Skocz do zawartości

Teczka 2D: Ortheza - 06.05.2012


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 862
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zerknijcie na tą prackę z bardzo daleka lub ze zmrużonymi oczami=]. Wygląda jak duży kwiat. Przyjemne morskie kolorki. Pzdr.

 

Rzeczywiście. ;0 Powiem szczerze, że znacznie bardziej podoba mi się speed, niż te bardziej zdetalizowane pracki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby praca z forumowego challenge miała panoramiczne proporcje, przestrzenność i monumentalność wgniotłaby mnie w fotel (a raczej w łóżko za mną, bo oparcie mi się urwało). Chociaż nie zmienia to faktu, że praca bardzo mi się podoba - rześkie kolory i formy są zdecydowanie w moim guście.

 

Spidzior bardzo dynamiczny - tylko 1.5h?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujme to tak.

 

Cezsto ( nie zawsze ! ) gdy widze, jak zaczynasz prace, to przewaznie mi sie ona nie podoba, kolory jakies kiepskie, czesto mdle, jakies bloto tu i tam.

 

Ale kiedy widze final, to jak dwa rozne swiaty, potwierdza sie powiedzenie

"wazne, jak facet konczy, nie jak zaczyna" ;]

 

Szacunek Ortheza, zreszta zasluzony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowały by tu słowa Omena który odpowiadał na czyjeś pytanie jak przeważnie zaczyna. Odp: Nie chciałbyś wiedzieć jak powstaje kiełbasa. =]

Budynek bardzo fajny kojarzy mi się z Marońskim :P i bardzo mi się podoba to latające-galaretowate cuś u góry. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna kompozycja, moze trzeba bylo nieco powyginac ta linie graniczna 2 swiatow.

Obrazek z prawej bez zastrzerzen - fajny i subtelny, w tym z lewej przydaloby sie uwypuklic przestrzennosc

maly over

http://img515.imageshack.us/img515/9442/ortc.jpg

 

Co do poprzednich prac - mam wrazenie ze za duzo dziubiesz malym pedzlem,i wyglada to jakbys kolorowal kredkami - to daje wrazenie wymeczenia pracy.

Wydaje mi sie ze zostawiasz widoczne ciemne linie szkicu a to nie jest fajne w skonczych pracach.

 

Podoba mi sie ta pionowa praca z #763 , całe tło swietnie namalowane

Na dole stworek fajny, rosliny maja za to nieprzyjemne kreskowanie w cieniowaniu (ono moze by bylo fajne gdyby bylo luzniejsze i nie tak powtarzalne) wyglada to jakos tak oldskulowo. Stworek u gory tez miejscami za sztywno malowany.

 

 

Sie rozpisalem i pomarudziłem, mam nadzieje ze sie to przyda do czegos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 2 mi się najbardziej podoba, tylko przydałby się większy kontrast, teraz te pnącza w narożnikach są zbyt czarne w porównaniu do reszty.

w ostatnim skały plus niebo fajnie ; ), ale budynek wygląda nienaturalnie w szczególności góra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :)

a tak na marginesie to postac powstawala do miekkiej okladki "rakietowe szlaki" ktora zmeczylismy razem z Tomkiem Maronskim.

Ale rozwinalem to dalej, zmienilem lepetyne i obudowalem scena.

 

 

goroo: mogliby ale musialbym ich mazac w wyszej rozdzialce i pozniej pomniejszac, troche braklo cierpliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności