Skocz do zawartości

Pojazd 3D: VW Beetle 1963 vel. Garbus


SZAMPEK

Rekomendowane odpowiedzi

Heyah. Tak wiem, wiem... kolejny samochód. Ale tym razem samochód wyjatkowy. Ikona światowej motoryzacji :D Na razie bardzo, ale to bardzo ogólna sitaka. Jeszcze nie wsio jest dociągnięte, ale wrzucam, zeby jakoś rozpocząc ten wątek :] Będzie szedł pewnie wolniej niż moje BMW 330i ze względu na zbliżajacą się wielkimi krokami maturke - ale będzie szedł :]

No to poddaje po waszą ocenę pierwsze renderki :D

 

Pozdro

 

 

10mw2.jpg

27zf.jpg

36jm.jpg

43tp.jpg

new23fx.jpg

new14mx.jpg

new31co.jpg

 

---> Aktualny progess:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe kolejny wozik :) zobaczymy, zobaczymy ;)

ciekawy czy ten model będzie lepszy od betki (nie ujmując jej chwały oczywiście)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO. W końcu ktoś wziął się za coś starego. Bo ile już można się patrzeć na te nowiusieńke BMW, Toyoty, Audice oraz wiele, wiele innych samochodów. Bardzo fajnie, że wybrałeś starego, dobrego garbuska. Powiem tak. Jak na razie to idzie ci bardzo dobrze. Siatka jest ładna a i model nie pozostawia wiele do życzenia. Ciekaw jestem jakie będą efekty końcowe. Może dasz mu tekstury Garbuska z filmu "Garbi - odlotowa bryka"? Zobaczymy. Jak narazie to gratuluję ci udanego wyboru i życzę jak najdokładniejszego i jak najszybszego ale zarazem bezbłędnego ukończenia tego projektu.

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX za ciepłe słowa. Postaram się, aby model był tip - top. A co do tekstur, to myślałem właśnie, żeby nadac temu Garbuskowi jakis charakter. Ale do tego to jeszcze daleka droga. Znalazłem dzisiaj chwilke czasu i wyskrobałem cos takiego. Gdzie jest krzywo?? Pozdro.

 

13xj1.jpg

22il.jpg

31rv.jpg

42fo1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po długim czasie niebytnosci (zdaje sie że dwa albo trzy dni :D) nadszedł czas, żebym zaistniał ponwnie w swoim wątku... i zapuscił jakiegos update'a. A więc o to jest i rzeczony update. Wytykajcie błędy :D

nielot007 ----> wpatrywałem sie po twoich poscie przed dłuższa chwile w moje blueprinty i te otwory nijak nie sa okragłe, chyba ze ja ślepne.. :D

Uprzedzajac pytanie: 'Dlaczego te szpary są takie duże' ---> bo tam i tak przyjadą takie ogramniaste uszczelki ;p

Pozdro!

 

 

rys0hr.jpg

 

Edit:

 

Nie krytykucje siatki na szybie :D ---> już ją poprawiłem, znaczy dodałem jeszcze jedną serię vertex'ów i już jest spoko. Wrzuce to następnym razem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Mimo braku czasu o którym wspomniałeś coś na poczatku widzę, że praca wre. Widać, że te auto ma styl. Bardzo dobrze ci wyszło. Siatka też bdb. Czekam podobnie jak reszta na dalsze efekty tej jakże emocjonującej pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyah...

DraB - dawniej robili takie 'chude' koła. Z resztą taki rozmiar mam na blueprintach;

.:qba:. - chyba nie czytałes poprzedniego postu, który pisałem do RA. To nie jest wina jakiegos buga (ten dziwny cien), tylko zderzaka. On rzuca taki cień, ze wydaje sie że jest nierówno. Na potwierdzenie wrzucam render samej karoserii (bez zderzaka) - i mi sie wydaje ze jest równo.. co???

 

new34jr.jpg

 

btw: Wesołych Świąt!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.:qba:. - chyba nie czytałes poprzedniego postu, który pisałem do RA. To nie jest wina jakiegos buga (ten dziwny cien), tylko zderzaka. On rzuca taki cień, ze wydaje sie że jest nierówno. Na potwierdzenie wrzucam render samej karoserii (bez zderzaka) - i mi sie wydaje ze jest równo.. co???

 

wg mnie nadal jest nierowno tylko dales pod takim katem pod ktorym to slabo widac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super idzie Ci model. Prezentuje się bardzo dobrze :)

A co do klapy to ja tam nie widze nierówności, daj może render z tego samego kąta co ten ze zderzakiem, wtedy prawda wyjdzie na jaw, czy jest krzywo czy nie, czy to tylko cień ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że robisz rocznik 1963 no to jak ten rocznik to masz bardzo dużo błędów zaznaczyłem, co powinieneś poprawić a co do tej maski to qba ma racje z tym, że przy innym kątem nie widać tej nie równości

beetlezle3sx.th.jpg

 

a tu masz link do strony ze zdjęciami do tego rocznika oglądaj i poprawiaj :D

http://www.classicvws.com/gulfblu.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie.. nie wierzycie mi :( Ale mam oto dowody:p seria renderów, z 3 różnych ujec, poszerzonych dodatkowo o rendery ze zderzakiem :D Teraz mozecie besztac :p

ps. podziekowania dla mrkrzysiek za pomoc w szukaniu zdjec!

 

rzeczone rendery:

new12wl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...paranoja... nawet jeśli jest lekko krzywa (z czym się zgodzić nie mogę) to, to się nawet nie rzuca w oczy... proponuję mikroskop i badanie struktury molekularnej dla porównania z orginałem... proponuję wyciągnąć średnią z ok 1000 egzemplarzy co będzie bardziej wiarygodne... wyluzujcie trochę... Świetna robota SZAMPEK!! Czekam na finał!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę. Jeden dzień nie przeglądałem forum i tyle mnie ominęło. Z autkiem jak z autkiem - idzie ci po prostu super. NIe będę komentował bo tak naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Powiem, że nie mogę się doczekać renderu końcowego wraz z teksturami i oświetleniem - najtrudniejszego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności