Skocz do zawartości

Postać3D: Lord Demon- Tired of evil


madman1987

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Glob: co do podobieństwa to powiem szczerze, że musiało jakoś podświadomie zadziałać ale coś w tym jest :D

Ardeni: z tego co widzialem to WIP jest ;)

eco: nie podpalane a w ogole podmalowane, znaczy na overlayu kolory (widac nawt w tle plamy)

Kirian: no wyszlo :)

Bruneq: patrz> shergar

 

Miałem dzisiaj do tego przysiąść, ale zatrzymał mnie Silent Hill 3... Graliście? No miodne no...

 

Ale do meritum- dzięki po raz wtóry za masę dobrego słowa. Generalnie czeka mnie tu jeszcze masa roboty- tak wielka, że znużyłem się trochę samym myśleniem i parę dni odpoczynku biorę od tego projektu- w międzyczasie może jakiegoś gamearta zrobię. Who knows. Znikam w ogóle na parę dni więc wątek stanie na jakiś czas- ale ja tu jeszcze wrócę!

 

Btw, widzieliście materiały z SH5? Żenada jakaś no...

 

Pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...heh mnie bardzej interesuja polskie produkcje ;) -nie wiem czy kojarzysz np tylul "They"- polskiej prod. FPS - niezle zaplecze jakie daje silnik w tragicznym wykonaniu - chodzi mi glownie o fabule i brak swierzosci- wtorne pomysly i zrzynki - swego czasu nieco zszokowany wyslalem maila do teamu- ale olali mnie i nie dostalem zadnej odpowiedzi - widac krytyka boli niektorych mocno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest na czym zawiesić oko, bardzo bardzo przyjemnie to wygląda i widać ile pracy kosztowało. Przypominają mi się klimaty starego dobrego Dooma. Inny atut to, że pracka zachęca do nauki zbrusha :) oby jak najwięcej takich modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eco- co do They to bym tak nie szalał z tą negatywną krytyką ;) Póki co zaprezentowali głównie możliwości techniczne silnika- sami "żartem" nazywają to tech-demem więc pewnie jeszcze trochę niespodzianek nas czeka- pozatym nowatorski system broni jednak coś wnosi. Co do maila i braku odpowiedzi- powody mogą być różne...

 

ArTooRo- dziękować za dobre słówko

 

empeck- co do SH5 to musiałem aż napisać o tym na blogu- szkoda, że tak genialna gra została "zdana" wschodniemu zespołowi. Niby Akira nadal nadzoruje ale na pewno to nie będzie już "TO".

 

por@szek- też o tym myślałem- do tego przez tego sculpta rozwaliłem sobie UV... musiałbym retopologizować siatkę a to by graniczyło z samobóstwem- może zrobię go w wersji gameartowej- taka główka low dopicowana... no zobaczym :)

 

szeyker89- dziękować

 

Jak wrócę do Wro podziergam go do końca i wrzucę co by mieć już to z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gerpir Feilan

Na wstępie witam wszystkich!

 

 

Oczywiście piękne toto.

 

Mam nieodparte wrażenie jakbym patrzył na Eddiego (maskotkę Iron Maiden ) zmutowanego z demonem Ridley'a Scott'a z filmu "Legend"

A może to tylko moja wyobraźnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej! To Michael Jackson za 20 lat :) popatrzcie na nos :) a tak poważnie - wielki szacun dla respektu!!!!! Doskonała praca! Jestem pod ogromnym wrażeniem i zaczynam organizować dla Ciebie ściepę na nowego kompa co byś całą postać zrobił :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności