Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pionix

fajowe, jedynie co mi lekko nie lezy to czarne pikowane oparcie na lozku, jakby sciana byla szara bardziej by mi pasowalo to oparcie, no ale po za tym miodnie :)

 

p.s a tego pisaku na podlogdze to mogles wiecej wysypac, bo tak to nawet zamku sie pozadnego nie wybuduje ;]

 

etyr ogolnie okej, szkoda ze ten dom jest taki samotny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionix energię elektryczną marnujesz zapalające te lampki ;) ja nie wiem, jak Ty tak super możesz zrobić takie renderki nie przepalone z takim delikatnym światłem padajacym na podłogę... widzę zasłony zmieniłes :D

 

ps.co do mojego puga - czy ja wiem czy on przepalony? u mnie na monitorze całkiem ładnie wyglada. a teraz po pssie wyglada jakby był tuz po deszczu :D chyba nie będę go renderzył i dam samego claya do finished...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykładzina "piasek":

1: diffuse - http://www.cgtextures.com/texview.php?id=9511&s=S&PHPSESSID=54384601afd20fe73372c4541f0861f3

2. bump - ustawiony na 100 i w nim Normal Bump

 

bc8bb024484cae36.jpg

 

normalmapy zrobione w CrazyBumpie. Pierwsza zassana też z http://www.cgtextures.com druga to dołączona Bitmapa do Photoshopa CS.

 

Światło:

VRaySky: intensity multiplier - 1

VRaySun: intensity multiplier - 0,06; size multiplier - 10

IES pod lampą na suficie: lm - 12000,0

VRayPhysicalCamera: f-number - 8; shutter speed - 50; film speed - 400

Color mapping: Exponential 1,1,1

 

Widok z drugiej strony. Tej szmaty na łóżku nie chciało mi się robić i wziąłem jakiegoś gotowca. Klient kontent także nie ma problemu ;)

 

c66575175526518a.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionix jak zwykle fajne tylko ta szafa jakas chyba plytka na koszulki przynajmniej na tym ujeciu tak to wyglada ( chyba ze tam jest wneka ) ale rend i klimat ehhh :] niceee

 

Mrkrzysiek brummmmmmmm :] mecz dalej felgi hmm jakby olejna farba ktos pomalowal ;]

ale ja sie nie znam :] model kosmos master

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modeli nie masz?

 

w jakości lisa czy morphe bym robił pewnie bardzo długo lub w ogolnie by mi sie nie udało. w swojej jakości to z 6 dni..ale to taka odpowiedz jak łysy grzywą o kąt kuli..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 min i by stało, trzeba by trochę wyobraźnią nadrabiać braki wizualne :P

 

A serio to zależy czy od 0 czy masz np. gotowe modele (ale z tego co widzę to od 0). Myślę że 5 dni po 5-7h sensownej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, ogól bardzo ładny ale:

 

materiał parkietu do poprawy, płytki na podłodze to lustro do przesady, ogień i wnetrze koninka czyste jak nic:P , drzewko pomarańczowe ono chyba na exteriory, widac niskie ustawienia irr-plamy , słaba kompresja jpg, mogłeś jeszcze dać jakieś pierdoły na stołach.

 

aha tło, pewnie dodawany w PS wiec odpal levele i środkowy przesywam daj w lewo.

 

A tak to werynajs :)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo super. tylko ten ogień w kominku jakiś troszkę dziwny i poduszka na ostatnim renderze, ale światło i modele super. ale coś chyba niskie nastawy bo na suficie plamy chyba widzę :) jak wy robicie te zasłony pofałdowane? chodzi też o te fałdowanie poprzeczne jak i podłużne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widok za oknem w maxie, też mi nie leży ale nie chciało mi się go poprawiać. kominek to wersja gazowa, ozdobna i dlatego jest czysty. pomarańczowe drewno to fornir po prostu na wysoki połysk. lustro płytek troche przesadzone to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test konwencji hotelowych.... jak widać na mój gust troszkę nie udany. Projekt samego wnętrza nie jest mój, żeby było jasne :) ogólnie zupełnie bez fotorealizmu :|

Walczę z tymi wizkami cały czas :) i jeszcze przez wasze powyższe posty wpadam w kompleksy :P

kuchniapluswypoczynekrb3.jpg

 

D4D4L - najlepszy chyba ten srebrny kolor :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA - jak już pisałem ja tylko wizualizowałem... dostałem meble, dostałem wnętrze i miałem to posklejać do kupy. Nie moja wina że projektant tak nawciskał meble jak to nazwałeś z "górniczej meblościanki". :)

 

Ale ja tu tylko sprzątam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności