Skocz do zawartości

Scena 3D: Serowa planeta i lodówka


RA

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Jako, że na wizkę nie nabrałem całkowitej ochoty, postanowiłem wrócić do pracy, którą zacząłem parę miesięcy temu. Trochę rozrywki, na jakiś tydzień, dwa. ;)

Scena będzie przedstawiać lodówkę na kółkach, która stoi samotnie na szczycie niedużego wzniesienia (?) na Serowej Planecie w galaktyce Koziego Mleka. :]

Lodówa stylizowana na lata 60', 70'.

Tło trochę przyciemnie, domaluję gwiazdy i zrobię księżyc (czyt. 3/4 Camembert'a).

Dojdą jakieś smaczki, którę narazie trzymam w rękawie.

To tyle przynudzania, scena jaka jest każdy widzi, proszę o komentarze i krytykę. :)

 

serowyksiezyc0016ey.th.jpg

 

PS:

Pewna część z was powinna skojażyć to z pewnym filmem (animacją), tylko tam zamiast lodówki była kuchenka. :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Materiał SSSera jest mało... serowy. No chyba, że to łoscypek :P

Koncept apetyczny i jak dojdzie camembert (mniam) to będzie cudnie.

Ładnie by sie komponowała "droga mleczna" oczywiście z koziego mleka ;)

 

Przez ciebie zgłodniałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym problem, że nie mam referek sera na orbicie, więc nie wiem jak dokładnie wygląda. ;)

A tak na serio, to jeszcze nad nim popracuję, choć już taki mi się podoba, realistyczny być nie musi, a nawet nie powinien.

Dzięki wielkie za odzew, panowie.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh wkoncu cos z jajem :) - juz brakowalo tego typu pracek :) - niezly pomysl - strzel jeszcze droge mleczna przed lodoowa ;) albo mysze jakas, ktora jest zaloga lodoowy (raczej "jednomysznej" kapsuly kriogenicznej ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Przypomina mi sie ten animowany("recznie") brytyjski serial... Zapomnialem nazwy...:/ LADNIE

 

edit:

 

Wiem juz "Wallace & Gromit"!!!

 

edit2:

 

Nie zauwazylem P.S. ... Ja jestem ta "pewna część z was"...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja nawet wiem ktory to byl odcinek wallace & gromit... polecieli sobie na wakacje na ksiezyc rakieta ktora sami zbudowali :) a tam gonila ich przerazajaca :) mi sie wydaje ze stamtad wziales pomysl.... tak ??

 

[edit] nie lodowka tylko kuchenka :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to lodówka musi na czymś stać, a jako, że jest mobilna, to będą to kółka (każde z innej parady), jakiś kompresor, może silnik. Tyle z lodówką.

Z bajerów zostanie chyba tylko rozlany kechup. ;) Planowałem więcej, ale chyba nie ma po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny klimacik i render ! Tylko mam jedno pytanie, czy gorna czesc rendera bedzie zagospodarowana bo jak narazie jest tam pusto a zajmuje duzo miejsca ;) A tak ogolnie to czekam na wiecej, bo naprawde zapowiada sie cos extra :D

Pozdrawiam i powodzenia ! Bede tu lookał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm RA mógł byś spróbować czegoś takiego: lekko uchylić lodóweczkę,zrobić troszku środka lodówki i tam na półkę mógł byś dać przewrócony ketchup, który by wykapywał (wylewał się) na zewnącz ;) jakiejś takiej wizji dostałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planeta powinna mieć kolor bardziej serowy i dziury serowe gdzie nie gdzie, lodówka pierwszaklasa, daj jej duży nóż :) dorób drzewa utwporzone z widelca i nakręconego nań makaronu, płotek z wykałaczek albo wielką maszyne stworzoną ze sztućcy i sprzętów kuchennych ścigajacą lodówke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe scena jak z malego ksiecia:P albo toast kinga (taka fleszowa animacja:P) Mi sie podoba taki ser. Gdyby mial byc realistyczny to by caly obraz duzo stracil. Ogolnie fajna kompozycja. Ten krater na dole fajnie ustawia scene.

Duzy + dla ciebie. Juz mialem dosc tych wszystkich bmw i innych moich pokoi... Czekalem na cos bardziej koncepcyjnego w fajnym wykonaniu. Oczywiscie z calym szacunkiem dla innych prac:)

 

Pozdrawiam keczupowo:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki KoMic. :)

Wreszcie dzisiaj dorwałem sie na dłużej do maxa i zrobiłem to i owo. Nie dużo, ale zawsze coś.

Kupa poprawek jeszcze mnie czeka, ketchup ma zły odcień (wcześniej miał lepszy, ale zmieniłem nie wiem po co), sampling poświaty (niby-atmosfery) za planetą i inne pierdoły.

Szczegóły mogą się wydać bardzo małe, ale mam zamiar to wyplotować jak skończę i na plakacie powinno wyglądać dokładniej (rozdziałka oczywiście będzie conajmniej 2x większa niż teraz).

Hmm, lodówa trochę za mała jest...

 

serowyksiezyc0023jy.th.jpg

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za odzew. :)

Shader planety raczej taki zostanie. Wzorem jest Wallace & Gromit i tam ser wcale do końca nie przypominał sera. Z udostępieniem shaderka, to się jeszcze zobaczy, ale raczej tak. :)

Siatkę pokażę później, teraz nie mam do tego dobrej karty graficznej. Wspomaganie softłerowe nie jest do tego odpowiednie.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm RA shaderek fajny tylko nie na miejscu, bo wyglada to jak wosk, a powinno jak plastelina raczej. o ile dobrze pamiętam to nie powinien być przeźroczysty i bardziej żółty, oczywiście jeśli ma przypominać Wallace & Gromit, ale osobiście wolę taki :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiał sera sux :P
Ano, sux, sux. ;)

Wczoraj znalazło się trochę czasu, to wygrzebałem pracę.

Materiałów tu nie ma, oprócz sera, który powiedzmy, że jest w fazie beta testów, może stali/chromu i gumy. :]

Gwiazdy (czyt. babeczki) będą trochę mniejsze. :D

 

serowyksiezyc0055wc.th.jpg

 

Jakiś czas planeta sobie poleży, trzeba się zająć czymś bardziej przyszłościowym. ;)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ciekawie (czyt. fajne modele, kiepskie materiały :) ). Jeśli materiały zostaną poprawione, dodasz troszke wiecej szczegółów, jakieś puapki na myszy, flage mysią, troszke chleba itp to będzie cudnie :). Pozdrawiam, i życze powodzenia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiał sera jest teraz o wiele lepszy niż to coś co było przedtem,

babeczki mi nie podchodzą, bez przesady, tak na siłe tam wlepione lepiej jednak gwiazdki,

za to serowy księżyc fajny

keczap - chyba sam wiesz. przede wszystkim kształt plamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności