Skocz do zawartości

Game Dev Studios - Szukasz pracy ? zajrzyj tu !


Por@szek

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda po zwolnieniach w City ja znalazłem prace w ok miesiąc i to nie zmieniając miasta to z tego co sie rozglądałem albo wszędzie cienko płacą albo muszę sie w końcu ogolić. Jak masz w miarę dobre portfolio to prace znajdziesz. Z zarobkami jednak będzie nieszczególnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 496
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za info i na priva też :D trochę mi się rozjaśniła sytuacja więc thx.

 

Spoko Hatred, jak będę szukał pracy to na pewno do was wyślę, w sumie wawka najbardziej by mi pasowała, skoro już wracać na stare śmiecie to tak naprawde na stare śmiecie najlepiej :)

 

Siem siem Eric, to chyba nawet wiem gdzie teraz robisz ;) Dzięki za info, podniosło mnie na duchu choć nie do końca ;) No ale jakoś tam będzie jakby przyszło roboty szukać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

uuu widze wszyscy stękają , chyba trzeba sie przebranżowić i poszukać roboty ja wiem nie wiem przy kładzeniu asfaltu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no operator żurawia budowlanego gut ale tylko dla tych co nie mają lęku wysokosci ja siem bojem wiec siem nie piszem na to ;)

 

Hatred pomysl elegancki jako jednoosobowy team będę mógł siebie samego zwolnić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas i miejsce szkolenia:

19-06-2007r. w godzinach od 14:00

Ośrodek Szkoleniowy ATC w Poznaniu przy ul. Dmowskiego 85

 

Cena szkolenia:

Operator żurawi przenośnych, przewoźnych, stacjonarnych, ( bez ograniczeń masy) - 970 zł

Operator żurawi przenośnych, przewoźnych, stacjonarnych, (do 3,2 t) - 570 zł

Operator żurawi samojezdnych (II Ż) - 1410 zł

 

Ale wyczytałem że już się nie opłaca bo drastycznie spadły zarobki do 10zł/h na starcie, a to mało siana. Może rzeczywiście lepiej przerzucać gnój :D

Edytowane przez Creator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zawsze chcialme sprzedawac marchewki na bazarze i generalnie warzywa i owoce, kontakt z ludzimi nielimitowany czas pracy, dobrze zarobiki i ogolnie no stress. ale kto co lulbi.

 

Ja sprzedawałem jakiś czas. Potem byłem Kanarem. Game art jednak trochę lepszy. Chociaż nad tramwajarzem też sie ostatnio zastanawiam.

FFr3d3k a ty gdzie teraz pracujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powinien brzmieć : GameDev Szukasz pracy ? Tu nie zaglądaj

LOL :D trafna uwaga

 

Wątek zrobił się strasznie smętny; że bieda i cebuli w domu nie ma. Co prawda kryzys ukrócił ostatnio wiele bzdurnie zarządzanych firm i projektów (i wszyscy oni mówią że to przez kryzys a nie przez ich własne błędy). Ale za to rozwijają się te, w których jest przynajmniej kilka kompetentnych osób u władzy. A w nich opłaca się szukać miejsca.

Mam wrażenie, że kilka osób zapomina tutaj specyfiki naszego zawodu - jak chcesz dobrze zarabiać to bądź przygotowany na relokację, wszędzie i zawsze. Nie ma co beczeć, tak było i będzie. I lepiej uwzględniać to w swoim planie na życie, bo można się poważnie rozczarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powinien brzmieć : GameDev Szukasz pracy ? Tu nie zaglądaj

 

znaczy ze kogos zniechecamy czy co? jakos nie zrozumialem tego, chyba jakies informacje tu da sie uzyskac z naszych rozmow? nikt tu przeciez nie pisal ze to dzial dam prace.

 

Latajace HOGI (?) spoko sa, fajni ludzie tam pracuja ostatnio bylismy u nich na "wizytacji" ^^ i tez powoli sie rozgladaja za nowymi ludzmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że w warszawie powstają w końcu jakieś nowe firmy. Dawno panowała tu stagnacja, a teraz dzięki "kryzysowi" zmienia się stary porządek rzeczy.

Może nawet nie będę się musiał nigdzie przeprowadzać za kolejną pracą, zobaczymy. Demoreel już się w AE piecze :d

Szkoda tylko, że będzie na nim ciążyła NDA :/ na publikacje nie ma najmniejszych szans.

 

EDIT: AE to skrót od After Effects ... to taki renderer z Wypasity (od.ang. pasture) ;)

Edytowane przez PAINbringer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to nowe firmy pojawiły się w stolicy ?

Painbringer skrót AE nic mi nie mówi , możesz napisać coś więcej ?

 

A no tak teraz to już wiem, zasugerowałem się pierwszym zdaniem i myślałem że chodzi o jakąś firmę.

Edytowane przez Davegraph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pablo. Myślę że nie będzie z tym jakiś szczególnych problemów

Davegraph - Miałem na myśli oczywiście FWHog. Ale jeśli niekorzystna koniunktura długo utrzyma się w którejś z 2 z 3 liczących się firm w Warszawie to jasne jest, że powstaną kolejne start-upy. Gdy większe firmy upadają, młode szybko rosną na ich miejscu.

Pozdr

Edytowane przez PAINbringer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mówicie o tym? http://www.thewitcher.com/community/pl/news/930.html

 

Firma CD Projekt poinformowała, że w części produkującej gry zaszły zmiany organizacyjne, mające na celu wykorzystanie pełnego potencjału zasobów ludzkich oraz technologicznych obu firm. Zmiany związane są z niewielką (5%) redukcją etatów. Informacje na temat gier produkowanych przez CD Projekt RED i Metropolis Software zostaną podane w chwili oficjalnej zapowiedzi projektów.

 

Czyli rozumiem, że They ląduje w lodówce/koszu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności