Skocz do zawartości

Zlot w 100licy(28-30.09) ZDJĘCIA!!!:)


purple

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 520
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wrocławiaki pisac PM kto jest zainteresowany jazdą z Wrocka

do dyspozycji zlotowóz. Jak bedzie mało to Uncle też deklarował miejsca w aucie.

 

Wolny jeszcze jakiś fotelik? Bagażnik też by wystarczył...

(Za kilka dni powinienem być już mieszkańcem Wrocławia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj, tylko wrzucaj piątkę i dawaj kierunek-100-lica, a jeśli będzie korek-wrzucaj 6-stkę i przylatuj !!! :D

 

chyba już wspominałam o tej knajpeczce, ale tera znalazłam stronkę- http://www.corkpub.pl/

i meczyk można pooglądać i potańczć i pogadać i posłuchać muzyki live- a wszystko pełna kultura!

jeśli się chce pogadać przychodzi sięprzed koncertem, zostaje na meczyk, a póżniej zabawa-dobry pomysł? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osob z Wrocka jedzie? Jaki koszt przejazdu? Jaki koszt noclegu?

 

Update: Nie rzucam wyzwania w piciu, bo juz nie pije :P

 

wyglada że Ja jade, deklarował się Ardeni, Vorki i Nieloty milczą narazie

Uncle szuka też składu na auto także wygląda że dwa wózki mogą jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale drodzi mili Warszawiacy, znajdziecie jakis kawalem koca i podlogi dla zblakanych wedrowcow? :)

no może i się znajdzie...jeśli impreza zamieni się na domówkę, to czemu nie- moja chacjenka jest malusia, ale korpusy i zdechłe ciała można poukładać przecie wielopiętrowo i równoleglekolejno od kuchni do balkonu (czyli przez całe 40-metrowe mieszkanko;))

pozdrawiam:)

 

A gdzie impreza bedzie?

 

A gdzie chcesz? (tzn: oczywiście w Wawie;) Pare stron temu dałam trochę knajpowych propozycji,ponieważ impreza jest parodniowa, mówta tylko czy na koniec chcecie ten cały koncert z tanimi browarkami- moge załatwić;))

wpisywac Cię?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś chodziłam na takie cotygodniowe hmmm...wypady w miasto-szło się ekipa do znajomej knajpeczki-gdzie sami znajomi, a barmanka (lesbijka) czasem podawała 4litrowy dzban za friko ( bo chyba wpadłam jej w oko:D), potem wyturliwało się koło 23 z knajpy, pod którą jeszcze złapało się niezłego łyka wiśniówki z piersióweczki znajomka bimbrowca, szło się na drugą stronę ulicy, gdzie tez zazw. kupa znajomych, a koło 1:00, jechało się ze wszystkimi do baszty (jak ktoś oglądał "od zmierzchu do świtu" to powinien wiedzieć jak ta knajpa wyglądała -tylko bez wampirów i streaptizerek, choć też nie zawsze:D), no i siedziało się tam do 6rano , balanga na całego, a w tle wieczne Blues Brothers, tańce na stołach a potem spanie pod nimi...

uff...to było COŚ! Teraz już tylko co jakiś czs koncercik, lub winko w domowym zaciszu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności