Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

o tym Zejsciu slyszalem juz wiele opini, w wiekszosci skrajne - albo bardzo fajny albo beznadziejny (wiekszosc tych drugich). chyba w koncu sam bede musial obejrzec aby sie przekonac

 

co do straszączych horrorow - absolutnie polcem Shutter - widmo. nie raz sie ogladalem za siebie, czy aby na pewno w pokoju nikogo nie ma xD

 

znacie jakies inne dobre horrory? wiem ze podobno niezle są Ring i Klątwa (ale nie ogladałem).

 

a co sądzicie o Dark Water? widzialem amerykanska wersje i slaba jest. oryginalnej wersji nie widzialem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

znacie jakies inne dobre horrory? wiem ze podobno niezle są Ring i Klątwa (ale nie ogladałem).

 

Jeżeli lubisz się oglądać za siebie czy nikt nie stoi to jak najbardziej Japońskie (Thorgala nie słuchaj ;). Do Ring i Klątwy dodałbym The Eye i One Missed Call, chociaż ten ostatni już nie taki dobry jak reszta.

 

A jak wolisz żeby cię wystraszyć podkręceniem dźwięku w odpowiednim momencie to wtedy amerykański remaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały 'It's All Gone Pete Tong' ...az sobie go sprawilem ...wrazenie pozytywne...

 

A tak poza tym to ostatnio korzystajac z okazji kupilem sobie obie czesci "Kill Bill'a " za 3 złote :)widzialem je juz dziesiatki razy, a nadal

kocham sie w Gogo! ehehe:)

A byłem pewien ze sieki mnie nie bawią ....

...'O-Ren ISHII !! Chobua marasci chainaio!' ....

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atak na posterunek... Tragedia, ogladałem go cały czas przewijając w nadziei że pokaża coś ciekaweg. Nic szczególnego, taka komedia akcji.

 

Wtrące tutaj 3 seriale:

-Prison Break i Lost. Oba są bardzo Ciekawe, szczególnie teraz kiedy zbliża się koniec sezonów ;)...

-Battlestar Gallactica - Końcówka była świetna, teraz tylko trzeba czekać na 3cią seriie, która zacznie się w okresie letnim :)...

 

Wszyscy jesteśmy chrystusami - Świetne, Marek Koterski tym razem nie zaskoczył ;)...

 

Sophie Scholl - Całkiem całkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYłem na Hi-Way, i powiem wam że to nie jest film dla wszystkich. Były momenty w których się śmiałem ale były także momenty w ktorych sala sie smiala a ja zastanawialem sie z czego :P. Trzeba po prostu lubic MUMIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x-men: the last stand...film po zwiastunach i innych tego typu zapowiada sie swietnie:)...mam nadzieje ze sie nie zawiode:P

ale ostatnio obejrzalem "SawII"...hmm mieszane odczucia...ale mojim skromnym zdaniem mozna obejrzec:P...

teraz trzeba by "V for Vendeta" obejrzec...

 

"The Girl Next Door"

 

gdzie sie mozna zapisac do tego waszego fanclubu Elishi Cuthbert ?

 

hehe nie dziwie sie sam ten film 7 razy ogladalem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem ciekaw jak się sprawa ma z filmem "Kod Da Vinci". Tym bardziej że czytałem książke i chce zobaczyć jak poradził sobie z tą historią reżyser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sh.jpg

 

Miałem tę przyjemnosc wybrac sie na przedpremierowy pokaz Silent Hill'a

I zaprawde powiadam ...ten film jest genialny !

Zdjęcia, muzyka, montaż i KLIMAT są po prostu rewelacyjne!

Za to pierwsze daje temu filmowi oskara tego roku!

Pierwszy raz zrobili porządny film na podstawie gry!

Chyba w dniu premiery udam sie na niego jeszcze RAZ:) !

Nie wiem jak u was z gustem ale ja POLECAM to kino rękoma i nogami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

byłem dzisiaj na tym filmie i jestem rozczarowany. Jestem co prawda fanem ale ... .

Film jest średni w całości. Momenty gdzie giną Scott, Xavier, Jean grey są pozbawione uczucia i brak im tej potrzebnej kulminacji. Szczególnie, że "dramat" polega na tym że zabijają siebie nawzajem. Film jest solidny ale po prostu średni. Brian Singer jednak zrobiłby to lepiej robiąc prawie dokładnie to samo. Inny ustawienie kamery, lepiej dobrana muzyka. Aktorzy też sie nie przyłożyli, może własnie dlatego że dano im rzemieslnika a nie "artystę".

Trochę rozczarowywuje i wkurza że nie ma strażników w filmie, okazuję się że to tylko hologram treningowy.

Co zasługuje moim zdaniem na pochwałe to rola Famki Jansen, która gra prawdziwą ździrę z piekła rodem (Pheonix), kostuchę wcieloną. Kitty mała nieporadna dziwuszka też jest niezła. Reszta raczej zawodzi.

 

Więc jest tak, że materiał jaki widzimy to powinien byc hicior jakich mało a wyszło jak to zwykle.

 

Od strony technicznej ciągle nikt nie potrafi od czasów Matrixa porządnie zrobić "Linek". Zawsze widać ten moment zawachania charakterystyczny dla pasa mocujacego w talii.

 

Zostawiam wam reszte do oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silent Hill - warto, warto. Jest ten klimat z gry, jest trochę strachu, jednak poweim że jeżeli miałbym wybierac: filma albo gra. Wybrałbym grę. :P

 

Każdy kto grał powinien go zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silent Hill- jak dla mnie taki sobie. Film byl zbyt oczywsty, gra byla troche bardziej skomplikowana. A stworow zamiast sie bac to sie usmialem ( ten wychodzacy z klopa byl najlepszy;)) Czasami wialo troche nuda. Niemniej jednak muzyka i zdjecia calkiem niezle. 6,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x-men: the last stand...

 

hmm...trudno mi ocenic ten film;/ gdyz jestem fanem takich rzeczy ("pierdoł?")

ale powiem tak jak lubisz swiat X-Mena to spokojnie mozesz isc...

fakt ze film jest za KROTKI!!! tak tak, tyle rzeczy ktoore sie tam dzieja sa pokazane za szybko!!!...niestety film pedzi jak blyskawica->ledwo co sie w fotelu rozsiadziesz a tu juz cie wyganiaja z sali ;|

 

film niestety mnie ??:/ niektore sceny(tym co ogladali wiadome) zamykaja fabule (pewna mozliwosc rozwijania fabuly w dana strone)

ale cooz chocaz nigdy nie pomyslalem ze mozna sie posunac tak daleko...

nara.

 

Konczac, film niestety miejscami zrobil sie troche jakby zbajczaly;/

ale mi sie podobal:D (czekam na spider-man3:Dzobaczymy co to bedzie)

jak dla mnie najlepszy by z trzech X-men'ó pierwszy film...

 

teraz widze trzeba wybrac sie na silent hill'a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-Men 3 -A mnie w polowie filmu ekran zrobil się czarny, a mily meski glos poinformowal że w budynku wykryto zagrożenie. Do tego poprosil mnie abym w spokoju opuscil budynek. Jednak za chwilę uprzejme przeprosil za utrudnienia.

 

TAK NA SERIO TO NA PRAWDE MNIE TO WKURZYLO BO BYL TO FILM NA KTORY DLUGO CZEKALEM DLATEGO IDE SIE ZA TYDZIEN KLOCIC Z KINEM ZEBY MI ODDALI BILETY ALBO WPUSCILI ZA DARMO NA JESZCZE JEDEN SEANS. ehh :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xmen3 - okropna bieda, najgorszy z serii, jakis bezplodny, fabula jak na jeden odcinek serialu, nie oczekiwalem duzo, ale nawet efekty mnie specjalnie nie ruszyly

 

LUCKY NUMBER SLEVIN - JAK MACIE TEN FILM TO POLECAM BARDZO BARDZO BARDZO, przekretowy klimat + torche wiecej dramatu, mimo iz troche za banalne i lekko infantylne zakonczenie to warto jak najbardziej, bo tej calej masie szitowych filmow, ktore ostanio wychodza az milo zobaczyc cos fajnego,

 

a czekam teraz na omen nowy, mam nadizej, ze bedzie git

a i na siletna moze sie wybiore, heh i na asterixa :D pozdr

 

edit: no jestem po silencie, dobry film, ma klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hide and Seek (Sila Strachu) - ciekawe, niespodziewane zakonczenie; ogolnie smetny ale koncowka czadowa :D

Dzien Swira - nie jest to typowy humor, ale posmiac sie mozna; film ma raczej glebsze znaczenie, a ja za takimi filmami za bardzo nie przepadam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio obejrzałem kilku letni już film - Cela z J. Lo. i powiem że strasznie zakręcony, ale w sumie to nawet niezły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poseidon - tu sie z DraB nie zgodzę, film dla ludzi ktorzy maja jakie takie techniczne podejscie do zycia - bezsensu, bezwartosci, smieszny. Typowa amerykanska produkcja dla ich durnego spoleczenstwa - eksplozje w momencie przewrotki statku w dziesiatkach punktów okretu (ciekawe skad), skaczace kable, spadajace iskry - szkoda gadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod da Vinci - zawiodłem się strasznie - prawie usnąłem jak to oglądałem - zbyt przewidywalny

X-men 3 : statni bastion - również wielkie rozczarowanie po wspaniałej 2 oczekiwałem czegoś lepszego :/

Can you teach me english? (jakoś tak :) ) bardzo sympatyczna produkcja z Korei - polecam wszystkim - nieźle się uśmiałem :)

 

pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Over the hedge - moim zdaniem super. Oglądałem w wersji angielskiej, ubawiłem się przednio. Wiewiórka Hammy rządzi :D

Priscilla, królowa pustyni - obejrzane po raz drugi. Nie każdemu przypadnie do gustu, ale dla mnie ten film jest wypaśny. No i świetne kostiumy, plus genialna rola Hugo Weaving'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

Silent Hill: masakratorek jak dla mnie, pieknie nakrecony, fabula wporzo, efekty fajne, super mi sie ogladalo. w 2 czesc gry mialem przyjemnosc grac tylko, ale i tak pare miejsc bylo w 100% rozpoznawalnych, no jakby przerysowane. No wlasnie, scenografia super! Wlasciwie to najlepszy film jaki w tym roku widzialem.

 

Boogyman: do kupienia z gazetka obecnie, slabosc straszna, szkoda tych nastu zl na taki badziew.

 

Za wszelka cene: tez obecnie z prasa do dostania, Gus Van Sant potrafi doby film zrobic, Nicole Kidman swietna, fabula 4/5, swietne zdjecia (ah te widoczki na koncu) no i filme "nie głupi", pomyslec mozna troszke, a no i Joaquin Phoenix bezbłedny, co z niego za gość jest, normalnie drugi Gary Oldman :)

 

Bestia: tez z prasy na dvd, filme zaiście beznadziejny, obejzec mozna jedynie dla Jessici Alby, piekne dziewcze, naprawde piękne. W Besti niestety beznadziejnie aktorstow pokazala, niepolecam. Dla fanow Alby jedynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silent hill - w gry z tej serii nie grałem, na filmie się trochę zawiodłem. Nie jest zły, ale spodziewałem się czegoś innego - miałem nadzieje, że straszy samym klimatem a nie chordami "mutasów"

Running scared - kawał dobrego filmu sensacyjnego, zdecydowanie polecam

Run lola run - Swietna historia i te czerwone włosy, heh;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkich przestrzegam przed ogladaniem DUBLERÓW, jest to najgorszy film ostatnich lat, bije na glowe kazdy szajs jaki do tej pory widzialem, Francuski numer to przy tym oskarowa produkcja, a Czas surferow to perelka kinematografii,

jest to pierwszy film, ktore tak mnie zniesmaczyl, ze nie wytrzymalem do konca w kinie, przez ponad godizne jak tam siedzialem, czulem sie jakby ktos mi regularnie dawal po ryju kapciem, po prostu czulem sie obrazany, Gonera zastapil Deląga w moim prywatnym rankingu najgorszego aktora wszechczasów, Grabowski robil z siebie zenujacego idiote, zreszta co sie dziwic dialogi byly na poziomie opowiadania piatoklasisty, wiec nie ma co mowic o grze aktorskiej, ostatecznie Kowalewski, jeden z moich ulubiencow gral ok (doprawdy nie wiem ile mu zabulili, zeby zagral w takim czyms), fabula taka, ze przy piwie siedzac w 15 cos przerastajacego o 3 dlugosci napisac mozna ( i jeszcze te sceny "romantyczne" z nagle pojawiajaca sie marna muzyczka a'la m jak milosc), gagi i zarty z Miodowych lat i Kiepskich zasluguja na czczenie przy tym co prezentuje na szczescie dla niego, niezapamietany przeze mnie rezyser, scenarzysta ( na plakacie nie nazwisk, btw. sam plakat to juz beznadzieja ostra, zamiast promowac odstrasza:))... i jeszce efekty, taaaak, pierwsze primo - jezeli jest film, ktory poakzuje jak nie powinno sie uzywac efektow to na pewno sa to dublerzy i nie chodzi o to, ze sa p prostu marne (panowie, braku pomyslow nie zastapi na chama wrzucane bullettimy z marnie renderowanymi kulami), drugie primo - nie ma drugiego primo, efekty sa po porstu marne, a czolowke tak slaba, ze ledwo da sie na nia patrzec, ba! samo logo studia Butterfly film costam i napis pod nim: "zeby swiat wygaldal piekniej" czy cos w tym stylu napisane czcionka iscie weselna... ech po prostu tragedia ...pisalem juz, ze gonera to marny aktor? :D

 

 

po.7089955.jpg ale leci w lewo, mmm cud promo...:)

 

jeszcze fragment zapowiedzi:

"oparte na dobrych wzorach współczesnej hollywoodzkiej komedii sensacyjnej – na granicy pastiszu i mocnego kina akcji. Z obsadą, jakiej mógłby pozazdrościć każdy niemal polski filmowiec. I z budżetem, o jakim marzy co trzeci filmowiec europejski."

 

dobre hollywoodzkie wzory hehehe, ...budzet... ech w drogiej trumnie pochowana zostala polska kinematografia,

 

zostaja juz tylko Falk o i Niewolski chyba...

 

 

ostanio nie tylko dublerzy mi tak podpadli, bo co rusz to miernota:

Posejdon - marny,ba tak marny, ze nadaje sie tylko na poslat na hit tygodnia

Firewire - marny,

Skok przez plot - spodziewalem sie wiecej,

Rozpustnik - gra aktorska dobra, choc film nudny dla ludzi nie w temacie

Przysiega - spowdziewalem sie Hero conajmniej a tu rozczarowanie i marne efekty

 

ale i dwa dobre jarmusha na szczescie mialem przyjemnos obejrzec w trakcie tego tragicznego maratonu nieporozumien filmowych:

Truposz - specyficzny

Noc na ziemi - boski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doom

Epoka Lodowcowa 2

ale czegos brakuje, chyba konkretnego zartu!...ale mimo warto obejrzec

Hostel

AmercianPie:BendCamp

CzerwonyKapture

Duch w Pancerzu 2

Hooligans

PrisonBreak(pb)

Punisher

SawII

StrasznyFilm4

40letniPrawiczek

Underworld:Evolution

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiega- film relamowany jako "superprodukcja lata"... taaa.. w sumie czekalem na ten film dosc dlugo. Spodziewalem sie czegos w stylu Hero czy Dom latajacych sztyletow a dostalem jakas straszna kape z denna fabula i beznadziejymi efektami specjalnymi:/ Momentami poprost smialem sie do lez z tego flimu.(np.wlaka z azjatyckimi barbazyncami O_o-komedia). film nudny jak flaki z olejem mimo iz ostatnie 30min filmu toche sie rozkreca to to i tak za malo. Szkoda bo moglaby byc z tego niezla produkcja... 5/10 za muzyke i momentami kolorystyke i krajobrazy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkich przestrzegam przed ogladaniem DUBLERÓW, jest to najgorszy film ostatnich lat, ...

Czego się spodziewałes? Przeciez to Polski film.

 

V jak Vendetta- Dobry film. Szczególenie polacam politykom. Bardzo fajny. Efekty pirotechniczne fajniutkie:) Milutko sie ogląda do samego końca.

 

Kod da Vinci- Chyba się troszeczke rozczarowałem...Film robi wrażenie jakby rezyser chciał upchnąc 500 stronnicowa ksiązke w 3 godziny i troche kiepsko mu to wyszło. O ile mozna się połapac o co chodzi...to jednak niektóre sceny toczą się zbyt szybko...by nie przedłużać za bardzo filmu. Aktorzy gadają jak nakręceni...

 

X-men III- Film tez mi się podobał. Taki smutaśny...ci giną a tamci zyją długo i szczęśliwie...;) Myślałem nawet, że to juz ostatni film z serri X-men ale twórcy filmu pozostawili sobie małą furtkę do następnej częsci (m.in. Bonus po napisach)

 

Tristan i Izolda- nie ma to prawie nic wspólnego z książka o tym samym tytule...ale mozna obejżec. Takie se sobie romansidło...z walką na miecze...zdradą...sexem i miłością;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czak1 - sami swoi, rejs,, miś (+ inne barei i nie tylko), sexmisja, kilerzy, filmy Koterskiego, symetria, komornik, pręgi i cala masa innych filmow o tez filmy polskie a wypasione...

 

a w ogole na dublerow wlasciwie trafilem przypadkiem, bo wystarczy spojrzec na plakat zeby nie isc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie oglądając #1 wróciłem - "Piraci z Karaibów: skrzynia umarlaka"

Jak wyżej wspomniałem jedynka mi przez ręce nie przeszła ale na dwójeczkę poszedłem.Dosć ciekawe , Jack Sparrow wymiata i wstawki humorystyczne też są bardzo fajne , uśmiałem się w kilku momentach :D Chwilami akcja się przeciąga ale później potrafi przyśpieszyć ...zakończenie jest takie że napewno będzie część trzecia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności