Skocz do zawartości

kasowanie postów, wycinanie fragmentów wypowiedzi itp.


arcade

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to nie jest kara i tak tego nie traktuję, taryfy ulgowej nawet nie śmiem oczekiwać bo mimo wszystko czuję się raczej nowym userem (na tle starych wyjadaczy) tyle że poprawność polityczna na forum staje się powoli mega ważną sprawą :]

 

A może macie jakieś statystyki dotyczące postów usówanych / edytowanych? Moim zdaniem liczba ta z miesiąca na miesiąc powiększa się

 

naprawdę tylko ja czuję że jest w tym jakaś przesada? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

taka drobna dygresja na temat forum dla każdego :

 

Klicek: Kilka dni temu chcielismy wziac kilku osob do nas, zeby pomogli nam rozwijac serwis :

1) pisac artykuly

2) recezje sprzetu

3) pisanie newsow

 

Leru:..::Krzysiek M::.. -> skoro przepraszasz za wtrącenie się to po co to w ogóle robisz? ;) (taka uwaga, żebyś nie robił ze swojego głosu niepotrzebny)
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś nie obrazam się, wiem ze nie potrzebnie przeedytowalem Ci posta, ale chcialem zebys uniknał uszczypliwych komentarzy :)

 

Napisałem to co napisałem, po przeczytaniu kilku postów w tym watku, nie bede mowił kogo, bo wiadomo :)

 

Co do nakracania spirali i odbijania piłeczki, dlaczego uwazacie ze napisanie kilka slow prawdy, ktorej inni bali sie napisac jest odbijaniem piłeczki ? ;)

 

Napisałem to co juz dawno powinno byc napisane, jestescie tutaj, udzielacie się, ale nadal nie uwazacie ze to jest wasze ;) Niektorzy robią syf, chlew, sajgon potem jak moderatorzy zaostrzaja działania zrzucacie wine na nas.

 

DZIEKI

 

Ziomuś - ja zawsze jestem za userem i tak masz rację, jestem za tym zeby słowo "za..." nie było karane.

 

Poruszałem ten temat wiele razy uwazam ze :

 

1) ale ....... praca - tutaj bez ostrzezenia (w dobrym znaczeniu, pochwalnym)

2) ale ....... itp praca - karta, ostrzezenie (w znaczeniu obrazliwym dla drugiego usera)

 

Spoko, dzieki temu watkowi postaramy się zrobić nowy regulamin moderatora i zmienic kilka rzeczy.

 

Wracajac do dyskusji to po to ona jest zeby się zcierały 2 racje, a nie po to zebysmy się ciagle ze soba zgadzali :)

 

Wracajac do waszej pomocy, narazie jest ona ograniczona, ale np. pomocne jest jak zglaszacie nam posty w ktorych wedlug was cos sie dzieje, zglaszacie nam problemy z jakimis opcjami na forum no i najwazniejsze jest to zeby podsuwać jakies nowe pomysły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlitujcie się już :) Klicuś już jest kłębkiem nerwów, tweetiemu nozdrza falują, Vorek trzyma zaciśnięty patyk w zębach a ja oddycham do papierowej torby żeby wyrównać poziom dwutlenku węgla w organizmie - za chwilę rzucimy to wszystko w diabły i wyjedziemy w Bieszczady - ale nie cieszcie się ..... Leru i tak zostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś -> ja z mojej strony nie widzę nasilenia, może po prostu dopiero widzisz to bo dopiero Cię to dosięgnęło?

 

..::Krzysiek M::.. -> to było pytanie retoryczne. Wyjaśnienie było w nawiasie, zupełnie nie zrozumiałeś co chciałem przez to powiedzieć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie był modem modów nie zrozumie ;) Modowanie to ciężki kawałek chleba. Sam moderowałem kilka lat na pewnym dosyć dużym forum i powiem wam, że to tutaj wydawało mi się zawsze ideałem i oazą spokoju. Pierwszy raz widzę by były tu jakieś "kwasy", może nigdy nie przyglądałem się baczniej, albo działo się to zakulisowo, ale forum sprawia na prawdę świetne wrażenie. A co do dyskusji w "rzeczach interesujących" to chyba sprawę można zamknąć, zostało powiedziane, że zasady dotyczące komentowania będą poluźnione, więc IMHO to już chyba koniec tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleee... Thread z serii rozpatrywania szarości w kategoriach- biale/czarne.

 

Co prawda rzadko ostatnio bywam ale wygląda na to że obecnie nie brakuje modów z nutką poświęcenia- sporo rzeczy zostało ujednoliconych, dorobionych czy też podtrzymywanych. Czuć roboczogodziny :), co jednak nie zmienia faktu że swobodne edytowanie cudzych postów jest dla mnie przesadą- a wyedytowanie pierwszego postu w dziale komentarzy/propozycji nawet oburzające, pomijając (pewnie) złamanie regulaminu dla mnie jest to po prostu wyrażenie braku szacunku dla piszącego czy po prostu działanie nie etyczne.

 

Regulamin wymaga ujednolicenia, tak aby wszystkie zasady były w jednym miejscu, aby system kar był wreszcie określony (chociaż nie jestem pewien czy dożyje tej chwili), nie zaszkodziło by też umieszczenie tam informacji o nastawieniu forum... W sumie są to rzeczy które posiadają różne podrzędne fora zbieraczy zdjęć zwierząt...

 

Szczerze nie rozumiem po co są te rygorystyczne zasady nazewnictwa threadów, może gdyby większy nacisk był na sensowność tytułu niż zgodność z szablonem bardziej by to do mnie przemawiało. W sumie to ten obowiązek jest już tyle lat że miło by było usłyszeć co on wniósł poza stratą czasu i nerwów (przede wszystkim modów!) i dlaczego największe światowe fora jakoś mogą się bez tego obejść ;). W tym temacie wyczytałem że obecnie jest też niejawny obowiązek dodawania miniaturek- tutaj rodzi się następne pytanie, czemu autor sam nie może zadecydować czy ją chce?

 

Sprawa wulgaryzmów jest trudna, bo o ile różne fora spokojnie mogą się obejść bez zakazów, o tyle obawy w tym przypadku wydają się być raczej uzasadnione. Osobiście (oczywiście) bym zaryzykował stawiając na samoczynne naśladowanie przeważających dobrych wzorców i automat odrzucania bucowatego zachowania.

 

Pozdrowienia dla składu modów, naprawdę fajnie ze nie brakuje osób poświęcających swój czas dla forum :).

 

BTW. Auć, rozpisałem się, hehe pewnie prawie nikt tego nie przeczyta- zgubiony czas :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przekleństw: dalej moje zdanie podtrzymuję, że nie powinno ich być na forum. Dlatego dalej każdy link będę usuwał. Kiedyś Biglebowsky słysznie zauważył, że albo w jedną albo w drugą stronę. Przykro mi to stwierdzić ale wiele osób nie zna umiaru po prostu, a zdanie bez przekleństwa jest tak trudne do skonstruowania, że aż niemożliwe (nie mam teraz nikogo konkretnego na myśli więc nie oburzajcie się).

 

Skoro już zostałem przywołany:>

Hola, hola.

Tak, jak ktoś przeklina na forum to ja cię rozumieć, czy pisze **** czy ******, czy ****** to kasuj, tylko i tu rozsądek i umiar się przydają. Będziesz też kasował posty z tytułami powieści w których użyto przekleństwa? Cytaty i linki mają swoje prawa, cenzuruj na forum ale nie cenzuruj dostępu do innych miejsc w sieci, cytatów czy fragmentów prac bo ktoś w nich przeklął. To poprostu chore. Mam zrobić rozpiskę lektur szkolnych w których są przekleństwa? jest takich kilka. Czy jak wkleję zdanie z masłowskiej to mi je ogwiazdkujesz albo skasujesz bo nie pasuje do Twojego poczucia estetyki? Dbaj o język na forum ale nie naprawiaj reszty świata, oki? Proszę:>

 

 

Skoro już jestem w temacie - zawsze, również jako mod byłem przeciwny wycinaniu opinii niezgodnych z linią programową, i do tej pory jestem. Jeśli ktoś kulturalnie pisze że coś mu się nie podoba to chyba wypada się do tego ustosunkować a nie markować i udawać że nic nie nastąpiło.

Co do PM - gdy kasowałem komuś posta czy przerzucałem do innego działu to informowałem jak i dlaczego - zawsze. Bywało że kończyło się to stekiem korespondencji z wyzwiskami, jak ktoś nie rozumie co przeskrobał i tłumaczenie nie pomagało to używało się innych środków ale tylko wtedy. Każdy ma to cholerne prawo żeby wiedzieć że jego post został przesuniety do działu X albo że ma X czasu na zmianę tematu zanim post zostanie wywalony. To chyba kwestia zwyczajnego bycia w porządku wobec ludzi i jakiejś dalece rozumianej kultury. Nie można kasować bez słowa wyjaśnienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigi ok fajnie, ze tak robiłes :)

moze to bedzie chamskie co napisze, ale trudno :)

Dlaczego ja mam marnowac swoj czas piszac do kogos pmka ze usunalem mu watek skoro ktos nie ma ochoty rzucic okiem w regulamin, juz nie mowie o przeczytaniu całego.

 

Mowisz upominac ? zaraz powstanie watek "moderatorzy spamują i nabijaja sobie posty", nie dogodzisz :) myslisz ze takie glosy nie dochodziły ? ;)

 

Napiszę to co mi napisał kiedyś Barton_Fink odnosnie swojego czasu ;)

 

"szanujmy się"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w obcych jezykach mozna przeklinac ? bo widze ze mozna :D

............................

myslalem ze jak zjawie sie wieczorem/w nocy to temat zniknie bo jest bezsensu :)

 

tyle odemnie ide spac :D

 

edit:

klicek jesli mowa o nabijaniu postowprzez modki kiedys (jak niebyles modkiem ) mielismy po rowno postow a po "awansie" odskoczyles wiec chyba sobie nabijacie posty ;) [of course JOKE} bo widze ze sie zdenerwowales a nawet nie wiesz jak cie ludzie na zlotach chwala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i taki ktoś komu nie powiesz żeby zajrzał w reg. będzie miał pretensje że mu bez słowa wykasowano posta, jak napiszesz dlaczego to taki osobnik pretensje może mieć tylko do siebie a jak się nie potrafi na błędach uczyć to już jego problem.

Powstanie kolejny wątek - a niech powstanie, serwera żal czy jak? dajesz odnośnik do któregoś poprzedniego wątku gdzie był temat wałkowany w ramach odpowiedzi i tyle.

 

Tacy którzy będą się czuli zdyskryminowani i potraktowani niesprawiedliwie się zawsze znajdą, czy dasz im PM czy nie. To od ciebie zależy czy okażesz jakieś minimum szacunku dla człowieka po drugiej stronie łącza.

Inaczej - ktoś może popełnić błąd, niedoczytać etc. bywa. Dlaczego zrazu zakładać jego złą wolę? Szacunek powinien działać w obie strony. Co innego jak ktoś wycina ten sam numer notorycznie oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigi nie wiem skad Ci przyszlo do glowy ze nie wysylamy pmek ;) co prawda jest taki plan zeby przestać to robic, ale to juz jak zmienimy regulamin.

 

Nielot spoko w modzonie burze mozgow sa ;) pewnie dlatego kilka postow wiecej wskoczylo lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja mam marnowac swoj czas piszac do kogos pmka ze usunalem mu watek skoro ktos nie ma ochoty rzucic okiem w regulamin, juz nie mowie o przeczytaniu całego.

 

Oj bo jak coś robić to robić to dobrze, bo „witając w rodzinie” osiągnie się więcej niż na dzieńdobry, bo może się okazać niepokorną owieczką mogącą wzbogacić forum od ważniejszej dla mnie- strony plastycznej ;) etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigi, tak domyslam się:)

 

Gotham, nie czas nigdy nie jest zmarnowany, chyba ze nic nie robimy :)

 

Tak wiec na poczatku troszkę Ci przysłodzę i powiem ze uwazam ze forum najbardziej się rozwineło za Twojego moderatorstwa, teraz zeby nie bylo Ci juz tak słodko, to powiem ze swoim postem mnie zdziwiles, zeby nie powiedziec ze zszokowałeś. ;)

 

Jak sie nie myle to nazewnictwo watkow wprowadziłes Ty, co prawda sam nie mam pojecią do czego ma sluzyć, ale mimo to podciagam to pod "tradcyje" tego forum.

Uwazam ze miniaturki, skoro już jest mozliwosc ich dołączania powinny byc obowiązkiem, forum wyglada całkowicie inaczej gdy one są, oczywiscie to moje prywatne zdanie, z tego co wiem reszta modow jest odmniennego zdania :)

 

Moze warto to rozwiazać przyklejajać watek z "miniaturka" defaltową do pobrania w danym dziale ?

 

co do przekleństw wydaje mi się ze ostatnio zmieniles zdanie, oczywiscie moge sie mylic:), nie jestem za nimi, ale nie uwazam slowa na "z" za wulgaryzm, mimo wszystko nie powinno się ich stosowac na forum, ktyrykując kogos/czyjas prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymując całowanie szyjki odpowiem że takie konkretne określanie się publiczne bez rozmydlania treści budzi szacunek :). No i naprawdę super ożywiłeś kilka działów (a żeby nie przesładzać dodam- ciekawe na ile starczy Ci pary ;) ).

 

Nazewnictwo wprowadził DRUG- nigdy mi to nie podchodziło, ale wiesz... Wielki szacunek dla autora, chciało mu się to egzekwować no i na koniec- nie było wiadomo co z tego wyniknie więc o ile pamięć mnie nie myli- zero sprzeciwu :).

 

Co do miniaturek, używam białej skórki- tam ich nie ma ;), na CA są puste prostokąciki jak ich się nie wprowadzi- i to chyba jest optymalne rozwiązanie.

 

Co do wulgaryzmów to bardzo możliwe. Czas leci, przegląda się różne fora, rozmawia na żywo... Wydaje mi się że konieczny filtr może niepotrzebnie blokować i formalizować wypowiedzi, szanujące się osoby nigdy nie przesadzają... Oczywiście kwestia średniej wieku i przez to pewnych skłonności oczywiście wraca jak bumerang ale... ;)

 

Reasumując- myślę że nie ma co się bać zmian i raz na jakiś czas warto zweryfikować stare-nowe rzeczy. Mały kroczek do tyłu może okazać się ogromnym do przodu, nigdy nic nie wiadomo- grunt to nie bać się przyznać do błędu.

 

A i jak już pisałem dzisiaj Adkowi- warto by było połączyć nowinki obrazkowe- 3D, wip i lp- bo w obecnej formie można wchodzić raz na dwa tygodnie i tylko się utwierdzać że mało się dzieje ;), a sam podział jest nadwyraz umowny- co to za różnica czy jest to still, praca w toku czy niskopolygonowa? Grunt aby była ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry ;]

Niezła lekturka od samego rana nawet kawy nie trzeba.

 

i takie cudeńko znalazłem z ranka co by sobie humorek poprawić ;)

dane z wikipedii . . . szczególnie ostatni akapit mi się spodobał i pozostawiam Wam to do własnej oceny ;P.

 

Wulgaryzmy to wyrazy, wyrażenia lub zwroty uznawane przez użytkowników danego języka jako nieprzyzwoite, ordynarne. Ze względu na sytuacje w jakich się ich używa podzielić je można na trzy podstawowe grupy:

  • Pierwszą są przekleństwa, czyli grupa słów używanych, aby rozładować napięcie występujące z powodu uniesienia emocjonalnego lub negatywnych bodźców docierających do jednostki.
  • Druga grupa to wulgaryzmy używane w celu świadomego obrażenia drugiej osoby bądź grupy ludzi.
  • Trzecia grupa to wulgaryzmy używane w celu wyrażenia lekceważenia czegoś lub kogoś.

Wulgaryzmy mają różną konstrukcję. Pewne języki mają własną specyfikę tworzenia właściwych sobie wulgaryzmów. Najczęściej spotykane wulgaryzmy odnoszą się do:

Zakres wulgaryzmu jest zmienny i silnie powiązany z wyrażeniem obraźliwym.

Używanie wulgaryzmów regulowane jest często nie tylko przez normy społeczne, ale i prawne. Np. w Polsce art. 141 kodeksu wykroczeń mówi: Kto w miejscach publicznych umieszcza nieprzyzwoite napisy, rysunki albo używa słów nieprzyzwoitych, podlega karze grzywny do 1500 złotych.

 

 

Pozdrawiam

 

... i czy nie szkoda Wam czasu na takie dyskusje, czytając niektóre posty prawie się popłakałem :], 16 chusteczkowiec Tytanic to przy tym wątku pikuś, zastanówcie się nad pewnymi, ważnymi aspektami, o czym jest to forum w jakim celu powstało, jakie ma zadania . . .

 

Miłego Spokojnego Dzionka . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a "sacrebleu"? sacrebleu podchodzi pod przeklinanie:)?

 

Heheh

Jak to mówią co kraj to obyczaj, ogólnie ja za francuskim językiem nie przepadam, (wolę kuchnię i winko, ;]) jak kląć to w ojczystym, co zgoła za często mi się zdarza, szczególnie w robocie, na forum nie używam wulgaryzmów ;)

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ze edytuje, ale if i dont, im gona explode or something ...

 

Fajnie ze widzicie nasze bledy, ale my tylko chcemy i robimy co w naszej mocy zeby forum było :

 

1) czyste

2) estetyczne

3) rozwijało się

4) zauwazali nas potencjalni sponsorzy/partnerzy

5) były ciekawe dyskusje na poziomie

6) nie było trolowni

po tym oswiadczeniu odczulem cos w stylu, nowi modzi = nowa krew

i zrobicie forum rowno z biznesplanem tak zeby tylko sciagac sponsorow i robic bitwy

 

napialem juz Leru na gg, ze "rzeczy zabawne..." stracily juz swoj klimat, teraz nadejdzie dalsza era ;/

Ok wiec odpowiedzcie sobie na pytanie :

 

"co ja zrobiłem zeby na forum było lepiej ?"

Hmmmmm ;]

 

czy zauwazyliscie na forum jakis watek gdzie moderatorzy sie na was skarzyli ? NIE

Dobra dobra, na kazdym forum jest ukryty dzial dla modow i adminow ;]

Kto nie był modem modów nie zrozumie ;) Modowanie to ciężki kawałek chleba.

Nie ma obowiazku ;]

Dlaczego ja mam marnowac swoj czas piszac do kogos pmka ze usunalem mu watek skoro ktos nie ma ochoty rzucic okiem w regulamin, juz nie mowie o przeczytaniu całego.
Nie masz obowiazku bycia moderatorem ;]

 

 

Ardeni: przestan pisac na niebiesko!

 

 

no offence do nikogo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę tylko od siebie, że zanim ta dyskusja się zaczęła nie wiedziałem że takowy problem istnieje :-) ,ale skoro już to chętnie się wypowiem w jednej kwestii . Otóż nie znajomość prawa nie upoważnia nikogo do nie przestrzegania go. Jak np przekroczyłeś prędkość jadąc samochodem i probujesz się wykręcić tym że nie wiedziałeś o przepisach [wiem, idiotyczny przykład] nie zwalnia to z odpowiedzialności za ten czyn, ale każdy policjant ma obowiązek dokładnego wyjaśnienia za jaki paragraf dostajecie mandat! Czy dostał ktoś kiedyś z Was mandat nie wiedząc za co? Taki obowiązek jest że jak się karze to mamy prawo wiedzieć za co zostaliśmy ukarani i nie słyszałem żeby jakiś policjant narzekał że musi to każdemu mówić za co i kiedy. Taka praca, jak każda inna, są przywileje, prawa i obowiązki.

 

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhem....piszemy tu o usuwaniu postwo przez modków, ja rano napisalem tutaj post i zostal on rozpipszony w pył!....trudno..napisze jeszcez raz!

 

czy słowo siusiak tez jest zabronione? bo widze ze o takie rzeczy zaczynacie sie pytac, co dla mnie jest paranoja! jeszcze raz wnioskuje o utworzenie działu KOSZ i zamkniecie tego tematu!!!

a "sacrebleu"? sacrebleu podchodzi pod przeklinanie:)?

moj post nie odbiegal dalej od tematu niz ten....ale moj zostal wywalony, a ten nie!:\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie dramatyzujmy już. Forum to twór umożliwiający przede wszystkim publiczną komunikację. Już nawet nie jest ważny temat. Kultura wysławiania obowiązuje każdego, już pal sześć regulamin, to kwestia wychowania i dobrego smaku. Przykro mi bardzo, ale jeśli ktoś ma w zwyczaju używać przekleństw, jako formy interpunkcji, to ja z nim rozmawiał nie będę, czy to na forum internetowym, czy w realu. Tutaj naprawdę nie trzeba wielkiej filozofii.

 

Jak już ktoś wspomniał, regulacji na forum nie ma dużo i bez bólu, i robienia łaski można się do nich dostosować. Sam chyba ani razu jeszcze nie zajrzałem do regulaminu, a jakoś żyję i mam się dobrze. Dostałem też 'badreputa', pogryzłem się z modem (pozdro leander ;D), ale nikomu się przez to krzywda nie stała, więc przestańcie już marudzić i weźcie się do roboty, do rzeczowej dyskusji.

 

 

A jeśli mimo wszystko regulamin Was krzywdzi, to proponuję może chwilę zastanowienia się nad sobą, czy to aby rzeczywiście wina nie leży po Waszej stronie(?).

 

Pozdr!

 

Edit: Bruneq --> Powiedz, na co komu taki 'buffor?' To będzie jak ze starymi rzeczami, które wynosimy do piwnicy, bo może się tam jeszcze kiedyś przydadzą, a w konsekwencji po kilku latach zalegania na piwnicznych półkach i tak lądują zakurzone w koszu na śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy -> do marnowania czasu można dopisać w nawiasie "kiedy jest tyle rzeczy do zrobienia" ;)

 

I nie przeinaczaj faktów, powiedziałeś, że straciły klimat bo 50% linków to ju tub ;)

 

Kedzior -> wnioski z Twoje postu płyną dla obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhem....piszemy tu o usuwaniu postwo przez modków, ja rano napisalem tutaj post i zostal on rozpipszony w pył!....trudno..napisze jeszcez raz!

 

czy słowo siusiak tez jest zabronione? bo widze ze o takie rzeczy zaczynacie sie pytac, co dla mnie jest paranoja! jeszcze raz wnioskuje o utworzenie działu KOSZ i zamkniecie tego tematu!!!

moj post nie odbiegal dalej od tematu niz ten....ale moj zostal wywalony, a ten nie!:\

 

 

No wiesz, ma się te chody:)

A serio to jak nie zauważyłeś dowcipu to trudno, nie będzie mi smutno z tego powodu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz mi wyedytowano posta (Leru:*), napisałem do niego dlaczego to zrobił, odpisał, wyjaśniło się. szybko, sprawnie, bez problemów.

 

A z tymi wulgaryzmami to jest przesada... ale ze strony użytkowników!

Jeśli ktos używa takich słów w miejscu takim jak max3d.pl jest wg mnie bezmózgiem i zakrawa zachowaniem na dresa.

 

do moderatorów:

Kasujcie posty niezgodne z regulaminem ile wlezie!

 

pozdrawiam i życzę powodzenia:)

po co?

 

edit:

oddajcie nam shouta:( pod "TOP 5 - książki" jest miejsce;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomus przepraszam

 

edit :

 

sorry ze edytuje, ale if i dont, im gona explode or something ...

 

Fajnie ze widzicie nasze bledy, ale my tylko chcemy i robimy co w naszej mocy zeby forum było :

 

1) czyste

2) estetyczne

3) rozwijało się

4) zauwazali nas potencjalni sponsorzy/partnerzy

5) były ciekawe dyskusje na poziomie

6) nie było trolowni

 

Staramy sie zeby wam było lepiej,nie było trolowni, wojen, wyzwisk itp a co mamy od wiekoszsci userow ? narzekania na nas, bo to tamto, moderator znowu jest fe usunał mojego posta i juz nie mam 500 postow tylko 499 jak on mogł ! ?

 

(...)

Wiekoszsc z was nie potrafi nazwac tematu zgodnie z regulaminem o miniaturce nie bede nawet wspominał bo nie ma po co,(...) ALE bron boze nie edytuj mojego posta ty zlyyyyyy fre be modzie.

 

no ale jeszcze raz przepraszam w koncu to forum nalezy do moderatorów nie do userow :)

 

Chcialem z Tweetym napisac artykul podobny do tego, ktory ukazał sie kiedys na jakims wiekszym forum graficznym, dotykajacy wlasnie tego typu problemow, ale szczerze ?

 

nie widze sensu ;)

 

nigdy sie nie wywyzszalem, nie czulem sie bogiem itp. Trzeba sobie po prostu powiedziec jak jest, zawsze uwazałem ze bycie modem nie powinno sie ograniczac do usuwania postow, wlepianiu czerwonych kartek i banowaniu. Niektorzy z nas o tym zapominaja, wiemy o tym, mimo wszystko wiekoszsc z nas ciagle cos robi, szuka sponsorow, zaprasza ludzi na wywiady itp

Staramy sie porzadkowac, organizowac dla was challenge mini czy te duze.

 

Moderator to user z uprawnieniami, zeby pomogac innym :) Mam nadzieje ze widac, ze caly czas pracujemy, a nie sie opitalamy :)

 

(...)

 

czy zauwazyliscie na forum jakis watek gdzie moderatorzy sie na was skarzyli ? NIE

Dlaczego nie ?, przeciez jestesmy Bogami, wywyzsamy sie i oczywiscie uwazamy sie za niewiadomo kogo.

 

 

Czemu wy ciagle uwazacie ze to forum nalezy do moderatorow (Adka) a nie do was ?

 

przykre

 

Oj, straszny jest los moda:> Klicek, no proszę bez takich żali. Nie spodziewaj się że ludzie nagle zaczną rzuca ci płatki róż pod nogi i wieńce zakłada na szyję. "Życie", jak mawia moja siostra, nie wiem gdzie to błazeńskie słowo podłapała. Nie dlatego że coś zrobiłeś źle, ot dlatego że moderator jak samiec - nasz wruk!:)

 

Zdaje się że tracisz dystans. Większoś ludzi POTRAFI nazwac post zgodnie z tematem i szanuje waszą prace, to że masz do czynienia głównie z tymi drugimi sprawia że umyka ci całościowy obraz. Moderatorzy się nie skarżą? W tym poście nie robisz nic innego. Chyba nie oczekujesz że jak komuś skasujesz posta to ci podziękuje? Pozwól się ludziom wyżalic i odreagowac. Nic na tym nie stracisz. Warto znac opinie ludzi, nawet jesli jest krytyczna i niesprawiedliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podobają podpisy u moderatorów! Niech wszyscy mają takie same! Forum będzie ładniejsze ;). -Dla mniej zorientowanych to tak żartobliwie...

 

Szczerze mówiąc nie rozumiem głosów userów uderzających w ton: "Zbędny thread! Wszystko jest ok." Wydaje mi się że każdy ma jednak swobodę w wyrażaniu swoich opinii, nikt nie ma obowiązku tego czytać (no poza władzami-w tym dziale oczywiście) więc o co chodzi?

 

Jak na mój gust przesadą jest np. bawienie się w bot-mod'a nie rozróżniającego tytułu od niestosownego zachowania- dobrze to ujął Bigi #61.

 

Ogólnie to naprawdę fajnie by było jakby działania modów były bardziej jawne i może nieco taktowniejsze, ale o tym już pisałem.

 

Dosyć mylne są też stwierdzenia że "forum jest userów a nie modów- więc o co chodzi?", warto pamiętać że cała władza ustawodawcza jest w rękach adka i modów, a zdroworozsądkowym łącznikiem między potrzebami userów a ich realizacją jest właśnie ten dział.

 

Co do wulgaryzmów to przyznaje że języka spod klatki bym nie zdzierżył- po prostu (możliwe że w swoim zaślepieniu) jestem przekonany że nic takiego nie miało by miejsca...

 

Na koniec może dla jasności- naprawdę świetnie że dużo modów poświęca swój czas aby forum było lepsze, ale uwagi do nich nie powinny być odbierane jak policzek- przecież to chyba dobrze że ludzie określają co ich gryzie a nie od razu dają sobie spokój z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ma się te chody:)

A serio to jak nie zauważyłeś dowcipu to trudno, nie będzie mi smutno z tego powodu:)

 

 

Big Nie chodzi mi akurat o twojego posta....tylko o stronniczosc Modełatołów ktorzy skasowali moj post chociaz byl "podobny" do twojego!!

 

Edit: Bruneq --> Powiedz, na co komu taki 'buffor?' To będzie jak ze starymi rzeczami, które wynosimy do piwnicy, bo może się tam jeszcze kiedyś przydadzą, a w konsekwencji po kilku latach zalegania na piwnicznych półkach i tak lądują zakurzone w koszu na śmieci.

 

 

Widzisz...bo w tym wlasnie sek zeby dzial ten byl automatycznie wyczyszczany po 1 tygodniu!!Uzytkownik by chociaz mial wglad co mu nusunieto i za co! A takze umozliwilo by zobaczenie przez inne mody czy powod usuniecia posta był słuszny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Illy zdecydowanie tak :) lepsze sa bitwy bez nagrod, no i najlepiej zeby Adek nadal placil za serwer ze swoich ciezko zarobionych piniedzy, no bo po co serwis ma przynosic dochody:)

 

"kiedy jest tyle rzeczy do zrobienia"
- Dokładnie Leru o to mi chodzio, forum jak i serwis jest straszliwie zapuszczony, regulaminy pamietały pierwszych modow, po prostu widac ze zabrakło Gothama i innych moderatorow ktorzy po prostu "chca" cos zrobic.

 

a żeby nie przesładzać dodam- ciekawe na ile starczy Ci pary ;)
Hehe juz na bardzo krotko :) pomysłow nie brakuje, ale checi juz coraz mniej

 

Bigi maine liben misiaken :) niechce zeby ktos mi rzucał, listki roz pod nogi :) Mowisz ze tracę dystans mozliwe, ale wkurza mnie to bo staram sie jak moge. Chcesz zebym pozwolil sie wypłakać ludziom ? a kto otworzył ten temat na nowo ? ;)

Ja się poskarzyłem, nikt wczesniej tego nie robił, bo uwazał ze problemu nie ma, widze ze Ty uwazasz podobnie :)

 

Najlepszym rozwiazaniem jest zrobic tak jak Aleksander i zajac sie cg, a nie walka z wiatrakmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tak od siebie dla Userów i Modków co by napięcie wyregulować

 

nomoretearsks0.gif

 

Nie no chłopaki nie dołujcie KLICKA, bo w kioskach chusteczek zabraknie, a i żyletek brak bo wszystki złom chińczycy przejmują. ;)

 

Pozdrawiam

i uszy do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że problemu nie ma, mówię że nie należy się dziwić że ktoś komu wyciąłeś posta nie jest z tego zadowolony. Jak gliniarz wlepia ci mandat to zapewne jesteś wściekły zdając sobie sprawę że miał słuszność:) Ot, nie należy się reakcjami przejmować zabardzo bo są nie do przeskoczenia. Gdybyś miał w sposobie moderowania iść w ślady tego którego wymieniłeś to ja wolę żebyś, jak on, zrezygnował:P

To nie prawda że nikt nie zauważa że się staracie, przeciwnie. Co nie oznacza chyba że nie należy mówić gdy widzi się jakiś problem, albo że coś można poprawić, prawda?

 

A co do konkretów:

Miniaturki? od początku uważałem że powinny być przedewszystkim zunifikowane - jeden format, najlepiej kwadrat. Powinien to załatwiać automat o ile to możliwe, w takich kwestiach nie należy liczyć na ludzi, im może się zwyczajnie nie chcieć takowych zamieszczać, moga o tym zapominać etc.

 

Przekleństwa też chyba da się załatwić skryptem? Może gwiazdkować wybrane słowa albo ( co mnie by się bardziej podobało:) zamieniać na przypadkowe cenzuralne wyrazy ) Wyrzucanie linków zawierających przekleństwa to już popadanie w paranoję.

 

PMki przy edytowniu czy kasowaniu posta to powinien moderatorski obowiązek. Pomysł z ich zlikwidowaniem zupełnym skończy się masą postów z pytaniami "Gdzie zniknął mój post, dlaczego, za co, mody są bebe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informowanie przez PM'a o usunięciu postów to zbędna formaloność. Post jest usunięty, gdy narusza regulamin - wszystko jasne. Jeśli zauważyłeś, że post jest usunięty - złamałeś regulamin. Wystarczający powód do tego typu działań.

Jeśli usuwany jest z innego powodu - można się ewentualnie pokusić o wyjaśnienie userowi "dlaczego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informowanie przez PM'a o usunięciu postów to zbędna formaloność. Post jest usunięty, gdy narusza regulamin - wszystko jasne. Jeśli zauważyłeś, że post jest usunięty - złamałeś regulamin. Wystarczający powód do tego typu działań.

Jeśli usuwany jest z innego powodu - można się ewentualnie pokusić o wyjaśnienie userowi "dlaczego".

Tylko... wtedy ten inny powód jest w sprzeczności z regulaminem, bo nigdzie nie jest napisane, że moderator może usunąć posta zgodnego z regulaminem. Tzn. może, ale to już jest mataczenie. ;) Zło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biglebowsky -> dziwne jest stwierdzenie, że chcę naprawiać świat usuwając posty z linkami do przekleństw. Nie naprawiam świata. Dbam o czystość forum. Świat bym naprawiał jakbym od razu robił wielkie halo każdemu posiadaczowi strony gdzie jest przekleństwo.

Zdania nie zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informowanie przez PM'a o usunięciu postów to zbędna formaloność.

 

Mówienie "dzieńdobry" to pewnie też zbędna formalność:)

biglebowsky -> dziwne jest stwierdzenie, że chcę naprawiać świat usuwając posty z linkami do przekleństw. Nie naprawiam świata. Dbam o czystość forum. Świat bym naprawiał jakbym od razu robił wielkie halo każdemu posiadaczowi strony gdzie jest przekleństwo.

Zdania nie zmienię.

 

Zaczyna mnie dziwić że tego nie robisz. Pewnie wiesz które to zwierzaki "zdania nie zmieniają"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana wszystkim uczestnikom wątku, tydzień wystarczy, żeby ochłonąć i będzie spokój;) Skończcie już, proszę, tak można do 'usranej' śmierci przecież. Racje są po obu stronach, czasem w większym, czasem w mniejszym stopniu. Faktem niezaprzeczalnym jest, że gdyby nie moderacja i 'administracja' tego forum by nie było, a na pewno nie w takiej formie. Jest tutaj naprawdę dużo wartościowego materiału, jak i ludzi, nie psujmy atmosfery niepotrzebnymi, moim zdaniem, przepychankami. Peace&Love. Dajemy sobie buzi i wracamy grzecznie do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności