Skocz do zawartości

"Piotruś i wilk" dostał Oscara!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja rowniez gratuluje Kamilowi i ekipie pod jego nadzorem za niesamowita prace jaka wykonali.. wielki uklon w ich strone!

 

Pozdrawiam

 

P.S. a tak na boczku to znow akademia wypiela sie na ILM i postawila na Nicole Kidman, Daniela Craiga i zwierzaczki... żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stop motion a jakze :] laleczki miały tak ok 20-30 cm wysokości, sama makieta robi juz niesamowite wrażenie, pozatym rezyserowanie czegoś (nie wspominając o laleczkach) pod utwór muzyczny juz zasługuje na gorące brawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jestem chyba jedyny ktoremu sie niepodobalo:) Owszem pracy pewnie bylo sporo, ale sam film strasznie mi sie dluuuzyl. Zdecydowanie nie na moj gust;/

 

no jakby nie było to pól godzinny film o tym jak chłopczyk złapał wilka sznurkiem i potem go wypuścił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierzak tylko te podziękowania powinny być po drugiej stronie kotary kiedy patrzy cały świat a nie w kuluarach. Ekipie z semafora też powiesz że biadolą od rzeczy? Jakoś nie słyszałem żeby ciszyli się z takiej formy podziękowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje się Wam, że to kino adresowane głównie do dzieci? I jako takie należy je rozpatrywać. A nam starym koniom może nie leżeć - za starzy na takie bajeczki jesteśmy. Ale animacja animacją.. Oskar się należał jak w pysk strzelił! Wielkie brawa i gratulacje dla całej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciej

Dodatkowy polski akcent - film był realizowany przy pomocy polskiego oprogramowania - programu AnimatorDV.

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności