Skocz do zawartości

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No sorry, nie po to mamy forum, żeby zasypywać ludziom skrzynki. Jeśli o mnie chodzi to można tam wyłączyć naliczanie postów, lub w ogóle całkowicie usunąć licznik spod awatara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dziękuję" można napisać na priv. Chyba, że chodzi o nabicie licznika postów...

 

A co ma wogole licznik postow do napisania komus dziekuje i zmotywowania go ?! ehh rece opadaja....

Tak skrzynka pm ! ekstra pomysl naprawde :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Odpowiadanie nie jest zablokowane. Jedynie tak jak napisałem, pojawiają się z opóźnieniem. Nawet jestem za odpowiadaniem w wątkach z materiałami bo zawsze można dodatkowo zgłosić jakiś bug itp...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogole na temat dziękowania

 

Dzięki że skrzynka PM ma w końcu to magiczne 100! :D super!

 

no i podoba mi sie modyfikacja SSn4k3'a chociaz nie wiem czy bym zmienial te naglowki :P i jestem za tym zeby obrocic ikonki nowych postow bo sie tak jakos przyjelo ze ikonka zgietej karteczki na zgiecie w prawym gornym rogu :D i te v-bulletinowe ikonki przy podforach to lipa :D

Edytowane przez kamil.ochel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Odnośnie wspomnianych wcześniej tagów - można by ujednolicić na całym forum format tagowania wątków i ładować kategorie w nawiasy kwadratowe ( [] ). Np. "[interior] 2m w Wawie". Ładnie wygląda, łatwo się wyszukuje i napewno jest bardziej czytelne niż "Interior: 2m w Wawie", jak to obecnie się robi. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, jeśli się da (pewnie tak, vB to bestia :D) prefiksy w tematach mogłyby być częścią linków do samych tematów. Ostatnio widziałem parę takich wątków, gdzie prefiks był dłuższy niż właściwy temat i trzeba było odpowiednio trafić w ten drugi (nie, nie piłem wtedy :p).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tagowania. Chętnie to ustawię w większości działów. I źle kiedyś napisałem. Oczywiście można ustawić, że prefiks przy tworzeniu wątku jest wymagany i obowiązkowy.

 

W jakich działach chcielibyscie w pierwszej kolejności tagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator ja wchodzę pod Operą i jestem zalogowany normalnie no problem, choś pamiętam że kiedyś miałem ten problem ale już nie mam ^^ może masz śmeici w przeglądarce ewentualnie korzystasz z nieOpery i to może być problem :P

 

-----------

 

I ja mam kolejną propozycję na uber important upgrade :P

Alternatywę dla obrazków w treści posta taka jak jest dla reszty GUI na forum :P

wystarczy opis "image" żeby było wiadomo, że coś tam jest :)

emotikonki można sobie darować :)

 

f_SNAG0013m_df40e24.jpg

 

---------------------

 

i druga

Reputy powinny być przypięte do wątku a nie do posta bo później giną linki i opisy i imo opisy powinny zostać nawet jak już wątek nie istnieje

 

f_SNAG0014m_a01eb07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość uwidocznienia "Społeczności" na stronie głównej forum? Sprawa z grupami itp. jest ciekawa i myślę, że ma potencjał, ale jest ona słabo widoczna. Można np. pokazać nad całym forum avatary 5-7 grup w których zaszła ostatnio jakaś aktywność, lub coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką myśl żeby wprowadzić też linki do stron społecznościowych koło ikonek repa i gg. jak kto chce oczywiscie bo ja bym tam chciał mnieć link do twittera na przykład.

 

i podoba mi sie pomysł z przypięciem repa do posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od dawna wkurza jedna rzecz, mianowicie wchodzenie do rekomendowanych na glownej stronie watkow odbywa sie jako "gosc", chociaz jestem zalogowany na forum.

 

Łaj, Adku, łaaaaaj?!:)

Właśnie, łaj?

Od kiedy pamiętam ten błąd występuje, a już dużo większe pierdoły były zmieniane z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo rekomendacji. To proste do rozwiązania. Ten bład Wam występuje w momencie gdy używacie adresu max3d.pl np. z www http://www.max3d.pl a link do rekomendacji jest bez "www" do "http://max3d.pl".

 

Poprawię to aby linki byly dodawane ogolnie bez domeny. Wtedy każdemu będą poprawnie chodziły.

 

Repy sa za psoty bo przecież dostajemy je za konkretną wypowiedź. Ale sprawdze dlaczego przy wątku jest N/A. To faktycznie moze byc jawne. Sprawdzę jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejną propozycję:

Wyłączyć emotikonki w kilku działach forum:

  • Max3D.pl
  • Konkursy
  • Galeria
  • Prace i komentarze
  • Oprogramowanie
  • Pomoc
  • Ogłoszenia

 

I w poddziałach działu Dyskusje:

  • Aktualności (mam newsa)
  • General Discussion (CG)
  • Questions & Answers
  • Komentarze, propozycje ...

 

w pozostałych mogą zostać włączone

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce wszędzie emotki i to takie wypasione jak na innych forach ;)

 

Tam gdzie się ogląda profil użytkownika jest mały bug (przynajmniej pod opera), po kliknięciu "»" (za upomnieniami) pokazuje się "kontakt" i taka pomarańczowa dłuuuga belka (jak na górze), która rozciąga okno przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce wszędzie emotki i to takie wypasione jak na innych forach ;)

 

eeetam nie znasz się :P

sam trochę nadużywam uśmieszków i potem nie da się tego czytać, ale nie ja jeden tak mam :P

klik

W wolnych dyskusjach bym emotikonki zotawił, to przecież poważne forum a nie jakieś "śmichy hihy" :D i te emotikonki takie jakieś niespecjalne i nie pasują do kolorystyki forum, zawsze ostrożnie do nich podchodzę f_pokem_65d75c8.gif :D

 

Ewentualnie jeszcze bym przystał na checkbox przy szybkiej odpowiedzi żeby emoty wyłączyć albo w prefsach na stałe to ustawić.

 

A co do Twojego błędu to szukam i nie mogę znaleźć nie wiem nawet dokładnie oc co chodzi :D ale i tak nic nie widzę, pokaż screena najlepiej bo na słowo to nie wierzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze do tych strzalek jest przypisana jakas akcja ktora ma cos do czyniena z menu.

 

edit:

 

aha nie wiem czy tego juz nie bylo 1093894 razy walkowane ale czemu by nie dodac dzialu dla photoshopa? sporo tu artystów 2d (chociaż pewnie nie tylklo PS) ale mam głównie na myśli web-art itd. albo po prostu dodac caly dzial 2d

Edytowane przez kamil.ochel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok mam kolejną propozycję, ten problem nie daje mi spokoju od dłuższego czasu ;)

 

Jak ktoś w wątku który jest podpięty do newsa użyje jakchś opcji formatowania postu to w treści newsa często pojawią się błędy np z cytatami jest ciekawie bo raz działają a raz nie !? i jak kroś użyje " w newsie to na foum pojawi się coś extra :)

przydałoby się to jakoś ujednolicić i poprawić

załączam większy pikczer obrazujący problem :)

 

 

----------------------

 

f_errorm_692e7b2.jpg

 

 

------------------------

 

i przy okazji cytaty na głównej są imo za ciemne i ciężko się je czyta, może dać je nieco jaśniejsze i odcień błękitu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek ja takich problemów pod operką nie miałem nigdy i nie mam nadal :)

 

hcpiter po dyskusji na ten temat i jego minusach wyłoniła sie propozycja z komunikatem, że ten wątek był nieaktywny tyle i tyle czasu pomysl jeszcze raz zanim zapostujesz :) ale jak widać na pomysle się skończyło ;/ szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykanie starych wątków jest imo bez sensu. :)

Nawet po latach można wrócić do jakiegoś tematu i dopisać coś wartościowego dla potomnych.

W końcu za odkopywanie nie ma kar, więc nie wiem czemu miałoby to komuś przeszkadzać.

Moderowanie pierwszych postów? Też nie wiem po co. Takie małe forum policyjne by z tego wyszło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykanie starych wątków jest imo bez sensu. :)

Nawet po latach można wrócić do jakiegoś tematu i dopisać coś wartościowego dla potomnych.

W końcu za odkopywanie nie ma kar, więc nie wiem czemu miałoby to komuś przeszkadzać.

Moderowanie pierwszych postów? Też nie wiem po co. Takie małe forum policyjne by z tego wyszło. ;)

 

Co mozna dodac wartosciowego w watku z przed roku lub kilkunastu miesiecy ?

Oczywiscie nie kazdy dzial musi byc tak samo zamykany np: Wip

A co do moderowania to zaoszczedzilo by rozdawana kartek i ciaglego upominania o zmiane tematu itp pierdoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego są moderatorzy by rozdawać kartki i upominać. :)

Nie można zabierać im tej przyjemności.

Idiota, który mimo łopatologicznych i ścisłych zasad zrobi coś źle zawsze się znajdzie.

 

Zawsze można coś dodać do wątku, nie tylko do wip'a.

Pytaniem jest, w jaki sposób górnictwo może przeszkadzać...

Odkopanie wątku nie powoduje, że nagle wszystkie budynie w Polsce robią się zimne lub herbaty robią się gorzkie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pojawił się pomysł na powstanie czegoś w stylu noob zone czy po swojsku przedszkola w 3d, dla początkujących, mógłby istnieć na zasadach działu 2D czyli wip, teczki i skończone prace lądują do jednego wora.

 

Druga sprawa. Co z fotografią? Nadal jest w 2D (dlaczego? :) ). Chyba już zasłużyła na jakieś wyodrębnienie.

 

Może ankieta...? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To faktycznie jest dziwne. U mnie tez nie dziala. Jest do grudnia 2008 :)

 

Co do dzialu z reelami, miałby wisieć jako podforum? Całkiem niezły pomysł.

 

Edit: Bug kalendarza poprawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności