Skocz do zawartości

Pojazd 3D: HC9 Concept Car


Homa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Po dłuugich bojach z tym modelem uważam pracę za skończoną. Ciekaw jestem waszej opini.

Podsumowując sondę z wipa, którego znajdziecie TU, model wydaje sie ciekawy i podoba się - to cieszy!

Dziękuje za wszystkie komentarze i za pomoc - w szczególności Mistrzowi Klimentowi, Qbie i Bubu.

 

Model wykonany w maxie 2008, Vray, zero photoshopa jakby ktos pytał (!)

Pozdrawiam!

 

sth211cl9.jpg

 

EDIT:

Dorzucam smutniejszą wersję Blue :)

PS. Dzięki Bubu!

 

hc9bubusql7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Progressive Agressive.. Piekny render ! o modelu nic nie mowie bo zreszta sam wiesz :) Zapalone swiatla eszcze bardziej nadaja mu potęgi :) Pozatym w koncu cos innego niz jakies szare rendery :) Jak dla mnie max dwiazdek :) (szkoda tylko ze podsufitki nie trzasnales bo dach wydaje sie jakby byl z papjuru) :))

 

Pozdrawiam - qbek

 

PS.

i za pomoc - w szczególności Mistrzowi Klimentowi, Qbie i Bubu.

to chyba jakas pomylka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota. Naprawdę świetny koncept. Auto ma solidne swoje zdanie i charakter.

Daję full gwiazdek. W większości za to że stworzyłeś coś z niczego. i wyszło/(źle) nie wyszło. Ty to zrobiłeś naprawdę dobrze.

Naprawdę solidna forma.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze 5 gwiazdek, naprawde się nie spodziewałem Panowie. Bardzo sie cieszę, że praca się podoba :)

Dzięki wszystkim za opinię!

Jeśli chodzi o czas rendera to jakieś 7 godzin na laptopie 1,7GHz z 2GB ramu. Scena oświetlona HDRI (czarne z białymi "plamami") + doświetlenie chyba 3 światła VRay Light.

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homa, pokazał byś studio? oraz ustawienia lakieru? (chyba że to zwykły V-ray'owski + jedna mapa falloff, nie wiem ale coś w tym lakierze jest chyba że to studio jakoś tak działa na niego)

 

 

trzeba sie brac do roboty, za duży zastój miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za wszystkie komenty panowie!

 

Bizu lakier to zwykły Vray material z falofem w diffuse i reflection. A odbicia to kwestia studia - odpowiedniego ustawienia HDRI i świateł doświetlających. Dobry efekt dało też podłoże z gradientem.

Możliwe, że niebawem pojawi się render z innym kolorem - zupełnie inaczej wygląda, he he ;-)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam takie sobie ogolnie.Zrobilbym lepszy.W ogole nic mi sie tu nie podoba.Ehh to byl glupi zart pseudografika.Wiec tak:nie ma tutaj niczego ci by mi sie nie podobalo.Powaga.ten design.Te linie,ksztalty.Po prostu masakra.A ten render!Cud miod.Lakier i fele powalaja.A reflektory to juz...Swietnie ogolnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He super koncept, swietne autko, chetnie bym zobaczyl takie na ulicy ;) Sam render rownie udany co co koncept samochodu tylko lakier wydaje mi sie troche hmm jak to powiedziec za szklany :] z reszta niewazne, mi od gustu przypada bardziej ta smutna wersja, pewnie dlatego ze jestem pesymista ;p. 5*

 

Ps jak zapaliles swiatelka, czy to vray light material ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy fakt, że furka wam się podoba ;-)

MrPank - Mam czasem podobne odczucie... tylko czego? co jest nie tak? Tellll me :)

hkropinski - Co się czepisz, he he... dla mnie fele wporzo :-P

Robertus - tylny render może jak wrócę do domu, bo mam dość testowych renderów na laptoku, na które trzeba czekać wieczność :-]

Pozdr!

 

Dorzucam większą rozdziałkę jak ktoś ma ochotę: 1280x800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności