Skocz do zawartości

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

proponuje bana jedno dniowego za uzycie slowa cut

 

a jak w dziale modeling się komuś użyje ;)

 

dyskusja zaczyna mnie denerwowac

mnie zdenerwowała już wcześniej, miałem na znak protestu przestać czytać ale tak fajnie się czyta jak ludzie się tak gorączują ;D to jest silniejsze ode mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie proponuje bana jedno dniowego za uzycie slowa cut bo dyskusja zaczyna mnie denerwowac...

buhahahahahha

dlaczego modki mają CUT? to jedyna opcja pozwalająca wpisać słowo "moderator" pod nickiem
nom, wszyscy maja. skoro memberzy maja automatycznie member to mody powinni miec automatycznie mod? a pozatym dopero ktos napisal ze to 4fun jest

nie, ale wkurza mnie takie coś, sans mi kiedys pozwolił próbować pomagać w trzymaniu poorządku ;)
a ja mam paszport Polsatu

Najlepiej wprowadźmy dla wszystkim CUT, a potem załóżmy stronkę debilnecustomusertitles.pl - będzie gdzie wrzucać najlepsze kwiatki.
Kiedys chcialem zalozyc debilnesygnaturkizmax3d.pl ale domena byla zajeta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko takie pytanie.

Jak czegoś szukam np wyrazu "xyz" to jest on podświetlany na czerwono w danym wątku. Czy da się zrobić tak aby, jeśli wątek ma jakieś 60 stron, to podświetlało na czerwono stronę, w której ten wyraz występuje?

Bo czasami przebrnięcie przez kilkadziesiąt stron tematu, w którym się czegoś szuka to ciężka robota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko takie pytanie.

Jak czegoś szukam np wyrazu "xyz" to jest on podświetlany na czerwono w danym wątku. Czy da się zrobić tak aby, jeśli wątek ma jakieś 60 stron, to podświetlało na czerwono stronę, w której ten wyraz występuje?

Bo czasami przebrnięcie przez kilkadziesiąt stron tematu, w którym się czegoś szuka to ciężka robota :)

 

A to można skorzystać z narzędzia "przeszukaj ten wątek" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko takie pytanie.

Jak czegoś szukam np wyrazu "xyz" to jest on podświetlany na czerwono w danym wątku. Czy da się zrobić tak aby, jeśli wątek ma jakieś 60 stron, to podświetlało na czerwono stronę, w której ten wyraz występuje?

Bo czasami przebrnięcie przez kilkadziesiąt stron tematu, w którym się czegoś szuka to ciężka robota :)

 

W wyszukiwaniu zaawansowanym > "Pokaż wyniki jako: 'Postów' "

Chyba jedyna metoda. Możesz też zwiększyć ilość postów na stronę do maksimum - co zmniejsza ilość stron - polecam. Wy macie 120 stron a ja np 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja popieram illyego !! a jak ktos chce wiedziec po co mi CUT to moge odpowiedziec, bo lubie sie wyrozniac ;P i skoro jest mozliwosc dania czegos nieszkodliwego userom to why not:) ale skoto titi mowi ze byl by burdel z tym, a wierze ze od pyty ludu modom glupoty wypisuje to niebede sie narzucac :) i to ze sie mi podkreslaja napisy na czerwono jak pisze i tak nie skloni mnie do pisania poprawnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne kwestie zostały wyjaśnione mam nadzieję, konflikty rozwiązane.

Nic nie stoi na przeszkodzie dalszych rozmów na temat zmian w serwisie i na forum.

 

Liczę na merytoryczną dyskusję.

I proszę bez postów w stylu no nareszcie itp. - będę od razu wstawiał żółtą kartkę za spam i wyrzucał.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prosze przeczytaj jeszcze raz moj post numer #524 lacznie z cytowanie

a jesli jestes daltonista i nie rozrozniasz koloru rozowego od bialego to wybacz

 

i okresl mi kolor "jaskrawy" w bbcode

czekam

 

no chyba ze to jakas zorganizowana akcja never-user-against-mod-or-(ex)-mod

to daj znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak nie uwazam,

 

ej, hallloo, dalem przyklad, jeden mod chce zakazu jaskrawych kolorkow a ex-mod ma takie

to byl moj przyklad za ktory dostalem warna!

 

hmmmmm, dobrze, wiem ze donosicielstwo jest zle. ALE BEZ PRZESADY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak faktycznie ryzykowne było otwieranie tego wątku.

Illy, twoje dyskusje i zarzuty nie mają nic wspólnego z żartami.

żart to - krótka forma humorystyczna a tu humoru nie widać, mało tego nie widać żeby ktokolwiek się śmiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej byłoby zrobić przy rejestracji sprawdzian z FAQa :P (jak włączyć szczałki, gdzie jest klawisz O)

Nie każdy używa maxa.

 

Wszyscy piszą, że takie wątki zaśmiecają forum. Pozostawiając je (zamknięte lub otwarte), to się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już Leru bo nie miał czasu dostatecznie dużo, żeby poświęcić go też na forum.

 

ła :) Leru odszedł wraz ze starą ekipą rządzącą, PO serio zmienia polske :* Haha ;)

 

 

ach tak wogole chciałem poprzeć wyrzucenie jaskrawych podpisów, jak forum mam mieć charakter informacyjny to jaskrawe podpisy przeszkadzają w przekazie jak reklamy na onecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak "troche z innej beczki", czy dalo by sie zalozyc dzial "portfolio" ? chodzi mi o to zeby kazdy user mogl sobie zalozyc tam temat, gdzie ludzie dyskutowali by jego folio[ nie chodzi mi o udostepnianie miejsca na dysku a jedynie o wątek forum, z linkiem do portfolio i miejscem na dyskusję o nim] (nie to co w nim jest, ale wlasnie jak wyglada, czy funkcjonalne, czy czytelne, jakie pomysly itd itp) to rowniez moglo by ulatwic ludziom podglad poziomu uzytkownikow. [pewnie mozna by to podpiąć pod www ale z 2 strony, sporo ludzi nie ma folio jako www a ma jako pdf na przyklad]

 

to tyle odemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak "troche z innej beczki", czy dalo by sie zalozyc dzial "portfolio" ? chodzi mi o to zeby kazdy user mogl sobie zalozyc tam temat, gdzie ludzie dyskutowali by jego folio[ nie chodzi mi o udostepnianie miejsca na dysku a jedynie o wątek forum, z linkiem do portfolio i miejscem na dyskusję o nim] (nie to co w nim jest, ale wlasnie jak wyglada, czy funkcjonalne, czy czytelne, jakie pomysly itd itp) to rowniez moglo by ulatwic ludziom podglad poziomu uzytkownikow. [pewnie mozna by to podpiąć pod www ale z 2 strony, sporo ludzi nie ma folio jako www a ma jako pdf na przyklad]

 

to tyle odemnie :)

 

Z tego co wiem, w dziale WebArt ludzie ocenieając m.in. protfolia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - w sumie to mam ciekawy pomysł (takie trochę rozwinięcie tego co Loki zapostował) - może by zrobić generalnie maxowe portfolio? Takie coś jak na CGtalku. Oczywiście, żeby nie obciążać za bardzo serwera można by zrobić wersję tego "light" czyli wszystkie obrazki ładowane z zewnętrznych serwerów (imageshack np.). Powstaje już powoli max blog (ja już czekam :D) to chyba max portfolio nie byłoby problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności