Skocz do zawartości

Game Dev Studios - Szukasz pracy ? zajrzyj tu !


Por@szek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 496
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

..."otwarte przez eks pracowników city" - bo ja wiem czy to taka dobra rekomendacja...

 

przez City przewinęło się sporo kompetentnych ludzi

 

jeżeli uważasz, że gry City nie były dla Ciebie atrakcyjne dlatego, że firma zatrudniała partaczy i beztalencia może świadczyć o tym, że masz bardzo ograniczoną wiedzę na temat branży, no offence

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 3 "studia" to jednoosobowe firmy AFAIK ;)

 

hehe, jedna na pewno nie, a o reszcie może wiesz lepiej :)

 

/edit

 

zresztą nie o to chodzi, wydaję mi się, że nie ma co się załamywać sytuacją polskich firm, jedne upadają, drugie się rodzą, generalnie praca jest i będzie coraz więcej, pewnie nie każda firma robi projekty marzeń, ale na pewno można zdobyć w nich doświadczenie i wbijać do tych które robią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam pare osob z City - glownie rysownikow co prawda. Mialem na mysli to ze firma nie slynie raczej z produkcji tytulow AAA. Absolutnie nie wspomnialem nic o beztalenciach lub partaczach...

 

w momencie gdy pracownicy opuszczają firmę to też nic ich nie łączy z dotychczas produkowanymi grami (no chyba, że przyzwyczajenie) i mogą spożytkować swoją wiedzę i umiejętności do innych celów (bardziej hardkorowych gier?)

 

dlatego nie widzę związku z rekomendacją jaką daje przeszłość pracy w City :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prominence ? robili dla Techlandu xpand rally extreme , strona Prominence nie dziala, wiec moze na ich miesjce otwiera oddzial

możliwe, to by wyjaśniało dlaczego szukają koncept artystów ze specjalizacją w projektowaniu samochodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacenty, Techland jak najbardziej, tymbardziej po sukcesie CoJ2. No i jak to jest ze z np blizzarda odchodza gostki i zakladaja nowe studio i robili hellgate london ? bywa no :D

 

Creator, si, cos moze byc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thirdeye to to nie wazne, zrobili, wydali, mieli za co jesc przez ile czasu, gitez , jednak mogli, ale to usa, wiec nie polska

 

no i... thirdeye, co z tego ze city ? r2d2/madman, painbringer...tam pracowali, no i city sprzedaje najwiecej gier z polski (gier, nie gier AAA). Biznes is biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystianie, chciałbym :) Przy dużej ilości ciekawych i ambitnych ludzi możnaby stworzyć coś ciekawego, ale oczywiście jako oddział "nas". Ale tęskniłbym za ekipą ;) Z resztą wiesz, jeżdżę co weekend do dziewczyny do Łodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystianie, chciałbym :) Przy dużej ilości ciekawych i ambitnych ludzi możnaby stworzyć coś ciekawego, ale oczywiście jako oddział "nas". Ale tęskniłbym za ekipą ;) Z resztą wiesz, jeżdżę co weekend do dziewczyny do Łodzi...

 

Odział czego :3

nie mam dużo doświadczenia zawodowego ale na mnie możecie liczyć XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ludzi w łodzi jest nie więcej niż palców jednej dłoni XD i takie samo niewielkie prawdopodobieństwo powstania jakiegoś oddziału czy firmy, choć mam nadzieję że się mylę :(

 

Nie wiem jak w 3D, ale jeśli chodzi o pomysły i koncepty to do Tech pewnie by się kolejki ustawiały...

 

btw ...to troche zależy gdzie kto trzyma te palce... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

Bruek ty to tam chyba z zaopatrzeniem w chleb to nie masz kłopotów, a jakby co to pewnie są jakies organizacje co rozdają chleb za darmo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja :D

 

Jak to jest z tymi firmami w pl? Wszystkie zwalniają i nikt nie zatrudnia? Bo czytam tutaj ostatnie posty i masakra normalnie co wypisujecie :)

 

Zamierzam w październiku wracać do kraju i możliwe że będę szukał pracy w pl - znudziła mi sie emigracja na razie ;) około 4 lat doświadczenia (włączając freelans), praca w jednej z większych firm w UK, myślę że będę też miał całkiem konkretne porfolio i CV (może nawet demorela sieknę jak będzie mi się chciało ;)

 

Znajdzie się coś za godziwe pieniądze, czy w razie jak szukać roboty to tylko za granicą znowu? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomus ty moze czepnij te portfolio i powysylaj do firemek, u nas non toper sa otwarte sloty dla ludkow, tylko cos malo sie zglasza, a jeszcze mniej jakis konkretnych.. az w jakis obcokrajowcach szukamy.

 

Swoja droga ciekawi mnie jak wyewoluowales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności