Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

Lis sciagam demo RF4 ale jako ze nie planuje animacji sproboje zrobic ten plyn darmowymi metodami

 

Yaro16 swiatlo po lewej za zolte, model kiepski (malo detali), materialy nijakie

 

Mortom do zrobienia plynu uzylem darmowego Bloob Mesh + SuperSpray + UOmniDeflect + Gravity, nie jest to RealFlow ale daje niezle efekty i jest za friko, pozatym wybralem chyba niezbyt ciekawa klatke animacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Efekt dzisiejszej walki z brakiem kreatywności. Musze sobie nowy komp sprawić... renderowało się to z 5 razy dłużej niż modelowało a i tak znikły detale z środkowego wyświetlacza.

Nazwijmy to dezajnerskim zegarkiem stołowym :D

 

Bez PSa:

clock02.jpg

 

Z PSem:

clock02-po-ps.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek: ostatnio prawie każdy obrazek przepuszczam przez PSa, strasznie dawno sie nim nie bawiłem i staram sie sobie przypomnieć jak to było z tą postprodukcją :)

 

Renderowało się prawie równe 2h na AMD XP 1,6 GHz z 1GB RAM.

Ustawienia w skrócie: AdaptivSub 0/2, Irradiance: medium, Lightcache 1000/0,01 i materiał aluminium miał 16 subdiv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIrach to bardzo dobrze ze przepuszczasz przez psp, czasem (zazwyczaj) latwiej dopracowac cos w ten sposob niz robic dziesiatki renderow dopasowujac jedna pierdole. Choc sa takze zwolennicy robienia takich renderow, by juz nie poprawiac w psp.

ale ja jednak zawsze cos podciaqam, kontrast, saturacje i ostrosc, bo w vrayu to na xponentialu blado wychodzi.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

oo79: Materialy masz nieciekawe, zwlaszcza woda... Przydaloby sie jeszcze wiecej detalu, ale to przeciez WIP...:)

 

Pierwsze moje "powazniejsze" podejscie do LWF. Jak sadzicie - wyszlo?

 

lwftestie9.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.. zalaczam screena z renderkiem testowym i od razu ide z pytaniem. mianowicie zalaczylem sobie VraySun'a i dodalem fizyczna kamere.. i co sie stalo ? nie wiadomo czemu po dodaniu tej kamery kolory mi sie zmieniaja.. plejn pod kieliszkiem zamiast byc jasno bialy zmienia kolor na brazowy.. woogle to wszystko lapalo odcienie brazu moze nie na tym ale na innym renderze .

 

ed7cef4ab3462663.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności