Skocz do zawartości

VFS Modeling Reel : Julianna Kolakis


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:O Widzialem te prace wczesniej ale tutaj na prawde widac to 3D - genialna robota. Swoja droga mam na dyszczku juz kilka reeli absolwentow tej szkoly i w zasadzie kazdy z nich wpedza w spore kompleksy - ale tez daje kopa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

:o Czuję się zażenowany swoim brakiem umiejętności.. zabrzmię seksistowsko, ale .. to KOBIETA!! :o :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati, co ty gadasz, to Julian, tylko w ich języku dodaje się "na" na końcu zeby lepiej brzmiało. I nie gadaj takich rzeczy, bo jeszcze ktoś pomysli ze kobieta moze być grafikiem... O,O :)

 

PS: idąc za przykładem tadzia, otwieram 2 fundacje, jedna na psychoterapie, drugą na szkołe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA pani jest u nas w bitwie jako jury nie moglem sie powstrzymac : )

 

"Hey Marcin, so glad you like my work

 

Thanks for considering me to join your jury! You can definitely add me.

Looking forward to seeing the entries and keep in touch!

 

Julianna Kolakis"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Korzystając z okazji, że Klicek ma koneksje - może napisałaby coś o tym jak pracuje. Czym renderuje, jak modeluje, skąd pomysły na takie wykręcone postacie? :> :D Byłbym glaaadddd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby reel tyczy sie modelingu.... ale ja bym powiedział że texturing lepszy od modelingu :) dobrych modelarzy u nas na forum znalazłoby sie kilku... więc nie ma co rozpaczać. fakt faktem ze modeling i texturing w tym reelu stoi na bardzo wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie ktos kto ma oczy otwarte :) Ja tez uwazam, ze texturing to jej mocna strona i osobiscie wlasnie w tej roli ja widze :) Mi sie podoba jej podejscie do tematu i ladna oprawa... nie jestem fanem tego typu modeli - chodzi o tematyke - ale to juz kwestia gustu! Moim zdaniem jest przed nia swietlana przyszlosc i jestem ciekawa gdzie bedzie pracowala :D

jedna rzecz ktorej nie pojmuje - dlaczego najlepszy model jest w srodku a nie na poczatku?! LOL - musze ja spytac bo mi to zyc nie daje ;)

 

well .... GO VFS ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu w czym pracuje, to jest na jej stronie, więc nie ma co się pytać. A co do reszty to fakt zdołować się można ;) Swoją drogą to widzę, że rocznik 85 nieźle obrodził... [na potwierdzenie tego faktu dodam, że moja girl jest z tego rocznika, więc coś musi być na rzeczy ;D]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĘKNE!!! Omal się nie popłakałem... Niesamowite a szczegolnie to w jaki sposób są zrobione rany na ciele tego potwora ostatniego (jak ta kula wbiła mi się w ciało to pociągneła za sobą skórę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać tej kobiety robi największe wrażenie. Co do reszty to jest troszkę udziwniona np. dwie pary oczu, dwa ogony itp. Od strony technicznej to nawet nie ma co komentować. W życiu czegoś takiego nie uda mi się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, styl ma specyficzny, siakieś takie sailor moon, kotek nito słodki ni to gore no i średnio do nich pasujący strażnik z uczuciem deja vu. Ale czego by nie mówić, ma kobietka kawał talentu i porządnego powera i do tego raptem półtora roku w 3D :]... Cóż, chiquita ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może udałoby się zrobić z tą panią wywiad na forum ? Ja osobiście chciałbym się dowiedzieć czy efekt jej prac to głównie zasługa szkoły czy też jej własnego zaangażowania. Co o tym myślicie ?

 

Pozdrawiam

 

Prawdę mówiąc pytałem o to jakiś czas temu.

Nie dostałem odpowiedzi, a szkoda.

 

Klicek widzę ma wtyki więc może przeprowadzić :>

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności