Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

super. drugie chyba lepsze bo lepiej świeci hdri. ja zawsze na boku robie render stożka na planie i kręce mapą żeby ustawić świecenie a imho ma to spore znaczenie

 

ps: trawe dorabiaj w photoshopie bo ta kuleje a na dodatek zabija pewnie kompa w większych rozdziałkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super. drugie chyba lepsze bo lepiej świeci hdri. ja zawsze na boku robie render stożka na planie i kręce mapą żeby ustawić świecenie a imho ma to spore znaczenie

 

ps: trawe dorabiaj w photoshopie bo ta kuleje a na dodatek zabija pewnie kompa w większych rozdziałkach :)

 

Z tym stożkiem to świetna myśl! A co do trawy to w finalnej wersji dorobie zatem w Photoshopie żeby zobaczyć co z tego wyjdzie :)

 

Tomuś - nie wiem co zmieniłeś ale wygląda dużo lepiej jak dla mnie. Czyżby kamera poszła trochę niżej? Nie myślałeś żeby coś w okna wsadzić? Jakieś żaluzje albo rolety?

 

Kub@ - troche ogromne toto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturprx2 - Wbrew pozorom nie jest to takie proste ponieważ irr też dziwnie się liczy przez te żaluzje. Pomaga wsadzenie VRayLighta jako Skylight portal w okno ale cały smaczek HDRki się wali.

 

hcpiter -nie lubisz jabłuszek? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie drażni (poza oczywistym brakiem kolorów) to te guziki na ścianie łóżka, są takie bardziej "zatopione", jak w ciasto, żadnego zniekształcenia materiału wokół nich nie ma, ale w sumie to takie tam czepianie się.

 

Interesowałoby mnie natomiast jak zrobiłeś taki delikatny efekt rozmycia światła na krawędziach? Taki delikatny glow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudzi mi sie a poza tym dorwalem nowa hdri od pionix`a wiec chcialem sie pobawic w jakies proste texty przy exteriorach, ogolnie caly stuff z kolekcji ev (modele)

Ogolnie to chyba moje pierwsze oswietlanie exteriorow za pomoca HDRI wiec nie bijcie :)

testcopyvr8.jpg

testcopy2jx6.jpg

eLo !...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter- ustawiania AA specjalnie obniżyłeś?

- co to jest na trawie takiego białego?

- drzewe z lewej źle sie pokrywają z tłem

- merceder- rozumiem że model to testów :D

- materiał okien(jeśli w ogole sa okna) to jest zły(nic nie odbija)

 

Wiecej nie wypisuje minusów, bo to testy. Domek ogolnie mi sie podoba.

 

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe pytanko: pewnie można tylko nie wiem jak, chodzi mi żeby jakiś obiekt (w tym konkretnym przypadku szyba widziana od wewnątrz) nie "podlegała" działaniu vraysun, czyli żeby światło przechodziło przez nią jakby jej nie było, a jednocześnie żeby odbijała ona to co jest w środku. Da się tak?

 

Edit:/ Nie ważne, znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "skoszona" jest na prawdę ładna, a jako proxy to faktycznie może nawet troszkę czasu zaoszczędzić. Też swojego czas z takiej "modelowanej" korzystałem właśnie na proxy przerobionej. Tylko się nie śmiejcie, bo to staaaary projekt, ale renderował się dosłownie kilka minut.

2086782421_efa2f34346_o.jpg

Tutaj trawa to właśnie model taki jak Fargate prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności