Skocz do zawartości

Fotografia: Miss World 2006


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

I znowu się udało: zupełnie przypadkiem będąc na rynku natknąłem się na panie z Miss World 2006 :]

Część fotek pochodzi z oficjalnego spaceru po rynku zaś część z hotelu podczas przygotowań do kolacji z prezydentem i wielkimi szychami z Wrocławia.

Nie miałem akredytacji oraz jakichkolwik uprawnień. Na szczęście żaden łysy ochorniarz nie przeszkodził mi wdarciu się na teren gdzie teoretycznie nie powinienem być. Widać zakupiony ostatnio grip pokazał, że jestem taki super PRO i widocznie nie wyróżniałem się z tłumu akredytowanych dziennikarzy i fotoreporterów :]

 

Dzięki temu mam takie oto fotki oraz kilka osobistych numerów telefonu ;)

 

Zapraszam do oglądania i komentowania:

 

 

fd1430ebd0499f32.jpg

 

4e601699ce42798f.jpg

 

71770d2d72fff62d.jpg

 

b0f12b54b9c9406f.jpg

 

d563c1b5d708e8af.jpg

 

73c03ce67432f5c3.jpg

 

90b4cfec3d6ac63e.jpg

 

e8e92ec9febea0c3.jpg

 

6c64d88077efb370.jpg

 

f52cb2709e55d335.jpg

 

3c469d1787a41824.jpg

 

e417f7548cea3e7d.jpg

 

79296dd71aad93cc.jpg

 

7a1cf63e5b6991c0.jpg

 

1c5d0440a4d17bf3.jpg

 

2dbbbc8e6e5a4423.jpg

 

d1ca7f4ae1cb27f4.jpg

 

d936e4d9c3f0719e.jpg

 

93e1a21859d81319.jpg

 

a8c97a657798022d.jpg

 

c81bc0a63421a3b6.jpg

 

2760811869e143d5.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tez na rynku bylem przypadkiem, slyszalem ze jakies ladne miski beda, ale zadnych miednic ciekawych nie bylo... znow mnie oszukali!!! pff

 

a tak powaznie to byly ladne np. irlandia, panama, ale niektore takie paszczaki ze nieporozumienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.Miales faktycznie troche szczescia:) Grip faktycznie robi swoje.

 

Faktycznie ... patrzac na Twoje zdjecia mozna stwierdzic, ze wiekszosc zdjec ktore prezentuja nam portale prezentujace fotki Miss World sa mocno naciągane w "PS" badz specjalnie pomniejszane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie. czy panie sa ładne czy nie... przemilczę :]

na żywo są całkiem miłe i rozmowne ;)

 

Adek: KAZDE zdjęcie jakie prezentuje nam prasa jest obrobione. a zwłaszcz jeśli chodzi o podkreslenie urody. w pewnych momentach po prostu trzeba coś wyretuszować: a tutaj jakiś syfek a tutaj plama, a tutaj zmarszczka czy falda...

tego jest pełno, nawet u missek :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety: Oczywiscie,ze prawie kazde zdjecie jest poprawiane, ale po prostu zaskoczony jestem, ze tutaj niektore miss wypadaja naprawde przecietnie choc tak naprawde kazdy kraj i kazda osoba ma inne kryteria oceniania, wiec mowie tylko o moim odczuciu :)

 

Zdjecia na rynku zdecydowanie lepiej wyszly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia na rynku zdecydowanie lepiej wyszly.

 

fakt... lampa to jednak zawsze lampa... przepalenia i niezbyt ładne światło punktowe... nie lubię zdjęć w pomieszczeniach :(

 

o wiele lepiej jak ma się lepszą lampę gdzie można obrócić sobie palnik i błyskać np: w stronę sufitu. wtedy odbite światło jest rozproszone i cienie o wiele naturalniej rozkłądają się na twarzy czy ciele.

ale póki co muszę sobie radzić z tym co mam :]

 

Pozdrawiam

 

[++]

RA: reszta zdjęć czy modelek wyszła tragicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argentyna !! i tajlandia - reszta to mała pomyłka - mówie o urodzie a nie o fotkach.

 

fotki jak fotki - pogratulować to moge szczęścia że na nie trafiłeś.

 

całkiem miłe i rozmowne

 

napisz jeszcze że dogadałeś się w 14 językach czy ile ich tam było xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek: tylko przycięcie i wykadrowanie. część po prostu zmniejszona prosto z aparatu, ew. zwiększony brightness/contrast

 

SWRSC: hehe. to jest tak jak z eurowizją. nikt nie chciał a jednak Wiśniewski zaśpiewał w finale :]

chveti: dzięki :) to z namiotem to nie taki zły pomysł... :D

 

Vorek: a dojechałbyś do rynku na 19 jakbym zadzwonił o 18? :]

pikSar: w sumie to nie było trudno: był taki tłok, że część gapiów też się wdarła. moim atutem było to, że umiejętnie zaszedłem ochronę za plecami (przez kafejkę) i tam dostałem się za "kulisy" (koło wind) gdzie mogłem sfotografować panie na spokojnie i bez przepychanek.

gapiów z mydelniczkami trzymali na dystans, mnie jakoś omijali... :]

 

hindus: na szczęście wszystkie gadały po angielsku ;)

 

hcpiter: gusta... gusta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem... mea culpa! przygotowany na strzały bez lampy w ISO 1600 szybko wszedłem w fotki z lampą ale nie zmieniłem ISO... :(

 

[++]

ma to swoje plusy: przynajmniej tło jest jaśniejsze więc dziewczyny nie wychodziły w półmroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Tweety niezły spryciarz z Ciebie! One pozowały do Twojego obiektywu :-) Musiałeś mieć niezłą frajdę, będąc tam ‘na lewo’ ;- ) A Tak na marginesie to Panama wygląda interesująco. No i dzięki, że mnie oświeciłeś tymi zdjęciami, że nawet miss world nie mają idealnej cery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne fotki Tweety:) Korzystając z okazji postanowiłem podpiąć się pod temat i zamieścić dwie fotki z dzisiejszego "polowania":D

 

bolivia.jpg

 

 

tanzania.jpg

 

Szkoda że na 80 fotek z kawałkiem wyszły tylko te dwie, niestety dał się we znaki brak umiejętności zwłaszcza robienia fotek kiedy ma się na to niewiele czasu:D Fotki zrobione na wrocławskich Partynicach, niestety impreza była zamknięta przy bramie postawiono straż miejską i kilku innych cwaniaków którzy sumiennie wykonywali swoje obowiązki nie wpuszczając nawet właścicieli koni które brały udział w gonitwie pokazowej na terenie stadniny gdzie odbywała się impreza. Tak więc jedyna szansa była przy wyjściu missek z autokaru:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grip to jest dostawka do aparatu mocowana w jego dolnej części. jego zaletą jest możliwość włożenia dodatkowego akumulatora oraz wygoda w robieniu zdjęć w pionie.

poza tym poprawia ergonomię aparatu i powiększa go optycznie:

 

bez gripa:

 

sc001.jpg

 

z gripem:

 

batterygrip02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentina! Argentina! (czy ty nie masz aby tego szczęścia za dużo? No a tak na marginesie to nad grip-em zastanawiałem się ostatnio... teraz nie mam wątpliwości! Kupuję i lecę na rynek!!!:D

( a ja już myślałem , że masz 20D. sugerowałem się twoim niedawnym avatarem...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belus: heh. mam jakąś dobrą passę :D 20D na razie odpuszczam. nie ma sensu inwestowac w sprzęt kiedy wiele innych rzeczy można sobie kupić (buty na zimę czy nowy obiektyw) :]

 

krzyhhh: dzięki :) Panam faktycznie nieźle się prezentuje :]

 

Z-brush: lol :P

 

Klicek: dzięki! postaram się wrzucić jeszcze kilka fotek innych pań. najgorsze, że nie mam miss Polski... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności