Skocz do zawartości

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Problem o ktorym pisze pecet pojawia sie tylko przy strzalce. Ale szczerze mowiac nie potrafimy zlokalizowac skad sie bierze. To nie css, chyba gdzies w plikach js siedzi zrodlo problemu. Moze ktos ma jakis pomysl?

 

 

Osoba która odwiedza swój profil musi posiadać "Upomnienia" wtedy opcja kontaktów jest ukryta w strzałce i po kliknięciu na strzałkę wyskakuje ten pasek

musisz usunąć selektor id="menu"

 

 

 

13329104.jpg

 

 

 

pzdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka propozycji:

1) Jako że czasem wątek wymaga dodania 2 postów pod sobą np w wipie nikt nic nie napisał a edit nie wykopie wątku na powierzchnie może wprowadzić system który będzie scalał posty tego samego autora jeden pod drugim i jednocześnie wykopywał wątek, wiem że może być to łatwa maszynka do utrzymania watku u góry bez żadnych updatów ale to chyab da się rozwiązac jakims filtrem czasowym/ilościowym.

 

2) Widziałem że już była taka propozycja ale nikt jej prawie nie zauwzył a mianowicie utworzenie kolejnego widoku watku, tak by móc go przeglądac jak w trybie hybrydowym z tym że w nim po wejściu do wątku przez link do ostatniego posta ładuje sie jakby wygląd wątkowy.

 

3) Modyfikacja systemu miniatur także mogłaby byc przyjemna, chodzi o to że obecnie jako miniaturkę wątku pokazywany jest pierwszy załącznik no i dobrze bo nikt Ci nie zmieni ale nie dałoby się zrobić by pokazywał się ostatni dodany przez autora przydatne w wipach albo chociaż menu załączników dodać w trybie szybkiej edycji a nie tylko w trybie zaawansowanym?

 

4) Może w przypadku kliknięcia w przycisk odpowiedzi na post (ten w każdym poscie) dodawałoby automatycznie informacje do jakiego posta jest to odpowiedź (autor i numer).

 

Wiem że to duperele i tylko totalnie wygodnickie ale może się przydadzą zwłaszcza że nie wydają mi się trudne do wprowadzenia choć vb nie widziałem na oczy więc moge sie mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka propozycji:

1) Jako że czasem wątek wymaga dodania 2 postów pod sobą np w wipie nikt nic nie napisał a edit nie wykopie wątku na powierzchnie może wprowadzić system który będzie scalał posty tego samego autora jeden pod drugim i jednocześnie wykopywał wątek, wiem że może być to łatwa maszynka do utrzymania watku u góry bez żadnych updatów ale to chyab da się rozwiązac jakims filtrem czasowym/ilościowym.

A jaki w tym problem? Nikt nie napisał? Trudno. Robisz dalej swoje, chyba, że widzisz problem w liczniku postów...

W niektórych tematach post robiłby się baaaardzo wielki. Mnie osobiście coś takiego by wkurzało (i wkurza na forach, na których jest to ustawione).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na bieżacą datę: Wielki Post rulez.

Idę na schaboszczaka.

 

A tak odnosnie tych dupereli to bez przesady. Jak ktoś chce robić update, to niech robi. Ile zajmuje zmniejszenie obrazka do rozmiarów ikony, by wrzucic go do pierwszego posta? Cała operacja to pół minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie punkty 3. i 4. są ciekawe.

 

Miniaturka Wątku WIP mogłaby być z rolloverem albo animowana co jakiś czas...(pierwszy załącznik "ikona wątku" + ostatni załącznik "aktualny stan WIP'a).

 

Informacja o odpowiedzi na konkretny post też ciekawa - przydatna w zaciętych i szybkich dyskusjach. Choć spokojnie można w treści posta taką informację podać.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość master blaster

proponuje poodklejac polowe watkow w wolnych dyskusjach. przekopanie tego watku ze wzgledu na te przyklejone jest bardzo uciazliwe, na kazdej stronie polowa to naklejki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a co z moderacją pierwszego posta? :)

 

i btw moze zrobić na forum na górze kopię rekomendacji coś takiego jak mają w zbrush center lub masie innych stron, wioele osób zagląda na forum co 5 min a na głowną raz na ruski rok więc rekomandacja byłaby bardziej widoczna dla tych bardziej uzaleznionyh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys miałem link bezpposrednio do forum i faktycznie na glównej nie bywałem prawie wcale, ale od roku mam w zakładkach link do głównej i nienarzekam, wszelkie newsy mam od razu pokazane,rekomki również, a wejście na forum przez główną nie jest uciązliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się podświetlenie "numerku" strony (np na pomarańczowo) na której się jest.

Nie przeszkadza to jeśli wchodzisz od razu na ostaniom stronę ale gdy wracasz na wcześniejsze strony w poszukiwaniu cennych informacji obecne wyróżnienie jest słabo widoczne a w szczególności jak znieczulisz się browarkiem :), a wtedy łatwo jest się zgubić i często to irytuje, przynajmniej mnie :)

 

Pozdrawiam Nowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khem, Khem, raz raz

Propozycja z tych 2w1 jak żel pod prysznic. :)

Jest na forum instytucja "teczki 2D", ale walają się te teczki w dziale 2D wśród pojedynczych innych wątków.

Może by tak utworzyć dział "Teczki" (brzmi genialnie imo) i podzielić go na poddziały 2D i 3D... hm?

Jak było to przepraszam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wątek powinien być zamknięty. Są prace, które zasługują na więcej niż "Rendery testowe...", ale Galeria, to sporo za dużo.

Pełniłoby to rolę portfolio z cgsociety, tylko w trochę innej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

VIMEO i YT embed ?? PLZ

 

Ładowanie ostatnio wybranej zakładki "Twoje wiad/wiad/chat" po odświeżeniu głównej też byłoby spox.

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co M@TI, tylko żeby syfu nie było może być w dziale animation tylko i tylko dla autora wątku.

 

Jeszcze taki mały pomysł, żeby wszystkie wypowiedzi autora wątku w wątku którego jest autorem (;)) wyróżniały się jakoś, jakiś jaśniejszy kolor postu np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

to, co w ostatnich 3 postach + kolejny request:

 

"Wiem, że pewnie się naraże, ale czy moglibyśmy zmienić nazwę działu z ZBrush (sculpting) na Sculpting? Ludzie zaczynają korzystać z błota i nie bardzo wiedzą gdzie pisać. chyba, że można pokusić się o osobny dział Mudboxa :D"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja w sprawie zmian, przyznania awardow i ich odznaczeń.

Fajnie by było gdybyś się dodali jakieś starsy, medale i puchary. Bo naprawde milo się na to patrzy. :) Jeśli chodzi o odznaczenie Challenge Corner średnio to wygląda :/

Aha, i jeszcze jedno. Żeby pod każdym pucharem czy medalem było przekierowanie do konkretnej pracy. To tyle. :)

 

pucharyk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja w sprawie zmian, przyznania awardow i ich odznaczeń.

Fajnie by było gdybyś się dodali jakieś starsy, medale i puchary. Bo naprawde milo się na to patrzy. :) Jeśli chodzi o odznaczenie Challenge Corner średnio to wygląda :/

Aha, i jeszcze jedno. Żeby pod każdym pucharem czy medalem było przekierowanie do konkretnej pracy. To tyle. :)

 

pucharyk.jpg

 

"[...]

Chcę to

I to obok chcę też

Tylko tutaj chcę podwójnie

A z tego to biorę wszystko co jest

Wiesz, niech to będzie moje,

niech będzie słodkie i kolorowe,

niech pachnie jakoś tak, wiesz, ładnie

i niech zawsze będzie ekstra, nowe.

[...]"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medaliki, pucharki i gwiazdeczki zastąpiłbym różowiutkimi króliczkami różniastego rozmiarku.

Malusieńki króliczek - speed painting. Wielgusi króliczek - bitewka 2D/3D.

Mogą być też misie lub kucyki. Jestem otwarty na propozycje.

:)

Edytowane przez RA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole nie wiem, moze to glupie albo tez przy okazji trudno wykonac

 

ale super byloby miec zestaw """""emotikon""""" z przyciskami z maxa/mai/xsi czy innych. nie chodzi mi o wszystkie mozliwe tylko z ktorymi czesto poczatkujacy maja problem. latwiej byloby wybrac gifa z listy niz uploadowac to gdzies lub pisac "kliknij ten taki mały kwadracik z innymi kwadracikami co jest pod kwadracikami z kulkami w material editorze"

 

a zainspirowal mnie ten watek

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=63478

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo zauważyłem, że mogę założyć wątek w złotej galerii. Tak chyba nie powinno być, prawda? Może niepotrzebnie o tym piszę, ale jeśli znajdzie się paru niesubordynowanych użytkowników to zrobi się konkretny bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dobrze byłoby wprowadzić na stronie głównej linki do aktualnych minibitew w serwisie?

Aż głupio jak speedsculpting, speedpainting czy speedanimating leżą na forum niezauważone.(A ten ostatni już się chyba nie podniesie) O istnieniu Challenge Cornera dowiedziałem się dopiero w poprzedniej edycji, mimo że bardzo fajne rzeczy tam znaleźć można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności