Skocz do zawartości

SCENA 3D: świątynia w jaskini


AGmakonts

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zobaczymy co to z tego wyjdzie :)

 

Nie podobają mi się kafelki - przydałby się jakieś niektóre pęknięte, w kawałkach etc. Na razie wygląda to tak, jakby ktoś kładł te kafelki celowo opuszczając określoną powierzchnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek - to dopiero początek, detalem sie zajme w pzyszłym tygodniu bo teraz z czasem krucho ale dzis choć moze dzis jeszcze cos dodłubie, musze zbudowac reszte sceny wiec na pękniecia troche poczekacie, thx za komenty i za wsparcie, referki śswietne ale mozecie jeszcze czymś sypnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłabym pęknięcia na niektórych kafelkach ściennych

niektóre wsadzić trochę krzywo

niektóre z większych obszarów gdzie odpadły wszystkie kafelki możnaby czymś zaszpachtlować

rurę możesz trochę poobijać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siada mi pajęczyna (za grube nici) i kurde czaski nie leżą a są w podłodze, tak łatwiej ale to widać troche i sądze ze nawet z dobrymi cieniami też bedzie widać... Ogólnie to jaki masz plan żeby ta scena była ciekawsza? bo jaskinia i pień to tak... troche pusto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan zakłąda jeszcze mase pajęczyn ale raczej nie takich ja ta, tylko wiecie takie "wstęgi obwisłe" wiecie o co mi chodzi, ponadto troche da światło, np z księgi będzie się wydobywał volumetric light a na syficie dam jakieś nietoperki

no i sporo detali na tex, jakaś krew, runy magiczne, no i to jnie pień tylko kamol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej:P to jest w ogole nie psute a co do plastikowej sciany moze byc to spowodowane tym ze jest ona bez tekstury, przejscia ziemi w sciane rozwiaze większymi kamieniami ale to zostawiam na troche pozniejszy etap bo nie chce narazie kolejnych 500K poly. a mi bardziej chodziło o ocene tex a nie ogółu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności