Skocz do zawartości

3DFX – drugi numer magazynu o technikach 3D już na rynku!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

okladki_1_2.jpg

Grafika 3D otwiera przed czytelnikami kolejne zakątki. Na rynku pojawił się drugi numer magazynu o technikach tworzenia animacji, modelowaniu, produkcji i postprodukcji – 3DFX. Poznacie w nim przede wszystkim Nicole Bonnet – agentkę FBI i nauczycie się jak sprawić aby jej ruchy były bardziej realistyczne.

Od 15 lutego czeka na Was kolejny numer magazynu. Znajdziecie go w największych salonach prasowych i na www.3dfx.com.pl.

Od 15 lutego czeka na Was kolejny numer magazynu. Znajdziecie go w największych salonach prasowych i na http://www.3dfx.com.pl.

Drugie wydanie 3DFX cechuje dość duża różnorodność. Prócz kontynuacji tutoriali w 3DS Max i Bryce z poprzedniego numeru znajdziecie making of w Blenderze, odmienne zastosowanie Guide Hairs w XSI, Clay Render w Maya i obszerny artykuł o oświetleniu globalnym w Vray. Poza tym w numerze więcej recenzji, więcej trików i większy test konsumencki. Tym razem graficy wzięli pod lupę najbardziej zaawansowane technologicznie myszki komputerowe – sami oceńcie, która z nich spełni Wasze oczekiwania.

Główną postacią tego numeru 3DFX jest Nicole Bonnet – agentka FBI. Jej twórcy, graficy z City Interactive nauczą czytelników na jej przykładzie jak dołączyć dodatkowe kości szkieletu aby postać zachowywała się bardziej naturalnie. Aby ułatwić pracę nad tutorialami zamieszczono na CD2 filmy instruktażowe bez dźwięku a na stronie WWW znajdą się wszystkie potrzebne do ćwiczeń screeny. Również na tej płycie nowość - zdjęcia referencyjne walczącej Jane, które ułatwią modelowanie postaci.

 

 

Razem z firmą Autodesk, pismo świętuje wydanie nowej wersji 3DS Maxa. Na CD2 znajdziecie filmy multimedialne, które przybliżą zmiany jakie dokonały się w aplikacji. Na pięciu kilkuminutowych filmach lektor wymienia główne nowości wprowadzone do programu. W magazynie również znajdziecie recenzję 3DS Max 2008 napisaną na podstawie wersji edukacyjnej. Na CD1 umieszczono ciąg dalszy kursu instruktażowego będący dopełnieniem części pierwszej z poprzedniego numeru. Oba krążki autorstwa Damiana Majcherka stanowić mogą z powodzeniem kompendium wiedzy dotyczącej podstaw tworzenia w programie 3DS Max.

Aktualne informacje o magazynie, screeny oraz artykuły do pobrania można znaleźć na stronie internetowej www.3dfxmag.pl oraz zapisując się na newsletter magazynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, czasem robimy obniżki cen na prenumeratę, warto zapisać się na newsletter. Raz w tygodniu przesyłamy info o wydarzeniach, konkursach no i o magazynie - promocje prenumeraty, kolejne artykuły do pobrania na www, nowe prezenty dla prenumeratorów.. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się zmieniło - akurat była promocja do 15 lutego. Ja się jeszcze załapałem. Dają dodatkowo m.i oryginalne Ulead Video Studio 10 Plus - więc wziąłem z uwagi na sam program (bądź co bądź miałem kupić oryginał do końca marca, więc skorzystałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiala prenumerata (dwuletnia na przyklad) pisma, ktore moze (i zycze wam jak najlepiej) ale wcale nie musi utrzymac sie na rynku przez ten czas... Zwraca ktos wtedy pieniadze czy po prostu zwija sie interes? Pytanie techniczno-teoretyczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę trudno powiedzieć. Swojego czasu kupowałem "WIEM" - jakieś 8 lat temu - dokładnie nie pamiętam. Zamówiłem u nich 10 numerów archiwalnych i więcej odpowiedzi nie było. Pojechałem więc do Warszawy do wydawcy i zwrócono mi kasę oraz w ramach niby przeprosin dali kilka innych czasopism które akurat zalegały na półkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem. Przeczytałem. Upadłem z wrażenia. Numer drugi zionie ponownie bezdenną pustką. Poza nieprzyzwoitą ilością materiałów szkoleniowych Autodesk, które to za pieniądze czytelników, Szanowna Redakcja, usłużnie dystrybuuje Autodeskowi w świat, nie ma w nim niczego!

 

No dobrze, przesadzam. Listkiem figowym redakcji, zasłaniającym tę hucpę, jest ciekawa rozmowa z R. Rogockim i jeden przyzwoity tekst dla użytkowników XSI o deformacji za pomocą Hair Guides. Przyzwoity, ponieważ nie kopiuje wprost instrukcji obsługi jakiegoś programu, co robi większość pozostałych tekstów.

 

Obrazu rozpaczy dopełnia tzw. "recenzja" Maxwell Render. Wątpię, czy ten tekst można w ogóle nazwać recenzją. Bardziej przypomina streszczenie broszury producenta. O ile oczywiście udało mi się go zrozumieć... bo mam pewne wątpliwości. Zastanawiam się, czy Szanowna Redakcja wie, że w Polsce obowiązuje prawo chroniące polszczyznę, które to prawo recenzja ta nagminnie łamie? Ja rozumiem, że student Ekonomii nie musi potrafić pisać w ojczystym języku choćby w zgodzie z normą internetową, która i tak jest daleka od normy literackiej (jego business chciało by się napisać), ale redakcja ma już ten obowiązek! Musi potrafić czytać i edytować teksty, które puszcza do druku.

 

Nie przebieram w słowach, bo należy Wam się, Szanowna Redakcjo, ciężkie manto. Może to pomoże Wam wziąć się w garść!

 

pozdrawiam,

skk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja nie zgadza się z przedmówcą (symkiem), być może przedmówca wspiął się już na tak wysoki poziom dyskursu społecznego aby rad udzielać drwiąc, my tych wyżyn nie dostąpiliśmy. Być może manto należałoby się przedmówcy a nie Redakcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie SYmek i 3DFX :) wiecej luzu panowie i panie. są niedociągnięcia to warto może wytknąć konkretnie co jest nie tak? na pewno pomoże to redakcji i może dzięki temu poziom pisma się podwyższy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja nie zgadza się z przedmówcą (symkiem), być może przedmówca wspiął się już na tak wysoki poziom dyskursu społecznego aby rad udzielać drwiąc, my tych wyżyn nie dostąpiliśmy. Być może manto należałoby się przedmówcy a nie Redakcji?

 

Nie zgadza się w jakiej kwestii? W kwestii zawartości pisma, czy w kwestii karygodnego poziomu edytorskiego, niektórych z zamieszczonych tam treści.

Co do zawartości spierać się nie będę, pozostałe opinie mówią same za siebie. Co do polszczyzny materiału o Maxwell Render nie ma się o co spierać, to jest po prostu gniot, który nie widział ręki wydawcy. Wczoraj tknęło mnie, że to jest po prostu kiepskie tłumaczenie z angielskiego, no bo jak wytłumaczyć taki kwiatek:

 

"Nowa, zaawansowana regulacja rozkwitania i blasku wprowadza grafikę komputerową na wyższy poziom realizmu i jakości."

 

Wydawało mi się, że nie mamy po dziesięć lat, żeby się oburzać na "drwiny". To nie są drwiny, tylko dosadne stwierdzenie prostego faktu, że odstawiacie amatorszczyznę. Nie o mój ton tu chodzi, ale o to, że na niego z nawiązką zasługujecie, robiąc siebie i ludzi w konia. Czy wydawcę tego pisma naprawdę nie stać na to, żeby wam wynająć korektę i sekretarza redakcji? I żeby się postarać o kilka tekstów, które nie są kalką Helpa albo tutoriali dostępnych tuzinami w internecie? Czy jedyne branżowe pismo w Polsce naprawdę musi być na takim poziomie? Może zamiast proponować mi manto (do czego ja, osoba prywatna mam prawo, a Szanowna Redakcja, nie ;) ), zastanowić się nad dalszą pracą.

 

Założenie implicite zawarte w mojej krytyce jest takie, że ja chciałbym kupować takie pismo, raz je kupiłem i nawet uważam (jako jeden z nielicznych tutaj), że cena jest uczciwa, ale za pismo, a nie wersje alpha pisma.

 

pozdr.,

skk.

 

 

PS I jeszcze słowo do moderatora ;): jestem zupełnie spokojny, staram się także, aby ta rozmowa była merytoryczna. Uważam po prostu, że trzeba powiedzieć wprost, co jest nie hallo, a nie owijać w bawełnę. Może będą jeszcze z tego dzieci - jak to się mówi. Peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale cóż tu komentować?

Użytkownik Symek skupił uwagę na artykule o Maxwellu. Żadnej merytorycznej dyskusji tu nie ma. Postaramy się gorliwiej zadbać o ojczysty język.

Przyjmujemy każdą krytykę i wracamy do pracy nad kolejnym numerem.

Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka_Adamczyk

Nie odrazu Kraków zbudowano. Redakcja jest zaangażowana w projekt i jest OK. Pismo też jest OK.

 

userzy max3d slyna z tego, ze sa dobrzy we wbijaniu szpil, zamiast sie cieszyc, ze ktos cos robi dla nich. A Pionierowi gratuluje i zazdroszcze daru jasnowidzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bez chamstwa, jeśli stajesz w obronie naszego pięknego języka to nie kalaj go wulgarną treścią i impertynenckim tonem.

 

W magazynie rzeczywiście można dopatrzeć się literówek oraz błędów ortograficznych i warto na nie zwrócić uwagę.

Drugi numer znacznie lepszy od poprzedniego. Przydało by się więcej artykułów omawiających trudne zagadnienia. Z tego co mi wiadomo redakcja dąży do togo i zmniejsza liczbę prostych tutoriali dla początkujących.

Jeśli macie takie zdanie to mówcie o tym ale kulturalnie, jak na razie widzę że redaktorzy wspominają że przyjmują krytykę i nie odkładają jej na bok, w końcu jesteśmy klientami a słowo klienta to rzecz święta, a nikt kto pracuje dla klienta nie myśli inaczej (może z za wyjątkiem Microsoft :] ).

 

Wspierajmy pismo, a nie gnójmy! Konstruktywna krytyka pomysły i pochwały, a dla zainteresowanych jest przecież możliwość zostania beta testerem. Pismo się rozwija, a naszej polskiej rzeczywistości bardzo się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

to co napisał Symek , powinniscie sobie wydrukowac i powiesić w redakcji , a w domach - nad łózkiem.

Martwi mnie jedynie to , że napisał to chyba zbyt miekko i zbyt delikatnie - co nie pozwoliło redakcji tego nalezycie odebrać.

Pionier i kilka osób wcześniej tu piszących tez mieli racje. Z Symkiem nie zgadzam sie jedynie odnosnie ceny. Uwazam że to za duzo (przynajmiej przy tym poziomie , a na inny sie nie zapowiada).

Od lat obserwujemy zapaść na rynku wydawnictw 3D ( w Polsce).

Kiedyś był genialny GFX - i już se ne vrati :(.

Dłuzej przetrwał magazyn 3D. Przez spory czas był spoko . Niestety w pewnym momencie jego cena zaczeła rosnąć , a stron ubywało.

Potem znikneła takze płyta CD. :D

A moze trzeba sie umowić z jakąś gazetą typu NAJ, albo "PANI domu " i tam robić taki dodatek o 3D ? mowie powaznie . Niech wtedy cena takiej

"NAJ" wzrosnie z 3 do 4 pln - i bedzie spoko.

I odnosnie kasy, to nalezy pamietać , że za 40 - 60 pln mozna kupić całą książke do 3D !

Zachowanie redakcji mi sie bardzo nie podoba . Bardzo.

A odnosnie krytyki gazety przez userów forum, to wręcz przeciwnie - wydaje mi sie , ze od poczatku podeszli z duzym entuzjazmem i sporą dozą zaufania i nadzieji. Nie było bezsensownego jechania po wydawnictwie i redakcji . Były tylko postulaty i konstruktywna krytyka.

A odnosnie przyjmowania prenumeraty,.... to żeby sie to nie skonczyło , jak z prenumeratami magazynu 3D. :(

 

pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

userzy max3d slyna z tego, ze sa dobrzy we wbijaniu szpil, zamiast sie cieszyc, ze ktos cos robi dla nich.

He dobry tekst :D Cieszymy sie cieszymy a z tym robieniem cos dla #nas# to troszke przesada bo wiadomo ze sa dwie strony tego medalu ;)

Symek ma racje i nie ma co sie odrazu denerwowac tylko poprawiac bledy a mowienie ze to dopiero drugi numer itp ze sie rozwija to troszke dziwne podejscie bo wkoncu start musi byc najlepszy dobry :D

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bardzo zabawny wątek, redakcja niszowego czasopisma o mocno ograniczonej liczbie potencjalnych odbiorców, wdaje się w dyskusje z czytelnikami którzy przy tak dużym forum jak to mogą przechylić szalę być albo nie być - obawiam się że poza dobrym fachowcem od języka brakuje wam dobrego speca od marketingu i PR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Kannu prawi.

Na obecnym poziomie, czasopismo powinno kosztować maksymalnie 15 zł Gdybyście poprawili cenę, napewno znalazło by więcej chętnych. Bo przy obecnej cenie to wolę chodzic do biblioteki. I tam poczytac albo pożyczyć na jeden dzień. Sorka.

 

NAJBARDZIEJ mnie denderwuje rozdzielenie cwiczeń. Czekanie na kolejną częsc textu w miesiąc. Wiem ze to chwyt marketingowy. Helloou bez kitu, ale to trochę boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odrazu Kraków zbudowano. Redakcja jest zaangażowana w projekt i jest OK. Pismo też jest OK.

 

userzy max3d slyna z tego, ze sa dobrzy we wbijaniu szpil, zamiast sie cieszyc, ze ktos cos robi dla nich. A Pionierowi gratuluje i zazdroszcze daru jasnowidzenia.

 

A dziekuje, po tym co na razie robicie nie jest to takie trudne ;)

 

ale mowiac powaznie i bez zlosci, to Wasze 'bez komentarza :)' w odpowiedzi na bardzo konkretnego posta Symka to jakies takie, nieprofesjonalne bardzo. Tak samo jak Wasze PMy do mnie czy Hynola, ale o tym juz moze dosc, pismo wystartowalo i to sie liczy. Sam kupilem pierwszy numer i kupilbym drugi gdybym byl w PL (mimo ze jest bardzo slabe i drogie). Denerwuje mnie tylko pisanie przez Was 'bez komentarza', 'wbijacie nam szpile' czy 'ciescie sie ze macie nowe pismo, no ciescie sie!', no ja Was prosze, jesli wdajecie sie w dyskusje to robcie to na poziomie wyzszym niz rozkaprysiony malolat. Poza tym miejcie na uwadze posta Piksara.

 

powodzenia Aniu

 

pionier, jasnowidz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

userzy max3d slyna z tego, ze sa dobrzy we wbijaniu szpil, zamiast sie cieszyc, ze ktos cos robi dla nich.

 

tak wlasnie !

userzy wbijaja szpilki ale to nie ludzie to wilki!

 

a to zebysmy sie czieszyli i dziekowali, ze droga redacja wydaje pismo to owszem pewie by tak bylo, gdyby to pismo bylo na poziomie, cos za cos!

 

peace i samych sukcesow zycze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz ja... konkretnie w takim razie:

 

1. widac poprawe po 1 numerze, jesli po ostatnich komentarzach nie bylo czasu na zmiany do 2 numeru, a te poprawy byly juz zrobione, to mysle ze nr 3 bedzie juz znacznie lepszy

 

2. musicie unikac kopiowania tresci z tutoriali z internetu - wiadomo, wszystko jest prawie juz w necie, dlatego wniosek: - staracie sie aby artykuly byly jak najbardziej autorskie i weryfikujcie ich stopien unikalnosci (nie moze byc manual tlumaczony, lub doslownie tutoriale). Patrzcie ze najlepsze opinie sa za wywiady / rozmowy z ludzmi z branzy - czyli tresci o duzym stopniu unikalnosci:):) Jesli artykul powiela tresci to OK, pod warunkiem ze robi to bezblednie, solidnie i dorzuca coskolwiek od siebie (tlumaczenia tutoriali najlepszych z sieci wydrukowane na papierze z ladnymi obrazkami jestem pewien tez by zebraly sporo dobrych opinii), ale to 1 - 2 artykuly takie.

 

3. przypomne moj komentarz z poprzedniego numeru, na zanikajacym juz forum3d byly czasem making offy (w postaci postow na form, odpowiedzi rozwijanych), ktore dawaly wiecej niz wiele powtarzalnych tutoriali.

 

4. Ja koncze prace inz. z animacji postaci, wiec jak obiecalem mailowo, juz niedlugo sie pochwale i mam nadzieje bedzie dobry artykul z tego :) tak otwarcie pisze zeby trudniej mi bylo sie z tego wykrecic :)

 

pozdrawiam

Artur

 

edit:

zeby nie bylo ze chwale za bardzo, uwazam ze 30zl za obecna postac to za duzo :)

za pismo branzowe o ograniczonej ilosci odbiorcow ok, ale nie z taka zawartoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ogólnie making of-y to bardzo wartościowy materiał w 2 numerze spodobał mi się making of \"Płyń Merlinie, płyń!\" Niby krótki a poznałem dwie ciekawe techniki których wcześniej nie znałem, a które mogą być bardzo pomocne.

 

Sam zabieram się za pisanie artykułu o modelowaniu, a konkretnie jak pracować z siatką by wygodnie i efektownie tworzyć modele, nie jakiś tam \"jak wymodelować palca\" ale wskazówki i porady, które czynią modelowanie proste. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 3dflash

Witam

Wszystkich forumowiczów. Zaczne od tego ze troche dziwi mnie krytyka forumowiczów na temat tego magazynu, ponieważ jest on dla osób początkujących nie ma co ukrywać. Zaczelismy współpracę z tym magazynem ponieważ wydaje nam się fajnym pomysłem. Osobiście napewno wolałbym czasopismo o flashu ale jednak nie ma takowego. Jesli chodzi o przedmówce to wiadomo jest ze autodesc dorzuci kilka rzeczy i wpuszcza ten sam produkt pod iną nazwą i czeka na zyski a nawet firmy tworzące dodatki nie nadażają nad kolejnymi wersjami, nie mówiąc o firmach kupujących software chcących być na czasie, gdzie koszty za każdy update są co tu mówić dość duże.

Wracając do czasopisma to uważam że owszem czasopismo skupia się na poczatkowych użytkownikach ale to powinno być dużym plusem w końcu nie wszyscy stali się zawodowcami w 3d. Można wiele pisać i wiele mówić o czymś o czym inni (początkujący) nie będą wiedzieć, a moim zdaniem właśnie dzięki tłumaczeniu od początku wszystkiego pozwoli to większości rozwinąć skrzydła. Moim zdaniem czasopismo powinno uzyskać kompromis pomiędzy elementami podstawowymi a bardziej zaawansowanymi, aby każdy mógł znaleść coś dla siebie. Tutaj bardzo mnie cieszy wypowiedź n-pigeon. Po za tym redaktorzy dobrze że chcą wysłuchać głosów nawet krytyki aby poprawiać kolejne numery. W końcu każdy może dodać coś do czasopisma lub też pomóc w jego istnieniu. Jeśli chodzi o wypowiedzi np. Pioniera gdzie znajdują się jakies \"LOL\" to raczej to świadczy o wieku i podejściu do niektórych zagadnień przedmówcy. Jak widać niestety po polskiej mentalności każda działaność początkowa musi spotkać się z krytyką aby później móc ją przyjąć tak samo było z wieloma innymi czasopismami, których niektórzy mają prawo nie pamiętać jak np. magazyn Top Secret. Do kwesti artykułów czy merytoryki to tworzą ją osoby związane z tworzeniem, jeśli chodzi o poprawe artykułów to moim zdaniem powinno spoczywać na redakcji, jednak musimy pamiętać że twórcy 3d maxa nie tworzą tego czasopisma mają prawo nie dojrzeć błędów technicznych. Cena zależy od nakładu jeśli będzie coraz więcej kupców i coraz więcej nakładu to cena ulegnie także zmianie. Na koniec chciałbym pogratulować wydawnictwu i osobom tworzacym te czasopismo ciekawego pomysłu i determinacji w tworzeniu kolejnych numerów. Mam też nadzieję że pismo z upływem kolejnych numerów będzie coraz ciekawsze zarówno dla specjalistów jak i początkujących.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopiero co zarejestrowałem się na tym forum, choć zaglądam tu od dłuższego czasu.

Co do pisma, z tego co widzę, ogólnie przyjęta do wiadomości została informacja, że pismo jest kierowane do osób początkujących. Komentują tu głównie starzy wyjadacze, więc chciałbym opisać jak to wygląda z mojej perspektywy (perspektywy początkującego).

Kupiłem oba numery, bo czuję dużą potrzebę zdobywania wiedzy i czerpię z ilu źródeł mogę.

Zacznę od tego co mi się nie podoba. Po pierwsze denerwujące jest rozwlekanie artykułów na kilka numerów. Takie coś wchodziłoby w grę kiedy pismo wydawane byłoby najwyżej co miesiąc, a tak to się odechciewa zabierać za cokolwiek ze świadomością, że ciąg dalszy za dwa miesiące. Uważam też, że duża część artykułów traktowana jest zbyt pobieżnie. Ci co pierwszy raz otworzą program do 3d, to i tak mało z tego zrozumieją, a ci co maja jakiekolwiek pojęcie o danym programie, to niewiele nowego się nauczą. Myślę, że byłoby fajniej jak zamiast artykułów w stylu \"zróbmy krok po kroku scenę x\", cenniejsze byłyby takie, w których opisane byłyby dogłębnie jakieś zagadnienia. Wydaje mi się, że duża część początkujących osób wklepuje w swoje sceny różne ustawienia, jakie sprawdziły się w przerobionych tutorialach, nie mając większego pojęcia za co dane parametry odpowiadają. Np. ja tak robiłem ;)

W piśmie znalazłem kilka fajnych artykułów, ale po przeczytaniu ich dalej czułem duży niedosyt. Może warto ograniczyć liczbę artykułów, ale za to zabrać się za nie tak na całego. Żeby jak najbardziej zagłębić się w temat. Początkujący mogliby wtedy czytać tyle ile im potrzebne, a każdy mógłby się czegoś dowiedzieć. Początkujący szybko robią postępy i pragną wiedzieć więcej...

Mam nadzieję, że pismo utrzyma się na rynku jak najdłużej i będzie coraz ciekawsze. Bardzo cenię sobie druki na papierze i jestem bardzo zadowolony, że 3DFX się pojawił. Z niecierpliwością czekam na dalsze numery i wierzę w szybki rozwój. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację pisząc, że odcinkowe materiały to błąd. Co do kwestii merytorycznej to poznając potrzeby czytelników staramy się dostosować treść - nie przestawajcie pisać do nas i o nas. Właśnie oddajemy do druku numer trzeci, który za miesiąc będzie dla Was dostępny. Betatesterzy, którzy pomagali nam w pracy nad pismem ocenili materiały dobrze. Bierzemy się do pracy nad czwórką - czekamy na sugestie. Tutaj, mailowo, telefonicznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności