Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz sobie obejrzalem \"Brazil\" Terryego Gilliama i musze powiedziec ze tak jak wszystkie jego filmy jest na maksa wykrecony, szczegolnie jesli chodzi o kreacje swiata.

Terry Gilliam robi naprawde swietne filmy :-) polecam wszystkim jakby mieli ochote lub okazje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cos wzielo ostatnio na jakis film romantyczny :P i poszedlem do wypozyczalni i tak przegladam co maja i trafilem na OSTATNIE KUSZENIE CHRYSTUSA. Wiec wzialem, obejrzalem i musze przyznac ze baaaaaardzo fajny film. Polecam kazdemu, nawet ateistom, satanistom i onanistom. Zupelne inne przedstawienie zycia Chrystusa, ukazanie go bardziej jako czlowieka, ktory watpi, czuje slabosc i sie boi, a nie jako Boga wszechmogacego w ciele czlowieka. Muzyka z filmu jest rowniez warta uwagi (o ile mnie pamiec nie myli to Green ale imienia nie pamietam)i oczywiscie rola Willem`a Dafoe oraz Harvey`a Keitel`a (jako Judasza - rozniez inaczej ukazanego). Pasja moze sie schwac jako film a przy tym to w ogole juz jest zupelnie do bani.

 

[Wyedytowany dnia 23-6-2004 > Leru]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru --> slyszalem ze OKC to dosc kontrowersyjny film. Nawet sam Dafoe jakis czas temu stwierdzil ze dzis by nie zagral takiej roli...

 

21 gramow - kto nie widzial a lubi rzecz ktore inspiruja to polecam mu ten film. Sean Penn, Benicio Del Toro. Naprawde mocna rzecz. Jak chcecie cos wyciagnac to ogladajace bez popcornu, pizzy i coli bo szkoda.

 

Monster - Kaluzynski stwierdzil kiedys ze film warto obejrzec chocby tylko dla tej jednej sceny. W M. wlasnie mnie taka urzekla - sam poczatek -> ero-scena przed barem. Naprawde dobra rzecz. Reszta w miare dobra ... choc ostatnio lece na inne klimatycznie filmy.

 

pozdrawiam

rzuq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatoni obejrzałem \"Anything Else\", \"Gathering\" oraz \"Monster\" i powiem jedno: nie kocham już britney, kocham christinę ricci :)

 

\"anything else\" - przyjemne, komentarz wood\'ego do otaczającego świata bez pardonu i w punkt ... jak zwykle u tego pana :); film jednak niezbyt wyróżniający się.

 

\"gathring\" - strasznie naiwny scenariusz, w połowie filmu czułem już do czego to zmierza; do tego momentu nawet przyjemnie się oglądało ... potm trochę mniej, ale w sumie jako całość to film chyba na plus :)

 

\"monster\" - charlize theron ... ja pierdykam, co oni zrobili z tą aktorką; przecież normalnie to jest niezła laska ... heh; kreacja i gra aktorska bardzo dobre; cała historia trochę dołująca - nic specjalnego, ale można dla rozprężenia obejrzeć :)

 

rzuq: ero-scena przed barem?

 

[Wyedytowany dnia 23-6-2004 > dzudzu]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuq: czy laski nie całowały się czasem przed lodowiskiem ... dobra, nie ważne :)

 

właśnie wróciłem z kina, byłem na filmie \"Dziewczna z perłą\"; nie wiem dalczego, ale film był całkiem przyjemny (może dlatego, że drinknąłem sobie na seansie 1 bronxa :)), przyjmne oderwanie od hollywoodzkich produkcji, film bardzo plastyczny, ale bez powalającej akcji czy też scenariusza; po prostu film o życiu; jak komuś się nic nie chce, a chciałby zresetować mózgownicę to polecam ...

 

p.s. odniosłem wrażenie, że wrażliwe laski by na takie produkcje leciały :) ale to może tylko wina tego piwka :)

 

[Wyedytowany dnia 23-6-2004 > dzudzu]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gathering z tego filmu wyszedlem w polowie ... poprostu kicha jakiej dawno nie widzialem..a na kichy staram sie nie chodzic ;)

 

co do williama defoe to koles legenda babral sie od baletu po gejostwo i na ekranie prawie zawsze sie broni

poz

 

..........................

aaaaa dzudzu znowu masz minus wiesz za co ;D

 

[Wyedytowany dnia 23-06-04 > little-ninja]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuq -> ogladajac to staralem sie wlasnie takich tresci doszukac. To co napisalem, ze wlasnie dla mnie to bylo najwiekszym powodem kontrowersji byla slabosc Jezusa i fakt ze watpil. Kolejnym motywem byl niewatpliwie zwizek z Maria-Magdalena ktora byla po prostu dziwka. Jest scena w ktorej ona mu (Jezusowi) uwlacza, zatem (myslac w kategoriach Kosciola) jakze to tak moze byc.

Naprawde warto.

 

dzudzu -> dzieki Tobie kino AWANGARDA zarobi dzieki mnie 15 zeta :). Az sie przejde na ta Dziewczyne z Perla. Brakuje mi normalnosci i po prostu zycia w kinie wiec moze to spelni moje oczekiwania.

 

I moze od razu zareklamuje: wiec ja osobiscie z niecierpliwoscie wyczekuje kazdego filmu Stevena Spielberga i rowniez tym razem jak zobaczylem plakat, trailer i przeczytalem date premiery to malo nie spadlem z krzesla z radosci. W sumie to wiedzialem ze to film Spielberga juz po samym plakacie :).

Wiec jego najnowszy film to THE TERMINAL i opowiada o uchodzcy z Europy ogarnietej II wojna swiatowa. CZlowiek ten przylatuje do Nowego Jorku, ale z powodu komplikacji musi na nim zamieszkac.

Nie dosc ze jest to film Spielberga, nie dosc ze muzyke napisal sam wielki John Williams to jeszcze glowna role zagra Tom Hanks. Uczta dla smakoszy i juz teraz zapraszam na ten film bo napewno bedzie na co popatrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z innej bajki, wlasnie obejrzalem sobie pelnometrazowego ninja scroll. polecam. swietne anime. ogolnie ten film jak i serial ninja scroll to jedne z najlepszych anime jakie widzialem.

ale i tak caly czas na 1st miejscu u mnie jest cowboy bebop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty, a ja kiedyś trzymałem w rękach płytę z Cowboy Bepop ale nie obejżałem bo se pomyślałem, że tytuł głupi to i film pewnie też :D ehhh... ale Ninja Scroll na szczęście obejżałem, świetne anime... jednak nie ma to jak muzyka w Ghost in the Shell :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack, akurat mialem na mysli serial (jakies 24-26 odcinkow, nie pamietam) chociaz film (knockin\' of heaven\'s door) tez byl super, nie powiem.

 

a propos ghosta. ostatnio skonczylem ogladac serial (stand alone complex) i w sumie sie zawiodlem. byl w miare ok ale nie umywal sie klimatem do filmu (chociaz koncowe odcinki byl bardzo fajne...)

 

jakis czas temu ogladalem film Vampire Hunter D: Bloodlust. chyba najlepszy anime o wampirach jaki do tej pory widzialem. z seriali o tej tematyce rzadzi niesmiertelny Hellsing (cacko!) - nie mylic z kaszaniastym van helsingiem :/

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty -> o tak CB jest wspaniale i ma swietny klimat (muzyke z reszta tez). Hellsing rowniez ma i muzyke i klimat specyficzne ale takze niezle.

Last Exile jest rowniez bardzo dobrym anime jesli juz mowimy o takich rzeczach :). Akurat lezy u mnie cala seria Full Metal Panic (juz jakies pol roku) i nie moge sie zebrac zeby obejrzec jakos.

A jesli chodzi o Ghosta to Film byl naprawde super (i znow: muzyka rowniez) ale SAC jest zupelnie kaszaniasty (wylaczajac muzyke ale to juz chyba domyslnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty - odnosnie anime o wampirach to polecam Blood - the last vampire, naprawde swietnie zrealizowany filmik (przez ludzi od Ghosta chyba zreszta)

 

A tak obok tego to z anime oprocz ninja scroll, ghosta i akiry polecam takze Ksiezniczke Mononoke i Spirited Away

 

BTW: Wie ktos moze czy ghost 2 bedzie puszczany w polskich kinach ?? i kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanki -> tak jasne GITS w polskich kinach hahaha. Jak pokemony weszly rok po premierze w stanach to co dopiero mowic o ambitnym anime :P

tak btw http://nanikore.glt.pl strona kumpla ogolnie o azji wschodniej, bardzo fajna i o anime tez napisane troche co nie co.

Jest tak rowniez link do ponoc najdrozszego anime w histori tzn STEAMBOY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie obejrzalem sobie fahrenheita 9/11... szok. jestem tak wkurw*ony, ze nawet nie wiem co pisac. zawsze sie smialem czytajac komentarze na onecie typu \'bush zlo tego swiata\'. teraz sie zaczynam zastanawiac czy tak faktycznie nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio:

 

Human Traffic - świetny film, polecam każdemu młodemu człowiekowi, a niektóre teksty, np rozmowa o Gwiezdnych Wojnach w konwencji drugowej po prostu rozbraja

 

Avalon - kiedyś dosyć głośno było o tym filmie , polsko-japoński z foremniak. Film oglądałem z kumplami około 2 w nocy i nie wiem jakim cudem przy nim nie zasnęliśmy. Straszna nuda.

 

Spirited Away - świetne anime, zasłużony Oscar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Girl Next Door - po prostu brak mi slow taki niesamowicie wspanialy i doskonaly film. ABSOLUTNY MUST SEE. Niesamowity film, doskonaly humor, swietna gra aktorow, wspaniala fabula, ostre laseczki :D. POLECAM LUDZIE POLECAM

 

King Arthur - fajny film, warto isc do kina, wspaniala muzyka (jak zawsze z reszta) Hansa Zimmera (tak dzieci to ten od Gladiatora i The Rock), ciekawe sceny batylistyczne i rozterka trwajaca caly film: hmm to jest Nicolas Cage ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harrego trójki jeszcze nie widziałem, ale jedynka i dwójka sa świetne, o wiele lepiej się na HP bawiłem niż na przykład na takim Van Helsingu o LXG nie mówiąc... Wracając do Harrego to czekam na szósty tom hehe, miłe niezobowiązujące czytadło, ale wciągające, nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie obejrzalem sobie fahrenheita 9/11... szok. jestem tak wkurw*ony, ze nawet nie wiem co pisac. zawsze sie smialem czytajac komentarze na onecie typu \'bush zlo tego swiata\'. teraz sie zaczynam zastanawiac czy tak faktycznie nie jest...

Filmy Moora bardzo fajne. Z Fahrenhaita mam nawet plakat w pokoju ( przebojowy! Mooe i Bush trzymający się za rączkę) Aha, I dowiedziałem się że Britney to głupia k***a( Mam nadzieję, że little Ninja tego nie przeczyta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Day After Tomorrow: warto obejrzec tylko dla efektow be te sa swietne... fabula to typowa hollywoodzka historyjka ;-(

I Robot: zawiodlem sie myslalem ze bedzie znacznie lepsze - takie patrzydlo czlowiek ani sie nie znudzi ani nie zachwyci

Shrek 2: rownie dobry co pierwsza czesc... teksty, humor, dubing, film dla kazdego i w kazdym wieku... jak dla mnie 9/10

The Butterfly Effect: jeden z lepszych filmow jakie ostatnio widzialem... POLECAM

The Whole Ten Yards: komedia dobra na wieczor gdy nie ma sie co robic

RRRrrr!!!: beznadzieja :-(... w reklamach dali najlepsze fragmenty ktore w samym filmie i tak sa nudne i naiwne

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Mam nadzieję, ze to jest jeszcze jakaś wczesna beta tej sceny ;) Swoja drogą po filmie nie spodziewam sie zbyt wiele, ale obejrze przez sentyment!!

 

CO do fajnych movieZz.. ktoś wspominał o mindhunters... to ja dodam do niego jeszcze Unsuspected (Podejrzani) i mamy noc z niezapomnianymi wrażeniami - dokładnie tak samo zbudowane napięcie i nietypowe zakończenmia filmów - genialne!! POLECAM OBA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batou -> tak AVP to moze byc tak niesamowita szmira jakich malo. IMHO tworcy pojechali na nazwach. Wykorzystali otoczke i popularnosc zarowno Aliena jak i Predatora aby zarobic kolejne krocie bo ludzie oczywiscie pojda do kina zeby zobaczyc ich idoli (i dowiedziec sie kto wygra).

Z tego co wnioskuje Giger chyba nie tak planowal ta postac i rowniez z tego co mysle - nie bedzie mu sie to podobalo.

 

THE VILLAGE. Film ciekawy, z bardzo ale to bardzo zaskakujacym zakonczeniem (nawet na koncu jest chwyt reklamowy: nie mowcie znajomym jak sie konczy film, oni tego nie lubia :P). Z calego filmu najciekawsza byla postac niewidomej Ivy oraz wspaniala muzyka James`a Howard`a Newton`a (tworca OST`a do SZOSTEGO ZMYSLU czy NIEZNISZCZALNEGO).

 

Widzialem rowniez zajawki 2 czesci DZIENNIKa BRIGDET JOHNES. Jesli ktos ogladal i mu sie podobal to (z tego co wnioskuje z trailer`ow) 2 czesc rowniez przypadnie do gustu. Juz sie nie moge doczekac szczerze mowiac :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osada najgorsza nie jest, ale faktycznie nie jest to tez zadna rewelacja. Scenariusz moim zdaniem ok, ale nie powala, momentami kiepskie aktorstwo, bardzo nierowne zdjecia, niektore ujecia swietne, inne wg mnie kiepskie. Niezle wyrezyserowane w sumie. Chyba najgorszy film tego rezysera. Wielu osobom kompletnie sie nie podoba, mysle, ze czesciowo dlatego, ze nastawiaja sie na Szosty Zmysl 2, a Osada to jednak co innego. Mimo wszystko nie zaluje, ze poszedlem na to do kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez ostatni tydzień trochę się naoglądałem:

- piątek trzynastego 3 cześć - jak to oglądałem to mało sie nie posikałem... ze śmiechu.

Szczególnie jak rozgniatał łeb jakiemuś kolesiowi.

- 50 pierwszych randek - niezły, śmieszny, podobał się mi.

- efekt motyla - chociaż nie obejżałem całego (zaczne od nowa jutro), ale już mi się podoba. Fajny pomysł.

Prawdopodobnie na weekend szykuje się kilka innych filmów takich jak: ja robot i coś nowego Harold and Kumar go to White Castle.

Czy zna ktoś miejsce skąd można ściągnąć napisy - szukałem tylko na kilku stronach (m.in. Napisy.info, napisy.biz) i nie mogłem znaleś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności