Skocz do zawartości

Bitwa 3D: 8 ( koniec )


Rekomendowane odpowiedzi

Tak mi się teraz przypomniały prace Meata Meiera:

 

http://thegnomonworkshop.com/img/gallery/gallery_pops/meier/meiers_f.jpg

 

http://thegnomonworkshop.com/img/gallery/gallery_pops/meier/meiers_a.jpg

 

http://thegnomonworkshop.com/img/gallery/gallery_pops/meier/meiers_e.jpg

 

jego prace są niesamowicie skomplikowane i złożone zarazem a jak wszyscy wiemy wymaga to dużooo pracy.

 

Czy to jedna z jego prac tchnęła w ciebie ducha aby zrobić coś w stylu "Meier'sa"?:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 153
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

tadek kurcze noga co jest grane że nie widzę zednego progresu??????

wiem że żyjesz bo widze cie w innych topikach ;-)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz zobaczyłem twoją prace i zrobiła na mnie ogromne wrażenie czekam na więcej :)

 

mam nadzieje ze sie doczekasz, thx

 

Człowieku Ty to masz banie. Masakra praca, pomysł i wykonanie. Zawsze podziwiam ludzi z fantazją i szalonymi pomysłami Twój rewelka.

Tak Dalej i mam nadzieje ze doróbisz sutki jakoś tam pusto:D(no chyba ze to się gryzie z Twoim pomysłem)

Powodzenia

 

P.S.Co do skojarzeń dla mnie wszystko kojaży się ze wszystkim więc czemu nie z Katedrą. Chrześcijaństwo jest sciągniete z innych religi, a 10 przykazań są zywcem przepisane od Pitagorejczyków jakoś nikt tego nie wypomina.

 

no tak, ale to jest troche meczace , tym bardziej jezeli zdanie poczodzi od osob ktory widzialy tylko katedre na tvp1 ( nie mowie o nikim z forum )

 

wcześniej nie lookałem na Twoją prackę, a teraz mnie zamurowało. świetny model. Jak zrobiłeś te wszystkie gałązki...?? Ręcznie??

 

w poprzednich stronach umiescilem opis i kilka screenow

 

Bardzo ładnie to wygląda. Jak niezbyt często komentuje tą bitwę, to napisze - good work. Niestety nie przekonuje mnie stopień w jakim praca nawiązuje do tematu. Tak czy inaczej - powodzenia.

 

thx

 

Witam wszystko spoko tylko bym to oko co jest zarosniete usuna i tez zrobil organiczne to by dodalo smaczku jedno normalne a drugie dzikie pozdrawiam

 

myslalem o tym zeby bylo inne, zobacze jak sie bedzie komponowac z texturkami

 

Tak mi się teraz przypomniały prace Meata Meiera:

 

http://thegnomonworkshop.com/img/gallery/gallery_pops/meier/meiers_f.jpg

 

http://thegnomonworkshop.com/img/gallery/gallery_pops/meier/meiers_a.jpg

 

http://thegnomonworkshop.com/img/gallery/gallery_pops/meier/meiers_e.jpg

 

jego prace są niesamowicie skomplikowane i złożone zarazem a jak wszyscy wiemy wymaga to dużooo pracy.

 

Czy to jedna z jego prac tchnęła w ciebie ducha aby zrobić coś w stylu "Meier'sa"?:cool:

 

meiera juz znam jakis czas czas ale nie mialem go w glowie zaczynajac prace, taka mimowolna inspiracja

 

tadek kurcze noga co jest grane że nie widzę zednego progresu??????

wiem że żyjesz bo widze cie w innych topikach ;-)

pozdro

 

w topikach jestem tylko w przerwach na rendering, narazie mam zarypany czas do piatku, ale w weekend postaram sie wziasc za pracke po juz final sie zbliza :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie kadr nie teges .. za ciasno z prawej i za luzno z lewej. wiem ze ta galazka z lewej by stykala sie z brzegiem kadru ale proponowalbym ja skrocic albo odgiac w tyl kadru zeby szybciej uciekala z GO. zeby zobaczyc problem z kadrem najlepiej oddal sobie obrazek (z postu #73 ) do wielkosci pocztowki .. wtedy lepiej ogarnac kadr i widac co jest w GO..

 

reszta wypas. czekam na wiecej.

 

pozdrawiam

wain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Z pracy na pracę jest coraz lepiej - rozwijasz się! :) Mam nadzieję, ze skończysz na czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONEY IAM HOME!!! ;)

 

 

jak dla mnie kadr nie teges .. za ciasno z prawej i za luzno z lewej. wiem ze ta galazka z lewej by stykala sie z brzegiem kadru ale proponowalbym ja skrocic albo odgiac w tyl kadru zeby szybciej uciekala z GO. zeby zobaczyc problem z kadrem najlepiej oddal sobie obrazek (z postu #73 ) do wielkosci pocztowki .. wtedy lepiej ogarnac kadr i widac co jest w GO..

 

reszta wypas. czekam na wiecej.

 

pozdrawiam

wain

 

thx za uwagi,moze cos takiego ?

 

おはよ!!

 

Bardzo łądna pracka zawsze mi się podobała :D

 

じゃまた

 

to jescze nie koniec :D

 

Z pracy na pracę jest coraz lepiej - rozwijasz się! :) Mam nadzieję, ze skończysz na czas :)

 

dzieki wielkie, dla takich komplementow az chce sie pracowac :D

 

 

36aa756a7fccbd1c.jpg

ps: blad na jej prawej piersi jest spowodowany AA, nie geometria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

faktycznie ta kulka na jej piersi rzuca sie w oczy, czy nie da rady zminimalizowac tego poprzez zmiane oswietlanie?

teksturki fajne, a nie myslales aby dorzucic wiecej koloru brazowego na tych krzaczkach?

fajnie to wszystko wychodzi, modeling klasa pierwsza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D No wiesz ta nagość kojaży mi się z PLAYBOYem:D :D

 

A tak na poważnie ZAJEFAJNE.

Textury też klasa , jak dla mnie bomba. Dodałbym na sutkach jakis bump bo troszkę za głatkie .

Jak to powiedział moj kolega fotograf po pokazaniu mi swoich prac (akty modelek takie ze szczena opada:eek: ) grunt to dobre referki. Znajdz sobie jakieś i wybadaj jak to wygląda:D:D

 

P.S. Nie przejmuj się porównaniami, nigdy się od nich nie uwolnisz, zawsze się znajdzie specjalista co to wie wszystko i wszystko widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ta kulka na jej piersi rzuca sie w oczy, czy nie da rady zminimalizowac tego poprzez zmiane oswietlanie?

teksturki fajne, a nie myslales aby dorzucic wiecej koloru brazowego na tych krzaczkach?

fajnie to wszystko wychodzi, modeling klasa pierwsza!

 

thx, zobacze jak sie jescze w finale bdzie ukladac, moze zrobie bardziej brazowe

 

:D No wiesz ta nagość kojaży mi się z PLAYBOYem:D :D

 

A tak na poważnie ZAJEFAJNE.

Textury też klasa , jak dla mnie bomba. Dodałbym na sutkach jakis bump bo troszkę za głatkie .

Jak to powiedział moj kolega fotograf po pokazaniu mi swoich prac (akty modelek takie ze szczena opada:eek: ) grunt to dobre referki. Znajdz sobie jakieś i wybadaj jak to wygląda:D:D

 

P.S. Nie przejmuj się porównaniami, nigdy się od nich nie uwolnisz, zawsze się znajdzie specjalista co to wie wszystko i wszystko widział.

 

referek Ci u nas dostatek :D

np: http://www.hegre-art.com/updates/free_tour_gsamples/67_6000.jpg

 

Witaj tadku :D

super !!

mi sie bardzo podoba,liscie suuuuuper :D

tak trzymaj, wiem ze mozesz wygrac bitwe :)

 

wiem że ty takze, tylko wez sie do roboty :D, dzieki

 

to bedzie trzymala w rece

19764aaad6ceac5b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :)

Tak mi sie nasuneło kilka myśli:

1. to co trzyma w dłoni - te linie mają zbyt jednorodny kształt, może powinny być grubsze na początku i zwężać się. Poza tym ten "czubek" mógłby celować w jej twarz dla lepszej kompozycji.

2. czy planujesz jakieś sss dla roślin-ciała? Może jakieś światło za postacią które by prześwitywało przez konary na jej plecach. Wogóle przydałoby się dużo sss ( i render po sieci ;))

3. na 1 planie, przed postacią, powinny byc jakieś elementy - planujesz coś takiego?

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ładnie

ja bym konary zrobiła odrobinę jaśniejsze i ewentualnie z odcieniem beżu, bo teraz nieco zbyt mocny kontrast między jej ciałem a konarami.

 

na jej ciele nie widać nigdzie cieni konarów, nawet tam gdzie niby dotykają, dodasz to w postprodukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :)

Tak mi sie nasuneło kilka myśli:

1. to co trzyma w dłoni - te linie mają zbyt jednorodny kształt, może powinny być grubsze na początku i zwężać się. Poza tym ten "czubek" mógłby celować w jej twarz dla lepszej kompozycji.

2. czy planujesz jakieś sss dla roślin-ciała? Może jakieś światło za postacią które by prześwitywało przez konary na jej plecach. Wogóle przydałoby się dużo sss ( i render po sieci ;))

3. na 1 planie, przed postacią, powinny byc jakieś elementy - planujesz coś takiego?

 

Powodzenia.

 

ad1 zgadza sie, pogrubie te pnacza przy jaju.

ad2 nie bardzo, sprzet mi juz troche ni wydala, 5mln poly:/

ad3 nie bardzo, postac powinna byc na 1szym planie

 

ładnie ładnie

ja bym konary zrobiła odrobinę jaśniejsze i ewentualnie z odcieniem beżu, bo teraz nieco zbyt mocny kontrast między jej ciałem a konarami.

 

na jej ciele nie widać nigdzie cieni konarów, nawet tam gdzie niby dotykają, dodasz to w postprodukcji?

 

dobry pomysl z tym bezem zobacze jak to bedzie wygladac.

chyba tak, narazie sa za bardzo rozmyte, i nie wylapuje takich drobnych elementow

 

czysciutki render

2bcf7c57aebb071f.jpg

oraz niezobowiazujace 15 min z ps ;)

niezbyt dobrze to wyszlo szczegolnie przepalenia , tłoo, kolory, heh chyba wszystko:/, no ale ju zmeczony jestem ;)

 

617d30713d9ebb7f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

tadek zdecydowanie lepiej wygląda w tych kolorach konarów!

wydaje mi sie ze te jajko powinna trzymać trochę głębiej w tych konaro-dłoniach, może jej wypaść w tym uchycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepiej niż czysty render. Wierze że będzie dobrze :)

Jeszcze się powymądrzam trochę. Z tego co wiem najlepsze oświetlenie opiera się na kontraście - czyli jeśli ręka jest oświetlona to musi otaczać ją ciemne tło, jeśli te konary są ciemne to powinno je otaczać jasne oświetlone tło. Przypomnij sobie Katedrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadek zdecydowanie lepiej wygląda w tych kolorach konarów!

wydaje mi sie ze te jajko powinna trzymać trochę głębiej w tych konaro-dłoniach, może jej wypaść w tym uchycie

 

racja , przesune je nizej, thx

 

Dużo lepiej niż czysty render. Wierze że będzie dobrze :)

Jeszcze się powymądrzam trochę. Z tego co wiem najlepsze oświetlenie opiera się na kontraście - czyli jeśli ręka jest oświetlona to musi otaczać ją ciemne tło, jeśli te konary są ciemne to powinno je otaczać jasne oświetlone tło. Przypomnij sobie Katedrę.

 

smialo, wszystkie uwagi sa dla mnie bardzo cenne :)

za bardzi nie ma jak wprowadzic jasnego tła pod reke. pozatym taka kompozycja mi sie mniej wiecej podoba, chodzi o to ze tam gdzie pada swiatło drzewo przybiera ludzka postac, tylko musze to lepiej pkazac, tylko kolory wlasnie, i oswietlenie musze dopracowac.

no i displaca na niekturych gałązka musze dac bo sa za bardzo gładkie

noi wogole wszystko, ale zblizam sie do konca,

jutro chyba wymodeluje tło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lewa reka (ta co dotyka ust) jest ułożona nienaturalnie. sprobowalem na sobie i wg mnie powinna byc bardziej z przodu ciala a nie wylaniac sie jakby zza ciala. wyglada tak jakby to byla obca reka tzn kogos innego bo lokcia nie widac. kształt reki tzn palcow tez pozostawia troche do zyczenia. moim zdaniem powiniennes stanac przed lustrem w lazience i zrobic tego typu gest. zobaczysz ze palce są blizej jeden drugiego i reka inaczej bedzie sie zachowywala. jesli masz listro w przedpokoju to tez powinno zadzialac. :) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO najważniejsza rzecz dzieje się na lini oczy- to czerwone coś. Skoro tak, i skoro jedno oko jest trochę przysłonięte to może warto by trochę posiedzieć nad podkreśleniem tego "na zielonym". Druga rzecz- kompozycja. Całość trochę w lewo i daj na prawej stronie powietrza, bo "dusi się". Naprawdę śliczny biust (wogóle świetna skóra) ale ręce trochę lateksowe (mi kojarzą się z wizytami u dentystki). Nałożenie tej zielonej tkanki na cyc troszkę dziwnie wygląda ale to pikuś.

 

Nie wiem czy to co mówię ma sens- feel free to ignore. Naprawdę śliczna, klimatyczna praca. Jeśli kiedyś dojdę do tego poziomu będę zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model i pomysl fajny ale render caly do poprawy.. no i za duzy blur i to swiatlo :( noo... chyba ze chcesz zostac na poziomie renderow sprzed 5 lat w tyl :) Klimat tez siada.. popracuj jeszcze poogladaj jakies klimatyczne pracki fantasy i moze cos jeszcze z tego bedzie.. szkoda by bylo panienki bo troche sie nadziubales. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hehe, aż MaggeMa przywiało w czeluścia tego wątku :) Biorąc pod uwagę, ze wypowiada się średnio raz na miesiąc to chyba dobry znak :P :) Niestety zgadzam się z nim - klimat trochę przysiadł, ale keep on workin'!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttaaddeekk -> nie wiem jak tam u ciebie z kolorami - ale u mnie to to taka zielona sraczka troche :O

 

...

 

Moim zdaniem lewa reka (ta co dotyka ust) jest ułożona nienaturalnie. sprobowalem na sobie i wg mnie powinna byc bardziej z przodu ciala a nie wylaniac sie jakby zza ciala. wyglada tak jakby to byla obca reka tzn kogos innego bo lokcia nie widac. kształt reki tzn palcow tez pozostawia troche do zyczenia. moim zdaniem powiniennes stanac przed lustrem w lazience i zrobic tego typu gest. zobaczysz ze palce są blizej jeden drugiego i reka inaczej bedzie sie zachowywala. jesli masz listro w przedpokoju to tez powinno zadzialac. :) pozdr

 

jak to modelowalem to stalem chyba 1h, z tego wynka ze sam jestem troche zniekształcony :D

ale co racja to racja, tylko jak sie siedzie tyle h nad rysunkiem to potem juz nic nie widac:/ za 1/2 roku bede widzial same bledy :/

 

IMO najważniejsza rzecz dzieje się na lini oczy- to czerwone coś. Skoro tak, i skoro jedno oko jest trochę przysłonięte to może warto by trochę posiedzieć nad podkreśleniem tego "na zielonym". Druga rzecz- kompozycja. Całość trochę w lewo i daj na prawej stronie powietrza, bo "dusi się". Naprawdę śliczny biust (wogóle świetna skóra) ale ręce trochę lateksowe (mi kojarzą się z wizytami u dentystki). Nałożenie tej zielonej tkanki na cyc troszkę dziwnie wygląda ale to pikuś.

 

Nie wiem czy to co mówię ma sens- feel free to ignore. Naprawdę śliczna, klimatyczna praca. Jeśli kiedyś dojdę do tego poziomu będę zadowolony.

 

nie przesadzaj, bardzo cenne uwagi, z okiem na zielonym narazie nie mam pomyslu, ale cos pokombinuje, probowalem jakis dymek dac ale strasznie kichowato to wychodzi

thx

 

NO I TAK DALEJ.

 

Cyc coraz bardziej przypomina cyc;) a co do referek mówiłem AKTY a nie XXX:D

 

Prca coraz bardziej mi się podoba.

Może machniesz embrion ala Matrix

 

P.S. moja pracka inspirowana Twoją

Past

A skoro już wszyscy męczą cię kompozycją to może fakty i akty

Złoty podział

 

znam zloty podzial i te sprawy, ciezko to troche wdrozyc w zycie czasami, a pozatym niechce byc maszynka do stosowania 1000000 zasad w obrazku bo raczej nic przyjemnosci z tego sie nie czerpie

co do Twojej pracki to bardzo mi miło :)

 

Model i pomysl fajny ale render caly do poprawy.. no i za duzy blur i to swiatlo :( noo... chyba ze chcesz zostac na poziomie renderow sprzed 5 lat w tyl :) Klimat tez siada.. popracuj jeszcze poogladaj jakies klimatyczne pracki fantasy i moze cos jeszcze z tego bedzie.. szkoda by bylo panienki bo troche sie nadziubales. Pozdro!

 

wiem nad renderem jescze bede pracowal :) a to dziubdzianie to bardziej pracochłonnie wyglada niż jest ;)

 

Świetna pracka:), tylko pomyślałbym nad tym żeby skóra, zaraz przy tej roślinnej części była taka zielonkawa:)

 

myslalem o tym , niechce zyby ta pracka miala milion ruznych szczegolow a sama nic nie przedstawiala, narazie zostane przy takim wysokim "kontrascie" miedzy postacia a drzewkiem

 

Hehe, aż MaggeMa przywiało w czeluścia tego wątku :) Biorąc pod uwagę, ze wypowiada się średnio raz na miesiąc to chyba dobry znak :P :) Niestety zgadzam się z nim - klimat trochę przysiadł, ale keep on workin'!

 

i will :)

 

mała wersja

56f7adcf3ce4e19e.jpg

i wieksza siostra :)

3d0a3ccdcecf084c.jpg

 

walcie śmialo, każda uwaga jest naprawde bardzo pomocna, może niektorych nie wdrazam z zycie ale pozwala mi to świerzej spojżec na prace

pozdrawiam

 

 

 

a i jescze jedna sprawa, w nastepnej wersji swiatło ktore pada na postac z gory zrobie mocniejsze bo niby padaja te promienie na skore a zadnego skutku nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm coś z okiem bym zrobił, nie wiem, jakieś płaskie się wydaje. Materiał skóry przypomina mi silikon (zastrzegam, że na żywo nie widziałem silikonowej lalki, więc mogę się mylić). A poza tym , to klimatyczna postać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oswietlenie i ta kolorystyka to jest to. Naprawde pysznie to teraz wyglada.

Tak herbacianie :) Poza tym swietna lisciana fryzura.

Bardzo podoba mi sie temat - Planujesz jakos dzieciaka teraz czy cu ? :D

Uwazam ze z ustawienia dloni mozna jeszcze sporo "wycisnac" moze warto sprubowac pujsc raczej w strone podniecenia/napiecia/szalenstwa ? a nie zadumy troche to takie pompatyczne ;)

 

 

Naprawde super pracka

 

 

ps. Ładne piersi potrafia zlamac kazdy kadr :D. Bardzo smacznie wyszly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Tadziu przy tym oswietleniu cos jej raczka wyglada jak z wosku albo dobze rozwinietego embriona, a za to nie ma juz wybrzuszenia na piersi, fajnie wykombinowales z tym swiatelkiem i zmiana miejsc

nie bede pisal kto jest moim faworytem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracka swietna, ale faktycznie ta skora wyglada momentami dziwnie, dlon wyglada troche tak wlasnie jakby byla zrobiona z wosku, momentami na twarzy tez mozna odniesc wrazenie takiej wlasnie woskowatosci, naprzyklad nos wydaje sie jakby caly swiecil, absorbowal zbyt duzo swiatla, ale tak pozatym to super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca coraz lepsza chociaż mroczny klimat mi bardziej podchodził.

Jeżeli chodzi o zabawę no to właśnie po to się bawię 3D taka odmiana Małego Modelarza(nie mieściły mi się w pokoju) i to prawda im więcej zasad tym mniejsza zabawa(no chyba ze je łamiemy :D )

 

...

walcie śmialo, każda uwaga jest naprawde bardzo pomocna, może niektorych nie wdrazam z zycie ale pozwala mi to świerzej spojżec na prace

pozdrawiam

jak to mówili indianie :D

Tylko głupiec nie słucha rad innych ale tylko szaleniec stosuje wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam wszystko podoba. Skóra jest mocno oświetlona więc może sztucznie wyglądać. jest super! i światełko piękne! a ten tego mi tylko nie pasuje że kiepsko łączą się świetne gałęzie ze świetną postacią. Brakuje mi jakiegoś cienia w tym przejściu. ale to tak mała rzecz że równie dobrze można to machnąć w PSie albo w ogóle zignorować:D a idea świetna i śliczne zielone kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz lepiej..ino plasko bo ni ma cieni zbytnio midzy laska a roslinkami.. i ma rozmazane cycki :) wogole cala jest jak z wosku ..i oko kiepskie.. zrob wiekszy widoczny obszar razem z bialkiem moze powieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

ttaaddeekk no co tu pisać? rewelacja! mi się podoba w sposób jaki ją zrobiłeś! jak zdobędziesz drugi złoty znaczek pod nikiem to stawiasz na jakimś meetingu ;) a miejsce na podium masz na bank, nie wiem jeszcze które ;)

pozdrowionka i składam gratulacje ukończenia!

Rafael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a ja bym co nie co poprawił to AA, to kolory (większa paleta), to wzmocnił jeszcze kontrast ;) ,ale to moje marudzenie bo tak to można poprawiać w nieskończoność....wiecie ktoś kiedyś powiedział że praca tak naprawdę nigdy nie jest skończona...ale dosyć...

Kawał świetnej pracy. Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności