Skocz do zawartości

Postać3D: Lord Demon- Tired of evil


madman1987

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam wynurzenia ZBrushowe- wprawki nocne bym powiedział nawet. A pomysł jest taki:

 

Zmęczony złem i wiecznością katowania swoich niewolników demoniczny lord pierwszy raz zastanowił się nad swoim sensem bycia tym czym jest i właśnie tam gdzie jest. Poczciwy starzec o dobrym sercu acz nieciekawej roli zastanawia się:

Skoro Pan nasz, Lucyfer, odrzucić mógł władzę

To czemuż, sie pytam, na chłostę bezmyślną

To co ten pomiot nikczemny rozkaże

Jak czynię miast cieszyć się własna myślą...

 

 

Generalnie lewa strona demona będzie "po całości" taka "przyozdobiona" we wzorki przedziwne- jako dar od sił wyższych za posiadanie serca- ot przecież ten lord marzył od zawsze o tym, aby nie być taką paskudą.

 

A teraz spać idę czy coś... -_-'

 

demonhf9.jpg

 

EDIT: w sumie co mi tam, w tak zwanym międzyczasie macham na szybko kolorkami co by ogarniać całość, baaardzo wstępna texturka

 

demonprincedtj2.jpg

 

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobre! Trochę nie podoba mi się miejsce wyrastania rogów z głowy może trzeba było zrobić rogi jako oddzielne obiekty wtedy łatwiej dałoby się wysculptować takie przejście i byś miał więcej poly na głowę. No chyba że tak miało być, demona nie widziałem więc nie będę tu wyskakiwał że coś jest nie tak. Ogólnie bardzo mi się podoba.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4rcus nie wiedziałem, że usta demonów są zunifikowane xD Przecież nie muszą być szerokie jak stodoła i najeżone 10 rzędami zębów w różnym stanie rozkładu. W sumie ciekawiej wygląda demon z ludzkimi cechami, bardziej prawdziwie. Poza tym demony były przeważnie uosobieniem tego co w nas najgorsze więc niech ma usteczka Angeliny ;)

 

Co do modeliku to nieźle się zapowiada mad. Poczekam na resztę od szyi w dół i wtedy trochę pomarudzę ;]

 

ps. Nie wiem dlaczego ten lord trochę z Khornem mi się kojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Jezu ludzie ale sie czepiacie...

 

denerwuja mnie posty typu--> "usta za male" czy "rogi w zlym miejscu" ehhhhhh ludzie przeciez to jest wizja autora.....ehhhhhhhh

 

model wyczepisty i tyle !!

kolorki tez wedlug mnie swietne :)

pokaz model bazowy i siateczke :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uohohoh! Dzięki za tyle dobrych słówek. Generalnie właśnie wstałem i biorę się za to (co mi tam sylwester, wszyscy sobie pojechali XD) - może przybliżę troszkę założenie- lewa część demona będzie w efekcie wyglądać bardziej jak celtyckopodobna zdobiona rzeźba.. no z tym celtyckim to przesadziłem. Tekstura splaszcza i owszem poki co a co do rogow- no... takie... duze? Lubie rozmach XD Czasami przesadzam ale nic to.

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Mym skromnym zdaniem, ten Demon ma idealny wyraz twarzy, na tyle obojętny by przerazić.

 

a tak w ogóle to ... Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie wiem co powiedzieć więcej i chyba nic nie powiem :( bo po prostu mnie zatkało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rogów to celowo nawiązałem troszkę do błazeńskiej czapki żeby nadać nutkę prześmiewczego charakteru.

 

Dzięki za dobre słowa, postaram się na czasie wrzucić jakiś update- głównie jeśli chodzi o teksturę bo aktualnie jest w proszku- znaczy będę robił ją od nowa ;)

 

Pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taki już ze mnie koszałek- peda... no dobra, trzeba się wyrażać jakoś.

Dziękować ludziska za komenty- wrzucam mały update... modelik myślę już jakieś 80% skończony. Musze jeszcze wyważyć lewą i prawą stronę bo za bardzo odstają od siebie jakościowo- nie chodzi o wzorki a o jakość w ogóle... czy coś.

 

demonwipsl4.jpg

 

Pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pos wzgledem technicznym jest super jak juz praktycznie kazdy zauwazyl...

ale zawsze jest ale... :P:P jak juz klicek zauwazyl i tez sie z tym zgadzam... brakuje tej odrobiny zla w postaci... mozna by bylo lekko podciagnac tu i uwdzie... poprawic pare lukow... troche za kobieco...

 

pewno mnie znienawidzisz za to co zrobilem z twoja praca ale tak bedziesz lepiej wiedziec o co mi chodzi... :P

 

demonwip3ln4.jpg

 

podciagnac troche luki brwiowe by nadac choc odrobine wrogosci... i poszerzyc troche tylna czesc szczeki by wygladal bardziej mesko...

co do poroza... no wlasnie definitywnie jest za dlugie... naczy sa te rogi... zmniejszaja glowe i odejmuja demonicznosc... troche dziwacznie wyglada to wszystko...

jako dodatek mozna bybylo moze dorzucic takie dolne kly przy ustach...

 

ALE PODKRESLAM TO TYLKO MOJE ZDANIE... :]

nie wiem do konca jakpostac bedzie wygladac... nie widzialem tez reszty ciala stwora wiec byc moze glowa i dlugie rogi beda pasowaly jak ulal w stanie jakim teraz sa... :]

 

tez jestem ciekaw na jakim sprzeciesz jedziesz i ile to juz wazy... planujesz moze dorzucic troche HD do detali?? pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, crazyivan to co naszkicowałeś ja uznałbym za śmieszne. :)

Rogi może i są trochę za długie, ale według mnie to taki fajny oryginalny smaczek całej pracy.

Tak jak jest jest super, może dla tego, że wyrywa się tej wszechobecnej demonowej sztampie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA słusznie zauważył żę jest to "coś innego" w temacie.

W sumie każdy jakoś inaczej widzi i obrazuje sobie różne pojęcia, kwestia wyobraźni bądź gustu :)

Pracka technicznie jest genialna, bez zarzutu. Design jest IMO oczko wyżej XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności