Skocz do zawartości

Teczka 2D: Marduk (update 17.12.08)


Marduk

Rekomendowane odpowiedzi

yookeer: Pisałem już w odpowiedzi icecoldowi parę postów wyżej ;).

dekiel: Nie. Prywatnie siedzę na bamboo A5. Może za jakiś czas zmienię, bo w pracy cały czas siedzę na intuosach i się sporo wygodniej pracuje.

Scatmax:Nie spotkałem jeszcze osoby, która do efektów doszłaby w inny sposób ;) Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przez ostatnie dwa miesiące różnie to bywało z tym moim malowaniem dla siebie. Szczerze mówiąc to po pracy nie mazałem praktycznie wcale (czasem tylko zaglądałem do szkicownika). Wrzucam hurtem jakieś zaległe rzeczy z września i października. W większości nie pokończone. Mam nadzieję, że się zmotywuję i do części jeszcze wrócę.

 

slumsclem033.jpg

 

khardportrait.jpg

 

lauraf.jpg

 

stepbystepportrait.jpg

 

portraitw.jpg

 

boyportrait01.jpg

 

junktown2.jpg

Edytowane przez Marduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wyglada bardzo bardzo i IMo ma spory potencjał, takze w tym innym ustawieniu kompozycyjnym którego tu nie pokazałeś ;) Co do dziewczyny to chetnie bym w niej zobaczył coś z tej: http://2.bp.blogspot.com/__BaSMyeUdac/ShveZAVUSZI/AAAAAAAAAL4/znc1mQkiHNk/s1600-h/girl.jpg ten feeling jest mega, czuć że postać żyje i czuć bryłowość elementów twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 2 świetnie wykonane... moim rodzynkiem jest numer 1 z kataną choć tam niebezpiecznie wybija się do przodu baldachim na dalszym planie tuż po lewej z bardzo podobnie oświetlonymi kolorami jak na czapeczce... kobieta bardzo ładna, dziadek ma zbyt sztuczną brodę może przez to że uboga kolorystycznie... poza tym bardzo dobrze się dzieje w tej teczce, pozdrawiam i mam nadzieję, że te pozytywne komentarze/opinie i uwagi zmobilizują do dalszej pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim ;).

 

aspenboy: Co do MADE... minęło już kawał czasu. Jeśli dobrze pamiętam to było mega zajeb.... super ;) Troche ten wyjazd kosztował, ale było warto.

 

To teraz konkrety. Nie lubie wydziubanych prac robić, ale czasem trzeba. To akurat na Dungeon Delve Challange na ArtOrder (może ktoś kojarzy)... niestety nie wyrobiłem się z wrzuceniem pracy, więc finalnie wyszło, że ten kawał obrazka powstał tylko dla własnej przyjemności ;)

 

wip07.jpg

 

Zainteresowanych zapraszam na bloga: http://borntodraw.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Marduk.

 

Kawal dobrej roboty, ale jak zawsze zostaje troche miejsca na ew poprawki i zmiany. Mam nadzieje ze sie nie pogniewasz, ale zrobilem maly over ktory zobrazowal bym, jak ja to mniej wiecej widze.

 

wip07.jpg

Powyzej oryginal.

 

Ponizej moja wersja.

 

mardukover.jpg

 

Troche odchudzilem go na twarzy, dodalem jakas fryzure, lysy byl ok, ale jakos do mnie nie przemawial.

Zmienilem gets dloni, teraz wyglada to tak jakby wlasnie upuscil miecz z przerazenia, ktorego to efekt dodatkowo poteguje wyraz twarzy ktory mu zrobiles (swietny ).

Poszarpalem tez troche krawedzie zbroi i gdzie niegdzie delikatnie zmienilem kszalty ich krawedzi, gdyz momentami byly namalowane zbyt sterylnie, niby z tekstura a nowki jak prosto z paczki, do tego nienaturalnie idealnie proste.

 

Za wszelkie bledy przepraszam ale jest 5.43 i ledwo widze na oczy, dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, bardzo ładny art, zgadzam się z przedmówcami, ta krew jest świetnie namalowana. Poprawki ICE'a dużo wnoszą. Jedyne co tam mi nie pasuje to trochę mdłe kolorki przez użycie jedynie zimnych tonów. Szczególnie to światło lampy jakieś blade się wydaje. No i kadr, trochę zjeżdża wszystko w prawo - na overze kierunek tych gałęzi na pierwszym planie jeszcze bardziej to potęguje - wystarczyło by je odbić w poziomie i wszystko było by na swoim miejscu. Może jeszcze warto było by wyeksponować lepiej tamte postacie z tyłu, jakimś mocniejszym światłem lub cieniem. Podejrzewam, że już do tego obrazka nie wrócisz więc to takie rady/nie rady, mimo wszystko warto wspomnieć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna bryła w tym ostatnim i wogole ładne wykonanie, tylko lampa którą trzyma przed sobą jakby wogole nie oświetlała postaci i otoczenia ładnie działa światło z tyłu więc może poprostu zmienic lampę np na jakąś gasnącą własnie,

edit: w sumie tam to tylne światło przechodzi przez szkło i rozświetla je tak i może jest dobrze, ale jakoś tak mie to myli i czytam lampe jak żródło światła.

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B. fajna klimatyczna pracka - swiatelko z latarenki faktycznie moglo by troche bardziej postac oswietlac. Jezeli chodzi o overka to sie z Ice'm nie zgadzam poprzez wlosy zmienia sie charakter postaci (wiec i zamysl tworcy-troche tak jak gdyby z goblina w elfa sie zmienia) dlon u Ica jest bardziej dramatyczna ale pyt. czy Marduk tam wlasnie chcial skupic nasza uwage.Ogolnie bardzo PRO.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności