Skocz do zawartości

Praca: grafik/modeler, Evermotion


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

na miejscu? a gdzie to jest

 

EVERMOTION s.c., ul. Przedzalniana 8, 15-688 Bialystok,

ph.: +48858743029 POLAND

 

Our office is open from 8am to 4pm (+2.00 GMT)

ile sie zarabia?

Jak to nie wiesz? Zamykaja cie w klatce z kompem i robisz modele do ich kolekcjii ;) Jak skonczysz dostajesz chleb i wode :P

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ze komentarze jak na polskie forum przystało...skoro mowa o pieniądzach to w okresie próbnym (3 miesiące) 3tyś brutto (2 tyś na ręke), prace zlecone od 5,6-8,2 tyś brutto za kolekcje i żadnych twardych deadlinów, praca w miłej i przyjaznej atmosferze w dużym klimatyzowanym studiu. Poza tym zawsze można przyjechać i popatrzeć jak u nas jest i jak sie pracuje...:)...jednak zanim sie zacznie zarabiać to trzeba coś pokazać za miłe słówka i dziwne komentarze nie przyjmujemy do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...to chyba nie ten dział:) ale i tak mnie to bawi na maxa..wysyłanie CV i np. co ja miałbym napisać jak jestem po liceum i mam tylko swoją stronę internetową:)

 

piszesz co robiles "komercyjnego" przy jakich projektach pracowales w jakiej firmie itp. jak nie masz nic to nic nie piszesz :D tylko piszesz gdzie sie uczysz itp. typowe CV

 

moge sie zapytac czemu ogloszenie o pracy jest jako news ?

evermotion to jakas szczegolna firma ?

oczywiscie bez urazy pytam z ciekawosci :)

 

widzę ze komentarze jak na polskie forum przystało...skoro mowa o pieniądzach to w okresie próbnym (3 miesiące) 3tyś brutto (2 tyś na ręke), prace zlecone od 5,6-8,2 tyś brutto za kolekcje i żadnych twardych deadlinów, praca w miłej i przyjaznej atmosferze w dużym klimatyzowanym studiu. Poza tym zawsze można przyjechać i popatrzeć jak u nas jest i jak sie pracuje...:)...jednak zanim sie zacznie zarabiać to trzeba coś pokazać za miłe słówka i dziwne komentarze nie przyjmujemy do pracy.

 

apropo robienia kolekcji, czyli wyglada to tak dostaje normalna pensje + (jak zrobie) za kolekcje ?

 

a jeszcze jedno, fajnie ze otwarcie mowicie o pieniadzach bo inne firmy robia z tego tajemnice...a tak kawa na lawe zostala wylozona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie idzie sprawa lezy i kwiczy bo raz ze w XSI modeluje a dwa ze dojazd mam niewygodny... z Meksyku Ale dziwie sie glupawym komentarzom - bardzo fajna oferta jesli wszystko wyglada tak jak napisano, to zyc nie umierac. Moze nie jest to zbijanie kokosow ale "brak twardych deadlineow", kaska na zycie jest, budujesz portfolio i jako taka pozycje na rynku. To czego jeszcze chcecie? Jak jeszcze mieszkalem w Londynie napatrzylem sie na tych ktorych ambicje tonely w zmywakach za pare funow (moje z kolei ucierpialy w kuchni przy kanapkach nim znalazlem cos lepszego LOL). Jak ktos ma lepsza robote to sie nie przesiadzie ale jak ktos do tej pory strugal tylko by pokazac na forum i szuka pracy to chyba nie jest tak zle? Czy tez sytuacja w IV RP tak sie poprawila ze to juz jest kiepska oferta? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram powyższy post, pozatym życie w Białymstoku chyba tańsze jest niż w innych większych miastach. Kasa w miarę przyzwoita, nie zawsze się robi nie wiadomo jakie cuda, przeważnie jest to czysto rzemieślnicza robota. Nie każdego stać na otwarcie własnej firmy i zakup sprzętu a przypuszczam że wielu się tam wiele nauczy i pujdzie do przodu.

Post nie sponsorowany :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

W sumie znalazłem jeszcze pomysły na newsy!!

1. The Farm 51 poszukuje grafików, designerów i programistów

2. Techland: Shader Programmer, Level Designer, Graficy,

itp...

Proponuję aby każde ogłoszenie z pracą oferowaną znalazło się na pierwszej stronie!

Albo wszyscy, albo nikt!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jedno polskie forum wspiera drugie polskie forum, to juz przeciez zalatuje na afere korupcyjną, z pewnością nie obeszło się bez paru łapówek zanim to ogloszenie ukazało się na frontpageu. Można nawet przypuszczać że wujek dziadka Adka miał coś wspolnego z przodkami Everów...

 

A tak serio, co was tak mierwzi w tym ogłoszeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek został przeniesiony do działu "Praca Oferowana"

 

Faktycznie. Należą się słowa wyjaśnienia przed zamknięciem wątku. Wątek został otwarty ponieważ był jako news. Myśle, że można go zamknąć.

 

Uznałem go za interesujący. I dostało się za to nie tylko Evermotion, ale i mnie :)

 

Evermotion i Max3D.pl to dwa niezależne serwisy. Evermotion jest jednak rozpoznawalną firmą, zdobyła dość dobrą pozycję na rynku. Dodatkowo jest to POLSKA firma, mało firm rekrutuje taką ilość ludzi pracy. Uznałem ofertę za interesującą na tyle, aby ją zamieścić na stronie głównej (w przypadku naboru na jedno stanowisko oczywiście niczym ta oferta by się nie wyróżniała).

 

Faktycznie news miał charakter "artykułu sponsorowanego" (forma reklamy stosowana od dawna i w tej chwili bardzo powszechna), ale jeśli już się taki tutaj pojawia to jednak musi spełniać pewne kryteria. Tego typu newsy zamieszczamy bardzo rzadko i staramy się je przebierać.

 

Chętnie napisze o innej polskiej firmie ze światka CG jeśli będzie rekrutowała tak pokaźną liczbę osób. Zamieściłem treść jaką dostałem od firmy. Faktycznie, na przyszłość zadbam o lepszą formę przedstawiania takiej informacji.

 

W newsach wielokrotnie pojawiały sie podobne informacje odnośnie innych firm jeśli prowadziły duży nabór - przykładami właśnie są Platige czy CDProjekt (są to bez wątpienia firmy których przedstawiać nie trzeba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności