Skocz do zawartości

Scena 3D: Belem Tower


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Również mi się podoba. Wieża bardzo ładnie wyszła. Choć schody wchodzące do wody? Troche to dziwne ;)

 

Nie przesadzasz z tym "opiniowaniem"?

 

Sprawdź najpierw co kolega napisał w opisie pracy "Wieża Belem", potem na Google i szukamy.

Z uwagami typu co jest "dziwne" a co nie to lepiej do portugalskich budowniczych z dawnych czasów, a nie do faceta, który szanuje szczegóły.

 

A praca bardzo klimatyczna tło do poprawienia (bardziej realne, mniej cukierkowe) - będzie super.

 

Uczyć się i poznawać świat a nie tylko w 3d siedzieć! :)

 

UWAGA MAM DZISIAJ ZŁY HUMOR I NIE OWIJAM W BAWEŁNĘ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... tak też myślałem, że to nie wysmysł autora, ale nie chciało mi się sprawdzać na googlach :P

I dzięki Ci sob za wyprostowanie mnie, bo Ja nie wiedziałem. Ciekawim mnie tylko czy Ty wiedziałeś czy tylko sprawdziłeś na google i szpanujesz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjemnie się to ogląda, ładne oświetlenie.

 

woda mi się podoba trochę mniej, kolorystycznie mogłaby ciut bardiej być dopasowana do wieży, i jakieś drobne koronki i pianki tam gdzie dobija do wieży.

 

bardzo podobają mi się te balkoniki z żeźbionymi elementami, fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... tak też myślałem, że to nie wysmysł autora, ale nie chciało mi się sprawdzać na googlach :P

I dzięki Ci sob za wyprostowanie mnie, bo Ja nie wiedziałem. Ciekawim mnie tylko czy Ty wiedziałeś czy tylko sprawdziłeś na google i szpanujesz? ;)

 

byłem, widziałem... w ogóle chętnie bym zamieszkał blisko tej wieży... ale co ja będę politykował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za wszystkie opinie. W końcu zrobiłem pracę, która pomimo paru drobnych niedociągnięć podoba się forumowiczom Max3d.pl. Jeszcze raz dzięki następnym razem postaram się jeszcze bardziej.

 

P.S. Aniu wiem, że miejsce łączenia wody z wieżą wygląda sztucznie ale pomimo wielu prób nie udało mi się osiągnąć nic co by mnie w pełni zadowoliło wię poprzestałem na tym co widać na obrazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho ho ho widzę, że uruchomiliście wykopaliska :) Stara pracka, do której się nie wraca.

Jonasz_Real:Postwork wykonany w całości w fotosklepie.

Jim mee:Atmosfera to render wykonany przy pomocy V-ray`a. Po za tym cała masa warstw w PS. Całość zamknięta blurowanymi wycinkami z tresholda, na bieli i to samo na czerni. TYLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bl0ndynek

Pracka bardzo mi się podoba mógłbyś coś powiedzieć na temat tworzenia wody, bo właśnie prubuje uzyskać taki efekt i nie wychodzi :) wiec wskazówki mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności