Skocz do zawartości

Jak wygląda wasze studio?(Pokój znaczy sie :P )


Coruscant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widzę, że CRT dzielnie się trzymają ;) Czy mnie wzrok nie myli na drugim zdjęciu masz sticker ubuntu i właśnie instalowaną winde?

 

 

Nie myli cie wzrok, ale akurat ten monitor jest podlaczony pod kompa kuzynki bo jej winde instalowalem, na pozostalych 3 jest linux :D Na lapku tez, a na tym PC obok lapka winda z linem... co do CRT to jak narazie nie uznaje innych monitorow, duzo lepiej mi sie na nich pracuje niz na LCD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morte: bo te głośniczki to z przypadku, ja używam tylko słuchawek, ale raz się zdarzyło że przyszło mi oglądać film nie samemu to poszedłem i zanabyłem byle co. byle coś tam brzęczało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leszek-lenia: hmm, a ja jakoś nie narzekam, jak dla mnie rozsądny monitor za rozsądną cenę, bo się nie okłamujmy ale eizo 24 jest ze 2 razy droższy. Łaziłem długo po sklepach i oglądałem sporo monitorow, eizo tez, i mam mieszane uczucia, niby wszyscy mówią oh i ah(są też opnie negatywne), ja doszedłem do wniosku że nie byłbym zadowolony z eizo z takiego przedziału cenowego na jaki mnie stać było jak kupowałem.

 

@Eden-3d: spokojnie dopite zostało zaraz po zrobieniu foty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak udowodnil heheheh :D good job :)

 

a tu nasz nowy komand center ;)

 

comand.jpg

 

czekoladyn w trakcie pracy gratis ;)

 

Moglbym wiedziec co to za fotelik (skoro wygodny)? Jaki producent, moze model i cena? ;)

A plecki nie bola po kilku(nastu) godzinach siedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak skromnie, zdjęcia z komórki. Niestety mam mały pokoik na stancji i nie mogłem większego obszaru ująć, ale chociaż biurko i krzesło się zmieściło:)

W kubku - kakao z guaraną, piję od tygodnia - efekty znacznie lepsze niż po kawie. Działa przez 7godzin przepełniając pozytywna energią, no i nie ma rozdrażnienia kofeinowego, świetna sprawa, choć smakuje okropnie, a osad trzeba wypić (guarana się nie rozpuszcza)

image101j.jpg

image100g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tadek - hah, ja dopiero teraz pierwszy raz zajrzałem do tego tematu i faktycznie sporo osób je ma... no w sumie nic dziwnego, porządnie się na nim siedzi :) Wacomic daje radę, tylko kolory mam inne na tablecie i na monitorze, ciężko mi je dopasować. Ale może to kwestia tego że monitor mam analogowy, a cintiq leci cyfrowo..

 

@Biglebowski - hmmm, mówisz? Z tego co się orientuję to kapsułki wychodzą nawet taniej niż proszek... będę musiał się nad tym zastanowić, dzięki :)

 

@Shogun3D - u mnie nie ma problemów z pochyleniem piórka, ale szczerze to lepiej mi się pracowało na intuosie :) I wygodniej, i jakoś tak szybciej. Ale może to dlatego, że przywykłem do klasycznych tabletów, dla tych rysujących tradycyjnie to jest super sprawa (przekonałem się o tym pokazując paru znajomym rysujących hobbystycznie do porównania z pentagramem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że u większości jest niezły burdel lub jak to sie ładnie mówi "nieład artystyczny" :)

To teraz ja pokaże moje stanowisko, meble troche wiocha ale to wynajmowane mieszkanie więc nic nie poradze :P

Panorame skleiłem w fotosklepie więc wyszły mi troche połamane linie :( jaki jest dobry soft do tego?

mniejszy obrazek:

pokjsmall.th.jpg

i większy:

pokjmedium.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności