Skocz do zawartości

[Games-News] Need for speed - Carbon


damusTo

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... w dzieciństwie lubiłem te serię wyrastam z niej głównie dlatego ze robi sie z tego arkadówka totalna, mimo to chciałem poinformować że można tu luknąć na screeny kolejnego wydania. Ciekawe w co tym razem pójdą.

0012.jpg

Taka troche mroczna odsłona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gra stała się idealnym produktem dla młodych "gangsta-wannabe" Amerykanów, "patrzcie jakie mam fajne neony w bagażniku, jestem taki popularny". o_O Idealna wręcz gra na rynek amerykański. Kiedyś ta gra wyznaczała jakoś do której dążyli inni dziś jest tylko cieniem tego czym była jeszcze kilka lat temu. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie takie same odczucia. W nfsa Porsche moge grać bez końca (dla tej gry kupiłem kierownice) w 3 i 6 też czasami pogrywam. szkoda, że tamta epoka się już skończyła:(

[+]

w Porsche gram czasami z ludzmi z Porsche Club Polska:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare NFS'y to było coś. Uwielbiałem smigać w pierwszego NFS'a. Viper RT/10 i bicie rekordów na trasach:)

Jednak brakuje realizmu w grze. Przykład U2: jazda przez całą noc po ulicach i brak tankowania paliwa:)

Zobaczymy jaki będzie Carbon. Mają zastosować jakąś rewolucyjną technologię Autosculpt, która będzie pozwalać na bardzo duże modyfikacje wozów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-tam... most wanted dawało niesamowite poczucie prędkości na lepszych kompach :) A arcade to zawsze było... Od symulacji są inne gierki :)

 

EA nic nie będzie rewolucjonizować bo to firma która nie lubi innowacji, ale sprawdzone pomysły... Najwyżej doda jakiś bajerek, poprawi grafikę i mimo to ja chętnie zagram bo te gierki to zawsze jednak fajne rozluźniacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra stała się idealnym produktem dla młodych "gangsta-wannabe" Amerykanów, "patrzcie jakie mam fajne neony w bagażniku, jestem taki popularny". o_O Idealna wręcz gra na rynek amerykański. Kiedyś ta gra wyznaczała jakoś do której dążyli inni dziś jest tylko cieniem tego czym była jeszcze kilka lat temu. Szkoda.

Musze się troche zgodzić z Remedym...coś podobnego stało sie z TonymHowkiem...w pewnym momęcie stał się gierkom dla typowych dresów;)

Ja to pamiętam jak pocinałem w Ignition...ehh...taka stara gierka fajna. Wyścigówka taka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem ze mam ochote wyłuskać z Most Wanted silnik i zrobić z tego fenomen - ma nieprawdopodobny potencjał. Otworzyć to miasto tylko wstawić całą dobę, koniecznosć tankowania - hehe fajnie by to wpływało na poscigi :D koniecznosc snu itp. Nastepnie 0 ikonek tylko tetefon i propozycje znajomym i rodzaju wyscigu i przebiegu trasy lub podbinanie sie do zbiorowisk jakichs czy jak w Underground sciganie sie ze spotkanymi przypadkowo na ulicy. USZKODZENIA - naprawy za słona kasę, i gotowe.

Dzwięk jest tak zrobiony że gram w to tylko z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego raczej nic nie bedzie, kurcze w nowej czesci zmienili tylko bryczki (cześć) cocali wyscig ala F&F3 w dół góry dryftem, wrócili do nocnej scenerii i chyba tyle z tego co widzialem nawet nie wiem czy nie wtawlili trybu open i psiaków - jesli tak do gwóźdz do trumny, nie sadziłem że bede wieszał psy na tej serii powaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, wedlug mnie jak narazie najlepsze jest MW, tuning ograniczony do minimum (ale cieszy), bo to co było w U2 to przesada...

 

ladna grafika, doskonale poczucie predkosci, fajne autka, poscigi;), U1 bylo jeszcze jeszcze, U2 to porazak

 

ogolnie do wyjscia MW najwiecej czasu stracilem na Porsche ale odkad mam MW to tylko w to ciupie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tuningu to lepiej mieć więcej i nie korzystać niż nie mieć w U2 niektóre części to na siłe były wpakowane na ilość a wyglądały okropnie

w MW takie furki że za bardzo już nie ma co dołożyć ja tylko lamborgini galarto lub mucielago śmigam

jak dosrosne to sobie takiego kupie ;-))

internet_talk1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym tu piszecie swiadczy o tym ze gra ma nie prawdopodobny potencja a twórcy z jakichś powodów (DLAMNIE TOTALNIE NIE ZROZUMIAŁYCH) twórcy nie chcą po niego siegnać. dodam ze ja najbardziej lubiłem w tych tuningach zabawy mapami paliwowymi itp, moje mustangi wygladały zwyczajnie ale smigały Mmmmmmmmmmm nikt ze znajomych nie chce juz ze manś jeździć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potencjał ma ale nie spróbują czegoś nowatorskiego bo to sie sprzedaje a tamto nie wiadomo

mogliby też troche skopmplikować np. zniszczenia naprawy kupowanie paliwa itd ale są osoby co chcą gierki ładnie wygladające i obsługiwane 1 przysiskiem naciskasz jedzie puszczasz stoi ;-))

a na końcu napis jesteś mistrzem kierownicy ;-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobraż sobie za tem w creowaniu profilu 2 warianty -albo, albo- symulacja/arcady temat z głowy - wszyscy szczęsliwi podwojona sprzedaż powrót dawnych graczy nie wiem ja bym kupił na 120% znam takich co sa w moim wieku i starszych tez by wzieli, a tak ...

Mam pomysł jak zrobic z NFS hita na miare 1 czesci zastanawiam się jak mozna by im go kożystnie sprzedać, pomysł mam juz od 96 roku i nikt go jeszcze nie wprowadził aż dziwne mi sie to wydaje. No ale sam nie wiem myslicie ze jest taki wariant ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej mamy brata syn pomyka w most wanted a ma 3 lata :) Według mnie nie zmienią tej gry bo tak jak ktoś powiedział to sie sprzedaje, a chociażby uszkodzenia by sie przydały :). Chociaż z drugiej strony już widze swój samochód po jednym pościgu policyjnym :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko żałuje że nie wyszło Motor City online, moje życie wyglądało by wtedy inaczej:) nie rozumiem dlaczego nie powstała jeszcze taka gra

 

wyszło, tylko w ameryce, a na dodatek upadła inwestycja i poteem gra była praktycznie do wyżucenia

 

Ciekawi mnie jedno, nikt nie wspomiał o NFS4 (Road Challenga/ High Stakes)

dla mnie to jest ideał gry, poważnie, NFS Porsche mimo tego czegos nie lubiłem, ze wzgledu na Porsche :D

A jakby sie zastanowić to NFS4 była prekursorem NFS Undergroung, tam poraz pierwszy w serii został wprowadzony tuning. Pościgi policyjne i część dodatkowych tras była zaczerpnieta z równie dobrej NFS3. Ale koniec o tym, kto nie grał ten nie wie...

 

Co do Carbon... podoba mi sie ten Dodge ;] chyba nowy Chellenger, ale coś czuje że podobnie jak U2 i MW bedzie zbyt efekciarskie, przez co nierealne, nie wspominajac już nawet o uszkodzeniach aut. (Mogli by zrobić nawet psyhical damage, aby było!).

 

Czy nie wydaje wam sie że całe te zmieszanie (2F&2F,F&F Tokio Drift, NFS U2 i MW, oraz kilka innych gier tego typu) robi sie nudne, już przecież wszystko gdzies sie widziało. Ja chce coś nowego (Może NFS Road Challenge 2 ?? )

 

Zobaczymy, ja jestem na -, dla tej Efekciarskiej z tytułu gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę NFS Dodge Viper Edition:) Ale tak poważnie to uważam, że w EA kończą się pomysły. Przykładem będzie NFS Carbon. Wrzucenie do jednego worka serii Hot Pursuit, Underground i Most Wanted może nie wyjść na dobre. Niby nowe pomysły w postaci tworzenia własnych spoilerów i zderzaków ale patrząc na zapowiedzi i screeny to czegoś mi w tej grze brakuje. Fajnie byłoby pojeździć większą ilością samochodów, a nie tylko w kółko te same pojazdy. Zobaczymy jaki będzie nowy NFS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie taki jak underground 2 w czasach szybcy i wsciekli, taki jak most wanted w czasach zaszybcy zawsciekli, a nowy carbon czerpie pomysly z tokyo drift (np.: glownym elementem beda drifty, jazda po gorach, etc.) czy ta gra nie powinna nazywac sie tak jak film? szczerze to nie czekam na ta gre, bardziej czekam na nowego colina, to bedzie cos^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze oddadzą zachowania auta w dryfcie to zawsze będzie 15 min fajnej zabawy, w MW ciągle dryfcze na Camaro choć gra srednio to oddaje, ALE LUBIĘ :] czasem no nic.

A czy moge z tego pomysłu zrobić em nie wiem scenariusz czy jakiś model ideologiczny -> produkt by go opatentować i móc próbować bezpiecznie sprzedać np panom z EA.

No co nikt i nic nie chroni pomysłów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damusTo

 

jak byłem młodszy to też miałem pomysły na gierki ale większość już zrobiono lub coś bardzo podobnego a z samym pomysłem to trochę ciężko go sprzedać trzeba ich przekonać że ludzie to kupią jak jest dobry to jest z górki troche

ale jak będzie innowacyjny to będą kręcić nosem że się nie sprzeda bo takie historie były i ludzie pomysłami albo zamykali je w szufladzie albo sami próbowali to zrobić z marnym skutkiem w większości

 

i chyba sam pomysł nie wystarczy bo takich to mają ale cała fabuła + jakieś koncepty to by było bardziej z górki ale jak wierzysz że jesteś wizjonerem super gierki to tnij do przodu dla odważnych świat należy

 

no to jaki masz pomysł? ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi mi o ten paradoks, em jak przedstawie ten pomysł to ktokolwiek moze go wykozystać załuzmy ze przedstawiam go w EA (śmiała wizja ale widac jestem smiały :p) Panowi popatrzą i pomyslą kurde ale z nas matoły popatrza mi w oczy i powiedza wie pan nasz mowy NFS Carbon juz stanowi odpowiedz na to zagadnienie, nie chcieliśmy o tym przed premierą mówić ale z gróbsza tak wyglada nasz nowa gra. Szkoda że nie pojawił sie pan wczesniej na a teraz dziękujemy.

No a potem przewałka kodu i gotowe em...

...nie jestem zbyt ufny i moze wszędzie wietrze spisek, ale to wynik zadawania sie z biznesem z którego regularnie usiłuję wydrzec nalezne mi pieniadze z prace które dla nich wykonuje wiec krótko - usiłuję się zabespieczyć. A póki co pomysł trzymam dla siebie.

Oczywiście w tego typu grze nie sposób wymysleć czegos kompletnie innego tu chodzi raczej o pewne niułanse, smaczki i rzeczy które wiem po sobie i ludziach z którymi sie zadaję że po prostu muszą się sprawdzić i ze wciągneły by pewne rzesze które wychowały sie na tej serii czy na takich grach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.nie jestem zbyt ufny i moze wszędzie wietrze spisek,

i bardzo dobrze teraz jak komuś zaufasz to zostaniesz w gatkach a on odjedzie mustangiem zostawiając cie w dymie ;-)

 

ale przypomniało mi sie że pomysły można patentować

 

kiedyś czytałem że sony (chyba) opatentowało kontrole za pomocą ultradźwięków różnych uczyć poczucia prędkości, smaku, węchu itd ale nawet nie wiadomo czy to możliwe więc opatentowało tylko możliwość na wszelki wypadek z pomysłem na gierke to pewnie też by sie dało

ale

w wiadomościach już wiele razy słyszałem że polskie urzędy patentowe to dupy wołowe cały proces trwa wieki boto stare dziadki są

 

i chyba jak opatentujesz w euro[pie to w stanach np. to juz nie będzie obowiązywać chyba ale tego pewny nie jestem ale jak był taki samochodzik elektryczny Tango to pisali że mają patent z USA Chin Meksyku itd

patent

Tango

ale jak to do końca jest to nie wiem

 

zresztą lepiej zaryzykować i pujść i sie spalić niż czekać aż ktoś też to wymyśli bo prędzej czy później sie to może stać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieniądze, pieniądze, pieniądze, błędne koło :p

ale ja chciałem jeszcze coś o nfs :D

u2 najlepszy i już! porsche drugie, reszta to takie gry na "3" jak sie bardzo nudziłem, na nowego nfs nie czekam bo i tak nie ruszy na moim komputerku, zresztą ja to już teraz moge sobie nfs na polskich drogach robić :D a i tak wszystkie nfsy są cienkie przy GranTurismach i Colinach.

 

Ja też bym chciał uszkodzenia, ale napewno większość by nie chciała, albo tylko by chciała do momentu gdyby wystąpiły, a potem by przestali grać bo "gra była za trudna" a tak każdy może:) Co innego np. w GT gdzie napewno problemem jest ogromna liczba samochodów.

 

I jeszcze w nfsach "undergundowych" chciałem zawsze widok zza kólka. Bo tylko na takim fajnie sie gra na kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności