Skocz do zawartości

Scena 3D: "kącik ..."


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pewnie co poniektórzy kojarzą ten tytuł z WiP'ka :). Praca w sumie już dawno ukończona ale dopiero teraz zebrałem sie na wyrenderowanie tego. Render trwał ok. 45 h. Wszystko chyba przedstawiają poniższe obrazki :). Komentarze mile widziane.

 

 

info:

render: maxwell

soft: max 7, photoshop

render time: 37h (jasny) ok. 10 h (ciemny)

 

 

calosc8on.th.jpg

 

scena1okno0md.th.jpg scena2lampka6af.th.jpg siatka23lk.th.jpg siatka6hy.th.jpg

 

 

Podziękowania dla TrojkaT :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O ile mnie pamięć nie myli to zapowiadało się gorzej :] Całkiem miłe zaskoczenie. Szkoda tylko że nie widać tej całej dłubaniny włożonej w kompa, trzeba było jakiegoś led'a chociaż wrzucić w bebechy. Ogólnie całkiem przyzwoicie jak dla mnie ale takiego krzesełka to bym się wstydził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , max ...ładnie wyszło :)

Render time jest zabójczy...trochę za zimny ten kącik i krzesło chyba za bardzo połyskliwe ale jest ładnie.Pokuś się jeszcze o wersję flash light , wtedy to będzie photo prawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie komentarze :]

 

Georgas - thx

 

RA - thx

 

Jacunnio - mi też nie podpada pod oko ten shader ale jakoś mi się nie cieszy kolejne 40 h renderingu )

 

TrojkaT - Można by wiele przy tym jeszcze zrobić, ale czasy renderu są zabujcze :(. Ten nocny to właściwie testowy render no ale wrzucilem ażeby było coś więcej :).

 

Piksar - j.w czas renderu dobija ... lenistwo też :)

 

Vorek - thx :) No fakt możnabyło to bardziej podkreślić, ale tak nie zrobiłem :), głupota nie boli :).

 

chveti - thx

 

mivt - thx

 

mrkrysziek - thx

 

ASY2002 - thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi sie najbardziej podoba kabel przechodzący przez bok obudowy i listwa wchodząca w obudowe :P nie mogłem sie powstrzymać :P :P

 

a tak na poważnie to renderki bardzo miłe dla oka, nie powiem

 

pozdrawiam

 

edit:

teraz przeczytałem ile to sie renderowało :] łoooooooooo masz dużo cierpliwości albo drugiego kompa ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

ladnie ladnie, dzbanek naprawde super. Nie bardzo sie orientuje czy to Twoj pokój czy tak z glowy? Bo jakos nie lezy mi ustawienie przedmiotow na biurku:) Glosnik na skanerze? Klawa tak bardzo w prawo od monitora i glupio przed skanerem?No chyba ze jesteś leworęczny:) Przeciez masz jeszcze tyle wolnego miejsca na biurku:) Sprzatnij chocby te dzbany. No i czas rendernigu, uuuuu stary, naprawde masz cierpliwosc. Na poczatku myslalem ze chodzi o minuty ale jak zobaczylem h po cyferkach! A w ogole to barzdo przyjemnie sie oglada, materialy fajne, podoba mi sie ten mat podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze że odkryliście :). Żeby was nie przemęczać to dodam jeszcze że skala książek w stosunku do tależyka jest nie taka :). Zerknijcie na książki w nocnym i w dziennym :), subwoofer wyszedł plastikowy a miał być matowy :). (dziwnym trafem sie podmienily shaderki), kabelki i to chyba na tyle :).

 

 

koniu_1990 - thx

Maceo - thx :)

AGmakonts - thx, tak to ten zestawik :).

Drab - thx

Kreska - Tak to mój pokój :), i układ jest podobny i jest to bardzo funkcjonalne i dużo miejsca się oszczędza :). Tutaj niestety o godziny chodziło ... :(

chudy - tak wiem kabelek przechodzący przez obudowe jest piękny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a - No komputer to nie jest mocna strona :(. Renderowane było na amd sempron 2.5 (o ile dobrze pamiętam) oraz 1 gb ram.

 

deshu - thx :) ja w sumie siedze nieco ponad dwa lata ...

 

ognisty - thx ;)

 

Diesel - thx :)

 

Lucas - thx :)

 

 

Nawet nie wiecie jak te komentarze motywują do dalszej pracy :).

 

 

------------- edit -----------------

 

master Kiełbaster - klawiature stawiam sobie na kolana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu same pochlebstwa.. ale też nie mogę inaczej zrobić :).

 

Na siłę potwierdze żę odbicie na krześle i grzejniku zbyt silne a jak teraz patrzę na mój grzejnik to on całkowicie nie ma odbić..

 

Wiem ile szczegółów tutaj wrzuciłeś i pochwalam taką pracowitość.

 

Rzeźb dalej!

 

p o z d r o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faajne, oswietlenie niby okej ale jak dla mnie ten "dzienny" pokoj jest za ciemny

pod biurko to z latarka

 

nocny- swiatlo z tej lampy jest jakies nietypowe :D

jak odpale moja lampencje w ciemnym pokoju to nawet w najdalszym kacie pomieszczenia costam da sie zobaczyc, a u ciebie swieci gdzies na sciane i w zasadzie tylko ja oswietla

 

wybacz moje marudzenie, moze miales taka wizje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszystkie komentarze :). Tak jak wspominałem wcześniej chciałbym tutaj wiele rzeczy poprawić no ale czas renderu dobija :(. Co do firanek to przyjrzyjcie sie dokładnie siatce a otrzymacie odpowiedz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a - No komputer to nie jest mocna strona :(. Renderowane było na amd sempron 2.5 (o ile dobrze pamiętam) oraz 1 gb ram.

 

lol, ja też chcialem robić biurko w 3d, ale chyba poczekam, albo zarzuce rendering na wakacje, bo mam cel733 i 128ram :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności