Skocz do zawartości

Silver Award: Indian Vintage Chief 2003


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe, kochany Indianin:D miałam okazję pojeździć na jakimś motozlocie:)

więc do rzeczy, pochwała za materiały i render leci:)

co do reszty-no, co jak co,ale oponki to aż tak sterylne to nigdy nie są, a do tego Indian Chief 2003 ma je o wiele ciemniejsze i lekko grubsze -to rzuciło mi się bardzo w oczy-odejmuje charakterku, który ta maszynka z pewnością ma- w końcu legendarna marka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliment woroszyłow - dzięki:D

mrkrzysiek - dzięki, pewnie że się starałem :D siatka już jest w I poście

Pionier - a z tym bubu ;) to konkretniej bo nie wiem o co chodzi że szkło źle? tak czy inaczej dzięki, też lubię na niego patrzeć.. te nadkola:D

JohnZi - lepiej może być zawsze, a redner trwałby jeszcze dłużej więc taki kompromis myśle że nie najgorszy:)

hkropinski - miał tylko dobrze wyglądać:P o przemawianiu nie było mowy:P a tak serio to konkretniej proszę:) za bardzo rozmyty? a co do HDRki to źle dobrana czy jakość?

suselus - dzięki!!

purple - ojj zazdroszczę ja go na oczy nie widziałem:( za pochwały dziękuje:D

co do opon to miał stać na pustyni koło autostrady i by mu się zakurzyły :P ale już mi się nie chciało plenera robić,

co do szerokości to nie wiem bo nie miałem zdjeć z przodu ale wierze jeśli widziałaś:)

mam nadzieje że charakter bardzo nie stracił, bo marka fakt - kultowa

Homa - no z tą tarczą to się miałem, wyszło po pierwszym finalnym renderze i poprawiłem ale się okazało że nie do końca i jeszcze zacisk się przemalował, ale już nie chciałem kompa męczyć kolejną noc:P dzięki!

 

Dziękuje Wam!! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK - dzięki:D

hkropinski - pewnie, że wole konkrety, można się czasem czegoś dowiedzieć, zdrowa krytyka jest zawsze potrzebna. Co do opon to racja, ale chrom musi błyszczeć i pieścić wzrok szczególnie w cruiserach, chopperach czy amerykańskich mięśniakach ale to już kwestia gustu i własnych odczuć, co do kolorów to starałem się je dobrać żeby całość się komponowała ładnie i mi się podoba, ale tak jak mówię to już kwestia gustu

Dzięki i Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde mój jedyny ukochany motorek : D swietna robota, ja kiedys poległem na nim odszedł w odchłan dysku, jedyne co to efket psuje ta szybka-owiewka no i skóre bym mu dał zdecydowanie ciemniejszą o ile nie czarną ale to juz rzecz upodobań oczywiscie : )

i pytanie co to wogle za wersja? bo tak cos mi wyglada jak chiefy ale widełki i lampki na nich mi nie pasują, oraz bierznik taki nowoczesny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thalion, zgred88, tomeg - dzięki:D

Freedom Fighter - heh, ale wybrałem taki kadr, bo pierwsze na co zwróciłem uwagę w tym motorze to właśnie te niespotykane, klimatowe nadkola, to dzięki nim ma taki charakter :)

DraB - właśnie:D

Kedzior - cieszy mnie to badzo xD

MF - w kolejnych pracach postaram się eliminować błędy do upadłego, dzięki i pozdrawiam!

donMario - :D DZIĘKI, co do wersji to http://www.motorcyclecruiser.com/newsandupdates/2003_indian_chief_vintage/index.html stąd go robiłem

Dziękuje za komentarze, pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donMario - apropos miałem ochotę zrobić tego z lat '60 z takim siodłem nieprzeciętnym, ale mało zdjęć było i odpuściłem. Danke schon;)

ReflectVision - 8D ... dzięki! co do błędów chce je znać wszystkie:P ale takie słowa dają mi motywację i świadomość że jakieś małe postępy robię.

Wielkie Dzięki, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka krytyka? po prostu nie wiedziałem ze istnieje wspólczesna wersja tego motorku :), a ze wszsytko lub prawie wszystko co wspołczesne i tyczy sie motoryzacji jest mi obce stąd uwaga dot. tych elemntów bo w pierwszej chwili pomyślałem szczery że zrobiles swojego customa a to byłby niemal jak grzech ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, na 1 rzut oka wypas, szczegolnie kuferki :) lakier tez bardzo mi sie podoba, ma taki mleczny posmak, potem dobre opony ...

teraz minusy :) studio mogloby byc lepsze i wydobyc wiecej z chromu i szkla. przednia tarcza hamulcowa ma dosc kiepski material, reflektory takze, gume na kierownicy dalbym ciemniejsza :) dobra juz nie marudze. praca jest BDB ale moze byc rewelacyjna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donMario - wręcz profanacja :D

Robertus - racje powiadasz, muszę zacząć takie błędy eliminować, bo wiedziałem że jest źle i nie poprawiłem, dzięki!

purple - mówiłem, mało zdjęć było, a nie lubie improwizacji, i nie chciałem po Bleriocie robić znowu takiego klasyka bo by mnie ktoś zaszufladkował jeszcze i by było;)

_Cookiez_ - mój męczył się, ale dał radę:D

Matchias, -hpx-, Adek_CG, Marek G, tutomash, Sephi - Wielkie dzięki ludzie:D POZDRAWIAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności