Skocz do zawartości

.: Teczka 2d: ManiakS :.


ManiakS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 506
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Shaggi: na razie nie udało mi sie zrobić ciekawszych brushy od tych, które już są w sieci :) może kiedyś ...

OmeN2501: thx master!

dekiel: dzieki!

Koniu: uch, bedzie ciezko, moze cos niedlugo po pijaku ...

Reanimator: no postaram sie pamietac przy ktorejs z nastepnych prac

 

golem700x700vl8.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepiekne znow, zawsze jak patrze w Twoja teczke to pod nosem sobie mowie "o cholera" i naprawde czasem zazdrość wzbiera;) jedna rzecz po dluzszym ogladaniu mi sie rzucila w oczy...ta kula ognia powinna byc chyba troszke dalej w relacji do reki (wydaje sie, ze rzut byl mocniejszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OmeN2501: plis man, to ciebie wszedzie pelno z nowymi prackami. Produktywnoscia kladziesz mnie na lopatki :) Kolorki blade, bo masz kiepsi monitor :P kupiles juz cos nowego?

Reanimator: hmm, zawsze inaczej. cos kolo kilku godzin - duzo sie miotam w trakcie.

Marduk: przy tym obrazku moj roundbrush to: hardness 50%; opacity 100; flow 70; pen pressure na opacity i flow; - ale to czesto sie zmienia.

mant-raz: nom, masz racje, ta kula to w ogole zal ;/

DaRoZ: dzieki, jak wyzej - kilka godzin;

JeezBumpkin: dzieki - zazwyczaj jak wyzej.

 

Niedawno kupiłem sobie farbki i dopiero ostatnio miałem czas sie z nimi zmierzyc. Napewno sie jeszcze nimi pobawie bo radocha jest wielka.

swscan00002700x576kx8.jpg

swscan00003456x700mg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodal bys jakiegos marina s-f i jakies konkretnego maszkarona - po za tym jedno co mozna jako jeszcze powiedziec o Twoich postaciach (choc to po ptostu moje takie 3gr - poniekad na sile...) to to, ze wszystkie on sa .. hmmm jakby "zbyt szybko projektowane pod wzgledem designu" - na palcach jednej reki zliczylbym te ktore sie wyrozniaja. "tutaj dam ogień, tutaj dam mu ładny kolory, a tutaj bedzie mial fajna peleryne" - wiesz o co chodzi. Oczywiscie popatrzylem na te postacie z pkt widzenia kogos dla kogo sama istota concept artu jest wazniejsza niz jej wykonannie - popatrz np na postacie (concept arty) z half life 2 - tutaj nie ma zadnej naiwnosci i czuc ze ci alieni sa przedstawicielami jakiejs planety/miejsca itd. charakter i charyzma (ktorych te alieny przeciez kompletnie nie maja) totalnie wali ich bo po prostu wykonuj to co maja wykonac - i to widac juz po prostu w szkicu postaci. tuaj trzezwy, zimny, i na swoj sposob logiczny pomysł dźwiga cała postac - i tego ci wlasnie troche brakuje wg mnie. paradoksalnie wszystko masz pieknie opanowane (kolory, perspektywa etc) ale pominoles wlasnie sama idee, pomysł ktory dźwiga wszystko - i tego mi tutaj brakuje. choc i tak zdaje sobie z tego sprawe ze to sa szkice dla praktyki i pewno jak pracujesz dla klienta to sytuacja inaczej wyglada... chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne designy. Widać że dużo czerpiesz z historii jeśli chodzi o stroje co się chwali. Czasami tylko niektóre postacie wydają się takie zbyt neutralne jeśli chodzi o ogólny klimat. Można to chyba jednak jakoś wypracować.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaggi: dzieki;

miriam: no samej czerni nie uzylem, chociaz skan i ps tez zrobil swoje;

JakóbM: myslalem, kiedys nawet rysowalem ale oprzytomnialem :) komiks to zupelnie inna bajka. za cienki jestem;

noiprox: postaram sie, moze niedlugo;

dekiel: w pelni sie z toba zgadzam, tymbardziej, ze na innym forum mialem podobne komentarze. design, kompozycja, oryginalnosc ... to niestety moje slabe strony. wiem, ze musze nad tym popracowac. za bardzo skupiam sie na renderingu itp. tresc niestety zaniedbuje. ale spoko, mam jeszcze kupe czasu :D

sly: lepiej rzuc palenie, wóda lepsza :P

biglebowsky: thx mistrzu, mam zamiar malowac w weekendy wiec postaram sie cos wrzucac na biezaco ;

Farvus: no wlasnie design lezy :/ ciagle to samo. cos niedlugo powymyslam;

kengi: dzieki!

Morbid Karbid: ctrl+z wbrew pozorom jest; wystarczy zamalowywac bledy :)

 

Dzisiaj nie bylo meczu wiec byl ps

cave700x493cr9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że szalejesz ostatnio :), bracie odpoczywaj czasem bo serducho wysiądzie ;).

A odnośnie ostatniej pracy ciekawa kopulasta czacha :D, może czytelniej by było gdybyś wejście nieco w stronę widza skierował .

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mocne ... czujesz to jak cholera - nie powiem, że nie zazdroszczę :)

 

Strasznie byśm chciał popróbować brushy jakich używasz ... Mógłbyś ze 4 wrzucić ku mej uciesze? Ostatnie Twoje ustawienia, którymi się tu dzieliłeś bardzo mi pomogły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kilka wip'ow; niestety skonczonych prac narazie nie moge wrzucac :/

Siegmar: naprawde nie ma sensu, moje brushe to 1. defaultowe kolko 2. defaultowe splaszczone kolko 3. defaultowe rozproszone kolko itd. 4. czasami cos z matpacka, jak zauwazyl janko

crew700x433hq5.jpg

sdfsdfsdgcvcvswewer700xee0.jpg

warchar2700x942in4.jpg

sasafsf700x361ha1.jpg

sdfssasc700x603fj7.jpg

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: ta czasza-jaskinia jednym fachowym ruchem urywa dupę :) Po drugie lekkość Twoich prac mnie porywa. Ten grubcio rozgniata mnie na racucha. Kojażysz prace Cole'a Eastburn'a? Coś wokół tego ale fajniej i lekcej. Trzymaj się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy aż ci pozwolą wrzucać skończone pracki(bo to chyba o to chodzi nie ? na zlecenie malowałeś i nie pozwalają ci na razie pokazywać) a może chociaż powiesz dla kogo/na co malowałeś pracke i każdy z nas sobie pogrzebie w poszukiwaniu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czasem nie wiem czy sie zdolowac czy brac do rysowania jak patrze na Twoje pracki...ech..."

 

No u mnie jest to samo. Każda praca świetna. Aż nie wiem co mam ze sobą zrobić jak na nie patrze. Pocieszam się tylko faktem, że mam dopiero 20 lat na karku i mam w sumie jeszcze szansę w ciągu tych paru lat dojść do chociażby ułamka prezentowanego tu poziomu.

Edytowane przez Marduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności