Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dobra chłopaki - to wy się cieszcie swoimi wizkami a ja wrzucam moje dzisiejsze wypociny z 207, scenką, lakierem i światełkiem :D mi się podoba lakier. wiem że trochę lewitacji jest i właśnie z tym mam duży problem... tylko nie bijcie za ilość obrazków ;)

56611678go0.jpg

78457568fp6.jpg

my.php?image=proba9vd4.jpg

test1xf3.jpg

jak dobrze pójdzie to będzie tam troszkę zielska + za vrajowskie niebo wejdzie prawdziwe niebo z nad morza :) (jeszcze nie wszystkie materiały są pododawane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgred może samochodzik jakiś podmień bo temu się światła i lakier zlewają? a może to mi się dziś wszystko zlewa... a bo ja wiem ;)

ja nie mogę wam wszystkim taka ładna ta trawka wychodzi a mi to normalnie żal ściska... zrobiłem wszystko ze wskazówkami ostatnio danymi na paru stronach wcześniej i nic :D no dobra będę się dalej z tym pugiem i scenką walczył. felgi myślicie że za duże? no w sumie może troszkę - tak z 16,17" mają. co do otoczenia chce zrobić coś a'la to + jakieś zielności

http://www.netcarshow.com/mercedes-benz/2009-clc/800x600/wallpaper_06.htm

http://www.netcarshow.com/mercedes-benz/2009-clc/800x600/wallpaper_1a.htm

http://www.netcarshow.com/mercedes-benz/2009-clc/800x600/wallpaper_0f.htm

mercedes właśnie robił takie fajne sesje zdjęciowe tej c klassy i s klassy nad morzem w takim fajnym białym otoczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam , żeby nie było ze nic nie robie:) możliwe ze pokażę całość w innym dziale niebawem, naprawdę brak czasu na udzielanie się tu , a tyle tu zaje…rzeczy chłopaki robicie i pokazujecie , naprawdę .pozdrawiam.

 

 

fragment1yv2.th.jpg

 

recepcjads9.th.jpg

my.php?image=fragment1yv2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekować…RA to genialny modelarz (psycho) lubi wyzwania i z którym mam przyjemność współpracować;) wiec ktoś mu takie Pufki i inne rzeczy zleca;) a co do podłogi, jeszcze Inna historia, mogę tylko dziękować KOME MARCIN.Dzięki:) wiec wiecie..Ja tylko w sadzam gotowce.. Generalnie nic nie kumam;) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arch swietne:) ale jedno nie pasuje kompozycyjnie na exteriorze te liscie wchodzdzoce w kadr z bardzo bliska odciagaja moim zdaniem wzrok. mozesz powiedziec skad masz Random Light Moooi? bardzo bym chcial wiedziec czy moze jest gdzies do pobrania darmo?:P akurat na szybkosci potrzebuje modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma od RA, więc raczej nie pobierzesz sobie. ;) A swoją drogą ta podłoga też mi trąci specularami a'la RA.
ee, yy, i model i podłoga nie moje. Arch napisał czyja podłoga. Polka dot robi genialne materiały. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie test udany, nawet bardzo, chociaż osobiście te wąskie kafle mi się nie podobają, ale de gustibus non est disputandum. Pionix te modele lamp, których używasz, to są Twojego dzieła, czy można je gdzieś wyszperać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etyr11 - ładniuto przycięta trawka. Aż by się chciało wyciągnąć kocyk i otwrzyć browarka w słonku ;)

dzięki- ja to nawet bym otwierał bez kocyka;)

Test zdany- jak zawsze.

 

Georgas-ciesze sie , że się podoba. Mi osobiście architektura mówiąc delikatnie średnio leży, no ale każą to robie:)

 

FAlcom- spasiba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto kolejne zabawy z renderem i materiałami. narazie mam problem z przepalonymi ścianami :/ bawie sie ze zwykly vrayowskim materiałem i z override też i tak samo :/ na ścianach jest bump cellular.jak zmniejsze jasność słońca to model jest za ciemny, za to otoczenie jest niezłe... podpowiedzcie coś proszę :)

niceks4.jpg

P.S. to render prosto z maxa bez PSucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam właśnie jakieś lusterko się robi z szyby. ale to błąd do naprawienia w najbliższej przyszłości ;) nie chciało mi się już kolejny raz renderować, bo mi się często max wywala ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma od RA, więc raczej nie pobierzesz sobie. ;) A swoją drogą ta podłoga też mi trąci specularami a'la RA.

 

wolalem nie czekac circle obrocone paredziesiat razy z przytrzymanym shiftem i gotowe:P I nawet Painta nie musialem włączać hieh jak kto chce to niech se pobierze zawsze to jakies pare sekund zycia zaoszczędzonego:P:P:P plik jest w formacie .3ds

 

moooi random light

 

94a01d2ced5660dfmed.jpg

  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności