Skocz do zawartości

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

"Galeria 3D (Finished Works 3D)" przydały by się jakieś pod grupy np: samochody, architektura, wnętrza, militaria, itd. bo mały bałagan tam panuje, a miło jest czasami wrócić do dobrych prac które nie są wyróżnione w specjalnych galeriach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Właściwie to nawet nie można się dostać do kategorii, u mnie działa tylko przejście do konkretnego wątku lub ostatniego postu. Kiedy próbuję dostać się w jakikolwiek sposób do któregoś z subforum pokazuje się database error.

Mam to samo, i wielu znajomych tez . ADEEEEK!!!!!!!!!!! ratuj! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zawsze denerwowalo, ze nie widze numeru aktualnej strony... jest slabo podswietlona, o ile w ogole ;) np. teraz 101 - trzeba sie niezle wpatrywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym watku to daje ale mam pytanie do wlasciciela strony czy moznaby otworzyc nowy dzial dla programu Vue (xStream ,Infinite). Jest bardzo duzo uzytkownikow tego programu i mysle ze mialby taki dzial duza popularnosc na tym forum, szczegolnie dla ludzi robiacych vizki, choc nie tylko, bo program ma naprawde duze mozliwosci i warty jest uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przywrocenie forum 2d do stanu pierwotnego. Teraz zamiast dzialu 2d mamy mase pustych dzialow z niczym i o niczym. Wrzuccie to wsio do jednego wora jak bylo - przeciez to max3d, a nie max2d_i_3d :| Rozbudowane 3d - okej. Ale po co 2d tak bardzo rozbijac? Jesli mialo to sluzyc zabiciu dyskusji 2d to sie udalo, jesli zamierzenie bylo inne, to niestety efekt jest calkowicie odwrotny od zalozen. Zreszta, popatrzcie jak wplynelo to na zycie speed paintingu czy TSP. TSP umiera w konwulsjach.

 

Imo niepotrzebne utrudnianie ludziom zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co takiego zrobiliśmy?

 

Zostały jedynie uporządkowane pewne rzeczy. Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. W 2D działo się bardzo dużo i jeden dział powodował, że zamieszczane prace znikały, wiele wątków nie istniało. Zobaczmy. Liczymy jednak, że tutaj przyzwyczaicie się do nowego układu.

 

To już od dawna i max2d.pl i max3d.pl (to również pokazała ostatnia bitwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

ja proponuje dodawanie automatycznego podpisu, jesli wystawia sie komus opinie, zeby jakis siusiak nie wypisywal bredni.

Mnie mozna pisac, co sie chce, ale prosze o mozliwosc renegocjacji wzwodu i wywodu... ja chetnie odpisuje, naprawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcecie przywracać starej wersji dzialu 2d to moze chociaz połączcie finished i teczki razem i wsadzcie tam speedpainting... Pisalem juz o tym i pisze raz jeszcze - mimo dobrych checi reorganizacja sie nie sprawdzila. I z tego co widze nie jest to tylko moje zdanie. Zamiast zywego kolektywu porobily sie nieruchawe oddzielne grupki. Niewinna ofiara tych zmian jest chociazby TSP ktory z cotygodniowego minikonkursu na kilkadziesiat prac zmienil sie w zupelnie niszowy watek...

Ja rozumiem ze taka ladna organizacja i podzial moga wygladac dobrze na papierze ale artysom chaos jest po prostu potrzebny ;] Do jednego kotla wszystko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie za czym jesteście, bo napinanie jestem za nie wiadomo czy odnosi się do wszystkich 1035 postów czy tylko do wybranej ich części :P

 

Omen, ja jestem za jak najbardziej :D

co byś powiedział na taki podział:

 

część praktyczna (teczki, finished, wip) a do tego subfora (archiwum tsp, subforum CHC)

część teoretyczna z subforami (oprogramowanie 2d, tutoriale)

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ;] Co do prrrszalonego podzialu 2d w sensie ;] Chodzi o to zeby nie chowac wszystkiego po roznych szufladkach bo potem nikomu nie chce sie tego przegladac.

 

A co do lepszej organizacji tresci - nie wiem jak wielka to by byla ingerencja w forum zeby np porobic tagi do wyboru (np teczka, finished, wip) przy tworzeniu nowergo watku. I przy przegladaniu czesci "praktycznej" forum 2d mogly by byc jakies zakladki ktore by pokazywaly tylko teczki lub tylko wipy itp. dla tych co chca. Reszta by ogladal po prostu wszystko w jednym miejscu. Choc osobiscie mysle ze nie ma az takiego ruchu tutaj by ludzie sie nie odnajdywali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła poprzedniego podziału polegała na tym, że ludzi wchodząc do 2D widzieli tam wsyzstko i wszędzie zaglądali. Teraz problem polega na tym, żę ludziom nie chce się wszędzie wchodzić :P Wchodzą tylko (głównie) do Teczek. Stąd te martwe tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo zmian w dziale 2D.

 

Tak zrobiliśmy jak bardzo dużo ludzi chciało. Wszystko wróciło do pierwszej formy z małymi zmianami. Dział Galeria 2D zawiera w sobie Finished2D, Teczki 2D i WIP2D. Każdy wątek teraz ma "prefix", który jest obowiązkowy w dziale.

 

MOżna wyświetlić w łatwy sposób filtrując tylko Teczki2D, WIPy2D czy Finished2D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy da sie włączyć ikonki na samym forum u góry tak jak są na portalu - nie wiem ile osób odwiedza forum przez portal klikajac forum i mogą t tracic. + to co zawsze w wykonach wyszukiwania gwiazdki + ikonki (getdaily czyli najnowsze wpisy to tez wynik wyszukiwania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz wyniki wyszukiwania dla parametru 'getdaily' (czyli dzisiejsze posty, a ja akurat tak eksploruje forum) to nie widac ani gwiazdek dla wątków ani ikonek. Mi taka opcja pozwoliłaby lepiej targetowac spam, a może tez inni tak przeglądają forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się podoba w pewnym sensie powrót chociaż trochę tym jestem zdziwiony. Sadziłem, że rozbudowa działu, rozdzielenie go w pewnym sensie zostanie odebrane jako ukłon w stronę 2D - większy porządek, łatwiej znaleźć pewne rzeczy, więcej działów.

 

Ale nacisk był spory. I tak mam nadzieję, że te "tagi/prefixy" w jakiś sposób to uporządkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności