Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzieki piter :) a od razu Ciebie zapytam o lampe, szukam czegos ciekawego i pamietam z rożnych interiorów lampe ktora wygląda jak żarówki zawieszone na kablach które sie o siebie opieraja, tylko za cholere nie moge znaleźc refki... nie mam pojecia jak sie ona nazywa

 

Maggu ten render ok 10 godzin na quadzie. Głównie przez displacement na scianie. Ale pojechałem za bardzo z ustawami.. mozna spokojnie do ponizej 5 h zejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem swoj 1 film... poniewaz skladalem u kolegi, ktory nie ma az tyle czasu nie moglem tego super dopracowac... materialy bazowe tez nie byly za dobre jak np niebo zeby jaksoz tego wyjsc obronna reka :) kiepska jakosc cieni, rezyseria taka amatorska... ale chcialem pokazac i zebrac ewentualne uwagi jakies takie praktyczne moze. muzyka i odglosy skomponowane przez brata. :)

 

http://www.3d-mv.com/krakow/ANIM.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś nie dziala link Morphe - pod operą się nie otwiera, ale pod IE działa.

 

---------

 

fajny stolik Filipie, robisz konkurencję dla Evermotion ? :)

 

w sumie od stolika fajniejszy krzaczek.

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie fajna ta animka :/ od razu mowie ze modele i rendery super ale pomysl i edycja bardzo slabo.

chyba jest cos nie tak z kompresja bo mi rwalo caly czas, do tego dolozyc symulacje kamery z reki (tak mi sie wydaje) i w ogole ciezko sie na czyms skupic i cos dojrzec.

zmiana glebi ostrosci na samym poczatku wyglada tragicznie i ruch kamery w pierwszej czesci animacji o wiele za szybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter - atmosfera całkiem fajna ale śnieg ma jednak te kropki, które troche rzucają sie w oczy, górne gałązki wyglądają jakby miały białe plany poprzyczepiane przez co sztucznie to wygląda.

 

dokladnie, masz racje i tez z tego nie bylem zadowolony ale wlasnie z tymi kropkami juz sobie poradzilem a te gorne galazki ze sniegiem nie mialy TS`a wiec tak kijowo wyszly :) Mam juz kilka innych gdzie tego juz nie ma na szczescie :)

Dzieki !

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter - fajny klimat ma to drzewko. Jak nałożony śnieg?

JunioR - niby fajne tylko trochę jakieś takie gumowe;)

 

no wlasnie, bardziej pasowalo to do speed modelingu bo shader przypadkowy dalem :]

 

Ładnie dajecie panowie. hcpiter bardzo ciekawe, junior model fajny.

 

Dzieki.

p.s ładny shader metalu na pudelku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności