Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

elastyczny klient, więc mogłem sobie pozwolić - na finalnym będzie radośniej, będą ludziska, może więcej dupereli, albo cieplejsze kolorki. A tak to masz racje - chyba nie będę się pchał więcej w tego typu klimaty.

 

Nowa stronka już gotowa, ostatnie szlify lecą w kodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dobrze byłoby gdyby klienci dorosli na tyle zeby przechodzily takie klimatyczne wizualizacje - chyba wszyscy maja dość cukierasów. W sumie to co zrobiłeś to jeszcze żaden hardcore - ledwie zmieniona pogoda - nie środek lipca tylko jesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaeMS: To nie o klienta chodzi ale o ludzi którzy mają kupić np. mieszkanie. Wizualizacja bloku ponura jak wizja rządu Romana Giertycha nie zachęci nikogo poza specyficzną grupą osób która żywi się krwią i nie wychodzi w dzień. Ludzie chcą żyć w kolorowym miejscu, gdzie na drzewach rośnie kebab i gdzie jest kolorowo jak na paradzie gejów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak - w koncu zajmujemy sie glownie produkcja materialow marketingowych. Po prostu jak produkuje ktorys z rzedu cukiereczek deweloperski to mnie zalewa.

Chyba naleze do tej grupy zywiacej sie krwia i nie ogladajacej swiatla slonecznego (słońce boli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki zdecydowanie nity za wielkie, chyba że miały być niczym z Titanica.

 

SWRSC - fajne to :) Jeszcze zima nie minela a ty juz jesien wrzucasz ? Niezle wyprzedzenie :)

 

LOL :D W takim tempie to nigdy Świerszcza nie dogonimy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze teraz ja ... nie bylo mnie tu lata ... ale w koncu wypelzlem ...

test materialu i swiatla ...

Model moj, projekt firmy ... do teatru ... docelowo animacja ...

To moze teraz ja ... nie bylo mnie tu lata ... ale w koncu wypelzlem ...

test materialu i swiatla ...

Modelik z firmy ... do teatru ... docelowo animacja ...

 

Auditorium_Chair_Thea.jpg

 

Auditorium_Chair_Thea_D.jpg

Pozdr

Edytowane przez lobohome
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRC , juz kolo 1000 strony wkleiłeś się genialnie w tło. Nie wiem co dalej było , ale chyba Ci zostało ;P .

 

Test sztucznego oświetlenia. Naprawdę nie rozumiem na czym ma polegać dobra wizka , chyba potrzebne do tego są refki co ? Wszelkie ustawienia w PSie powodują ze obraz w zasadzie w pewnych warunkach mogłby tak wyglądać . Mylące to : /

1.sztuczneinterior01.jpg

2.sztuczneinterior02.jpg

3.sztuczneinterior03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRC (podmiot), juz kolo 1000 strony wkleiłeś (orzeczenie) , się genialnie w tło.

 

Nie wiem co dalej było / było dalej, ale Ci zostało. Chodzi Ci o szyk przestawny ? lingwisto ?

Co było dalej , ale chyba Ci zostało. Czytaj między wierszami , ale skoro stronę temu pokazł równie dobrą wklejkę mogło by to znaczyć że między stroną 1000 a 1500 nie zapomnaił jak to się robi. Słowem "chyba" dałem temu wyraz gdyż jeszcze tych stron nie przeczytałem.

 

Screw U Punkass miesiąca.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRC (podmiot), juz kolo 1000 strony wkleiłeś (orzeczenie) , się genialnie w tło.

 

Nie wiem co dalej było / było dalej, ale Ci zostało. Chodzi Ci o szyk przestawny ? lingwisto ?

Co było dalej , ale chyba Ci zostało. Czytaj między wierszami , ale skoro stronę temu pokazł równie dobrą wklejkę mogło by to znaczyć że między stroną 1000 a 1500 nie zapomnaił jak to się robi. Słowem "chyba" dałem temu wyraz gdyż jeszcze tych stron nie przeczytałem.

 

Screw U Punkass miesiąca.

 

Gdybym był twoim nauczycielem to właśnie strzelił bym sobie w łeb !

 

Ty jesteś prawdziwy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Press- Fajnie że podcinasz mouldingi przy drzwiach. Jeśli by się Tobie chciało iść jeszcze dalej w detal , parkieciarze przychodzą po obiciu drewnem schodów. Więc po położeniu parkietu miedzy schodami a parkietem zostaje szpara żeby drewno mogło pracować. A żeby zamaskować szparę idzie kolejny moulding .

 

 

Gdzie Twoj post Razer ? Cojones Ci zabrakło żeby go zostawić :? ; ]

Edytowane przez Jim mee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ivan, zobaczymy co z tego powstanie. ;)

 

A ja zapomniałem...

 

Świerszczu ludzie jak zwykle do wywalenia. :D Ale reszta przesuper. Skąd Ty te wszystkie tła bierzesz? :D

 

Lobohome: To vray? Całkiem miło.

 

hcpiter: Panton tak sobie, ale eamesy super wyszły man. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zacne, jak dla mnie model jest oświetlony akuratnie w stosunku do tego, co widać na niebie. Fajny klimat w ogóle, cieplutko i spokojnie :)

 

Jedyne, czego bym się może czepił, ale to już tak na siłę, to brak subtelnych przyciemnień na styku kolumn ze stropem - może jakiś oklużyn?

 

A może są za jasne u góry - teraz widzę, że im wyżej, tym są jaśniejsze - a pod stropem powinny dostawać lekko mniej światła. Może jakieś bardzo subtelne negatywne światło (nie wiem, jaki soft) w tej okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter: Panton tak sobie, ale eamesy super wyszły man. ;)

Dzięki mann :) A dlaczego pantony tak sobie ?

hcpiter - piękne. Jak długo się mieliło na tym Indygo?

Dzięki ! Na każdy przemielony jakoś 1H 30min każdy ten sam czas miał w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogam: dzięki. No właśnie zapomniałem dać jakiegoś dirta na tynk, i takie są efekty, ale racja, racja, poprawię. :)

 

hcpiter: Bo eamesy w takim jasnym studio; fajnie to się prezentuje, a z kolei ten czarny panton, przez to że studio ciemniejsze, to w kilku miejscach jest już dosłownie czarną plamą, tzn takie moje odczucie. ;)

 

Świerszczu: dzięki. A bo to takie testy, przy bardzo niskich nastawach. :)

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter - drugi ładniutki, może jakiś grass test displacement zapodałbyś bo u mnie komp zdechł a trawy to nie przypominało.

 

pressenter - nono pięknie wyszło, tylko te drzewa z tyłu poprawiłbym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten naroznik jest skorzany - z tym obiciem wyglada paskudnie. Skorzany prezentuje sie jeszcze znosnie. Powalcz ze skora :p

Poza tym jesli w modelu w prawym rogu skrzynia wylazi za boczek to od razu do poprawy.

Render sreeednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności