Jump to content

Praca: grafik/modeler, Evermotion

Recommended Posts

na miejscu? a gdzie to jest

EVERMOTION s.c., ul. Przedzalniana 8, 15-688 Bialystok,

ph.: +48858743029 POLAND

Our office is open from 8am to 4pm (+2.00 GMT)

ile sie zarabia?

Jak to nie wiesz? Zamykaja cie w klatce z kompem i robisz modele do ich kolekcjii ;) Jak skonczysz dostajesz chleb i wode :P

;)

widzę ze komentarze jak na polskie forum przystało...skoro mowa o pieniądzach to w okresie próbnym (3 miesiące) 3tyś brutto (2 tyś na ręke), prace zlecone od 5,6-8,2 tyś brutto za kolekcje i żadnych twardych deadlinów, praca w miłej i przyjaznej atmosferze w dużym klimatyzowanym studiu. Poza tym zawsze można przyjechać i popatrzeć jak u nas jest i jak sie pracuje...:)...jednak zanim sie zacznie zarabiać to trzeba coś pokazać za miłe słówka i dziwne komentarze nie przyjmujemy do pracy.

hmmm...to chyba nie ten dział:) ale i tak mnie to bawi na maxa..wysyłanie CV i np. co ja miałbym napisać jak jestem po liceum i mam tylko swoją stronę internetową:)

piszesz co robiles "komercyjnego" przy jakich projektach pracowales w jakiej firmie itp. jak nie masz nic to nic nie piszesz :D tylko piszesz gdzie sie uczysz itp. typowe CV

moge sie zapytac czemu ogloszenie o pracy jest jako news ?

evermotion to jakas szczegolna firma ?

oczywiscie bez urazy pytam z ciekawosci :)

widzę ze komentarze jak na polskie forum przystało...skoro mowa o pieniądzach to w okresie próbnym (3 miesiące) 3tyś brutto (2 tyś na ręke), prace zlecone od 5,6-8,2 tyś brutto za kolekcje i żadnych twardych deadlinów, praca w miłej i przyjaznej atmosferze w dużym klimatyzowanym studiu. Poza tym zawsze można przyjechać i popatrzeć jak u nas jest i jak sie pracuje...:)...jednak zanim sie zacznie zarabiać to trzeba coś pokazać za miłe słówka i dziwne komentarze nie przyjmujemy do pracy.

apropo robienia kolekcji, czyli wyglada to tak dostaje normalna pensje + (jak zrobie) za kolekcje ?

a jeszcze jedno, fajnie ze otwarcie mowicie o pieniadzach bo inne firmy robia z tego tajemnice...a tak kawa na lawe zostala wylozona :)

Jesli o mnie idzie sprawa lezy i kwiczy bo raz ze w XSI modeluje a dwa ze dojazd mam niewygodny... z Meksyku Ale dziwie sie glupawym komentarzom - bardzo fajna oferta jesli wszystko wyglada tak jak napisano, to zyc nie umierac. Moze nie jest to zbijanie kokosow ale "brak twardych deadlineow", kaska na zycie jest, budujesz portfolio i jako taka pozycje na rynku. To czego jeszcze chcecie? Jak jeszcze mieszkalem w Londynie napatrzylem sie na tych ktorych ambicje tonely w zmywakach za pare funow (moje z kolei ucierpialy w kuchni przy kanapkach nim znalazlem cos lepszego LOL). Jak ktos ma lepsza robote to sie nie przesiadzie ale jak ktos do tej pory strugal tylko by pokazac na forum i szuka pracy to chyba nie jest tak zle? Czy tez sytuacja w IV RP tak sie poprawila ze to juz jest kiepska oferta? :/

Popieram powyższy post, pozatym życie w Białymstoku chyba tańsze jest niż w innych większych miastach. Kasa w miarę przyzwoita, nie zawsze się robi nie wiadomo jakie cuda, przeważnie jest to czysto rzemieślnicza robota. Nie każdego stać na otwarcie własnej firmy i zakup sprzętu a przypuszczam że wielu się tam wiele nauczy i pujdzie do przodu.

Post nie sponsorowany :)

Pozdr

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy