Skocz do zawartości

teczka 2d: postacie


bartoldi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przyznam się, że nigdy nie pokazywałem swoich prac na żadnym forum i dlatego mam tremę :)

To wszystko przez Paszczaka, on mnie namówił :)

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=43505

 

Obecnie pracuję nad swoją stroną, gdzie będzie można znaleźć więcej artów, które nazbierały się przez prawie trzy lata pracy w branży.

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania :) dzieki.

 

Poniżej jeden z pierwszych, bardziej dopracowanych art-ów jakie zrobiłem.

 

 

 

zul.jpg

 

zul2.jpg

 

 

A to jest facet, który nigdy nie wychodził z piwnicy :)

 

 

piwniczny.jpg

 

 

szef.jpg

 

3.jpg

 

monsta2.jpg

 

 

kukurydziany.jpg

 

 

boss.jpg

 

No i monster, którego świetny model zrobił Paszczak :) ( thx man :)

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=43505

 

monsta.jpg

 

A tutaj koncepcik, który powstał na potrzeby pewnego konkursu Wacoma,

tutaj link do filmiku :

http://sclipo.com/video/wacom-challenge-creature-concept

 

 

creature.jpg

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zapierające dech w piersiach, genialne! SZCZYNA OPADA Z WRAŻENIA!

i od razu jakiegoś making ofa jeśli mozna by było poprosić-plese, please, please,please:)

rzeczywiście dawaj miniaturkę, i rzuc od razu te bardziej skończone koncepty jako osobne wątki, pod nazwą finished 2d(i tu Twoja nazwa konceptu), zeby mozna było zagłosować na gwiazdki dla Ciebie, wtedy dostaniesz się do srebrnej galerii forum-zasługujesz na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa. Przepraszam za brak miniaturki ale nie wiem jak ja zrobić :) jak już wspomniałem pierwszy raz pokazałem coś na forum i do końca nie wiem jak się tu znaleźć :) będę wdzięczny za pomoc :)

purple: dzięki za radę, postaram się jakoś uporządkować swoje prace i spróbuję je wrzucić osobno.

prrrszalony: mam lepszą jakość tego filmiku, leci tak szybko bo dwie godziny pracy musiałem zmieścić w pięciu minutach :) postaram się to jakoś zapodać:)

dzieki raz jeszcze

pozdrawiam

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że nigdy nie pokazywałem swoich prac na żadnym forum i dlatego mam tremę :)

 

Trema? Zabawny z Ciebie gość Bartku :) hehe

Kurcze, mam nadzieję, że to był pierwszy ale nie ostatni post. Świetnie operujesz światłem i genialnie pokazujesz tekstury..skóry, ubrań itd. Stworki też nietuzinkowe. Pracę kojarzą mi się z konceptami Björna Hurriego, które znam z ca.org. Tzn myślę o technice..choć pomysłach pewnie też. Niby to wszystko na luzie ale detal jest tam gdzie powinien być.

 

Daj coś więcej nie żałuj nam...a ja spieszę założyć (kolejny) specjalny folder na moim dysku twardym :D

 

Pozdrawiam

Kuba

 

Ps. Dzięki również za dobre słowo pod postem Paszczaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh nie napisze nic nowego-moze tylko to ze po tym wjezdzie nr1 jestes na tym forum chyba;] i gdyby nie gwiazdki to bym przeoczyl ten temat. no co wiecej? masz tupecik ku^wa;] spodziewam sie teraz miliona nowych prac na max3d,bo ludzie na bank juz teraz chwycili olowki, tablety i z zazdroscia napizdzaja ile wlezie;](mnie tez korci jak cholera ale czasu nie mam;/) i jak ktos juz napisal-debiut roku! brawo mistrzu!

 

edit: napisz jak mozesz swoj wiek, i czy jestes samoukiem czy moze po jakis szkolach? z gory dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba Ci mowilem ze jestes pierwsza liga i w ogole, i zawsze opadala mi szczeka jak widzialem co rysujesz. Na tego pierwszego goscia, to sie od zawsze oblizywalem, tylko czy by mi umiejetnosci stanelo? moze jeszcze przyjdzie jego czas;). A wlasciwie dlaczego samych brzydali wrzuciles? Cos ladnego pokaz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh nie napisze nic nowego-moze tylko to ze po tym wjezdzie nr1 jestes na tym forum chyba;] i gdyby nie gwiazdki to bym przeoczyl ten temat. no co wiecej? masz tupecik ku^wa;] spodziewam sie teraz miliona nowych prac na max3d,bo ludzie na bank juz teraz chwycili olowki, tablety i z zazdroscia napizdzaja ile wlezie;](mnie tez korci jak cholera ale czasu nie mam;/) i jak ktos juz napisal-debiut roku! brawo mistrzu!

 

edit: napisz jak mozesz swoj wiek, i czy jestes samoukiem czy moze po jakis szkolach? z gory dzieki!

 

Ok, rocznik 79 :) mam mocne podstawy po tym jak skonczylem liceum plastyczne i rzeźbę na ASP we Wro, na pewno coś jeszcze zapodam,

dzieki bardzo

B.

 

Luki:

to ten luki o którym myślę ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że Paweł Cię namówił na prezentację prac :) Jak widzisz, odzew jest a słowo "pozytywny" jest chyba za słabe aby dobrze określić to co się tu dzieje :) Ze swojej strony mogę tylko dołączyć się do ochów i achów :) *****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ilustracje to moja piaskownica wiec tu mogę pomarudzić :D Na obu obrazkach postacie dosyć sztywno wyszły , trochę jakbyś podmalowywał modele 3d (nie mowie ze tak robiłeś ale ja tak kiedyś robiłem i tak właśnie wychodziło :P), miejscami trochę pogubione oświetlenie (szczególnie u strzygi) i podłoga u wiedźmina jest jakoś tak cieniowana ze nie mam pojęcia jaki to materiał :]

Ale Ta sztywność to przede wszystkim sie rzuca

 

Mimo wszystko jest na czym zawiesić oko ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności