Jump to content
ttaaddeekk

Bitwa 3D: 8 ( koniec )

Recommended Posts

No to ja pierwszy cię przywitam w bitwie :)

świetny koncept, zycze powodzenia, a jak będzie tak dobre jak 7 to final gwarantowany :)

Guest obo

ttaaddeekk koncept nawet fajny, ciekawy taki ;)

Ale co to ma dokładnie wspólnego z tematem? To co trzyma w ręku to niby to małe? :)

@mirach- thx

ttaaddeekk koncept nawet fajny, ciekawy taki ;)

Ale co to ma dokładnie wspólnego z tematem? To co trzyma w ręku to niby to małe? :)

w zamysle to mialbyc embrion w czerwonej kuleczce, ale sie jeszcze z tym pomyslem wstrzymam, myslem tez nad pomarancza, miniaturowym kochankiem(taki maly ukon w streone kina Pedro Almodóvar'a), kulka ognia, nasionko. cos wymysle potem. w kazdym razie ma to wzbudzac podziw nie tak ładnej "entki"

a wspolnego z tematem... hmm powiedzmy ze niechce narzucac interpretacji :)

@fikołek-thx

@mirach- thx

a wspolnego z tematem... hmm powiedzmy ze niechce narzucac interpretacji :)

@fikołek-thx

W ten sposób można by zrobić wszystko;), a tak serio, to zapowiada sie smacznie.

Powodzenia!!

Guest obo

Aha... teraz jak to wyjaśniełeś to odrazu lepiej ;) Podoba mi się ;)

Powodzenia życzę.

w zamysle to mialbyc embrion w czerwonej kuleczce, myslem tez nad pomarancza, miniaturowym kochankiem, kulka ognia, nasionko

a może zrobić każdą kulę inną, jak pudełko czekoladek nigdy nie wiadomo na co się trafi zwłaszcza że rośnie na plecach :D

a może zrobić każdą kulę inną, jak pudełko czekoladek nigdy nie wiadomo na co się trafi zwłaszcza że rośnie na plecach :D

rany nie! Bedzie wygladac jak choinka :eek: mi sie podoba pomysl czegos lesnego i jej jako bardziej lesnego stworzenia...

rany nie! Bedzie wygladac jak choinka :eek: mi sie podoba pomysl czegos lesnego i jej jako bardziej lesnego stworzenia...

choinki tez sa z lasu o_0 :D

dzisiaj sie skonczylo na montowaniu referek (chyba nie musze wspominac ze to najlepsza czesc modelowania lasek :D) , nie bede swinia i sie podziele:

09f00246cb91bd79m.jpg c521b4b04139a231m.jpg

• Like 1

no tadeeekkkk to ja juz czuje jakie wypasne modele wyczeszesz;)

pozdr.

Nie chce byc nie mily :) Ale o ile pamietam to na 2ostatniej bitwie robiles cos z laskami :) Moze zmienisz klimat :) Bo rozumiem ze robisz to w czym jestes najlepszy ale dasz szanse wygrac innym co :D :)

Jak zrobisz taka twarz jak na fotce to masz moj glos :)

tadzio-thx

Nie chce byc nie mily :) Ale o ile pamietam to na 2ostatniej bitwie robiles cos z laskami :) Moze zmienisz klimat :) Bo rozumiem ze robisz to w czym jestes najlepszy ale dasz szanse wygrac innym co :D :)

Jak zrobisz taka twarz jak na fotce to masz moj glos :)

raz na bitwe robilem kolesia i to niezbyt mile doswiadczenie ogladac przez n godzin jak rozkladaja sie miesnie na wspanialym ciele arnolda szfarcenegera 0_o

piotrek-thx

dobra juz nie spamuje watku, najwyzszy czas wziasc sie do roboty

pozdro

Tadku poszukaj jeszcze troche refek :)

ta po lewej jest super bardzo kobieca, ta po prawej wyglada jakby miała charakterek - diablica hehe

Nie wiem zabardzo czy chcesz osiagnac pieknosc, czy wlasnie cos z ciekawym charakterkiem tak czy owak wole bardziej kobiece kształty i kobieca delikatnosc :D

jezeli chodzi o ten embrionek ! Tadek genialny pomysl ostry sss zeby cien dziecka wychodzil po 2giej stronie *zakochany*

@SirAnen-wydaje mi sie ze juz odpowiedzialem

@KLICEK sam poszukaj :P http://forums.superiorpics.com/ubbthreads/ubbthreads.php/Cat/0/C/1 (to takie max3d.pl tylko dla normalnych ludzi)

a glowa to jeden wielki mix tych 2 lasek, jednak wszystkie baby sa takie same :D:D

narazie tylko taki basemesh pod jakiegos sculpta, ogolnie dbalem o to zeby topologia i proporcje byly dobre, bo takie sprawy jak nos, oczy, usta, to niepotrzebana mordega na tym poziomie imho

d2e0d8748cdc96bc.jpg

@kuba-dzieki

niestety nie wychodzilo za dobrze, wiec jutro trzeba bedzie zaczac od nowa :]

ale ogolnie zamysl jest taki :

b353719be155bfda.jpg

i siata:

c5763896714df51c.jpg

o! pomysl naprawde ciekawy!

ja sie bede czepiac siatki ;) - nie wiem co sie stalo bo gorna czesc twarzy wyglada swietnie a wokol ust doszlo do chaosu ;) i mam wrazenie sam sobie zycie utrudniles [nie mowiac juz ze jest to nieanimowalne...] osobiscie dalabym tez znacznie wiecej loops wokol oczu i wymuskala ksztalt powiek, etc...

moja sugestia...

d2e0d8748cdc96bc.jpg

bardzo fajnie wygląda na tym ostatnim

tylko nad okiem jakaś buła wyszła

• Like 1

Guest obo

No jak narazie ttaaddeekk nieźle idzie. Podoba mi się ;)

@Intervain- jak kazalas tak zrobilem :), a kasztalty powiek,ust i nosa zostawiam juz sculptowi,

@Eden-3d-dzieki

@Ania-wiem, ostatni update robilem tak dla wprawy

@obo-dzieki

580589d58398a673.jpg

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy