Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

butterfly effect - wczoraj oglądalem i chyba nie zrozumiałem - ale podobały mi sie przemyślenia głównego bohatera, no i te dążenia do celu z różnyvh perspektyw :).

 

 

big fish - nieźle sie ubawiłem oglądając ten film - to samo tyczy się pogody na jutro - swietniacki polski film - dawno tak dobrego polskiego produktu nie ogladałem

 

pozdr

giorgione

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się z wami...

 

Butterfly effect jest filmem którego się nie zapomina... To co przeżywa się pod czas jego oglądania, jest nie do opisania. Fabuła wciąga od samego początku, aż po litery końcowe. Wszystko co się dzieje na ekranie ma jakiś cel, a zarazem dązy do nikąd. Został w nim znakomicie ukazany wpływ, pozornie nic nie znaczących wydarzeń w życiu, które tak naprawdę mogą decydować o własnym losie, a także ingerują w życie innych... Główny bohater im bardziej stara się wszystko naprawić, tym bardziej się pogrąża, a rozwiązanie jest bliżej niż myśliał... Naprawdę gorąco polecam ten film. ( sam obejrzalem go już 3 razy)...

 

Polecam również film DUPLEX (Starsza pani musi zniknąć). Przyjemny film w sam raz na wieczorek... Opowiadający historie małżeństwa, które zakupiło bliźniaka (duplex) po bardzo korzystnych warunkach, ale razem z nim \"kupili\" sobie lokatorke, która przerodziła się w intruza.

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do butterfly effect to jakos nie stanowi dla mnie super pozycji, chociaz przyjemnie sie go ogladalo i niezle motywy byly, ale jesli chodzi o manipulacje czasem i tego typu sprawy to dla mnie numero uno stanowi 12 malp i raczej nic tego predka nie zmieni.

A ostatnio obejrzalem sobie memento i tez filmik jest swietniacki.

Oprocz tego Texas Chainsaw Massacre (2003) jak to horor jakos mnie nie biora za bardzo :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawie, widziałem wczoraj tariler przed \"Troją\" Petersena, która średnio mi się podobała, trochę za mało dramatyzmu, bitwy, które przecież miały być głównym smaczkiem trwają krótko i są bez fajerwerków, najlepsze są pojedynki sam na sam Achillesa z jego ofiarami. Bardzo podbał mi się też koń trojański. A Homer się pewnie w grobie przewraca, dobrze że był ślepy, nie zobaczy co mu Holywood zrobił z epopeją... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem wczoraj butterfly efect...dla mnie to kicha... film mial jedynie fajny pomysl, ktory jak to czesto bywa zostal splycony i zinfantylizowany na maksa...do tego slabiutka gra aktorow(rzenada) i czasem drazniace sztywniactwem dialogi

 

co do perelek to wlasnie wczoraj wygrzebalem disneja propagandowke \"education for death\"z lat 40 ubieglego wieku ech ... jeszcze jestem w szoku ze cos takiego wpadlo mi w rece...polecam koneserom, pozycja obowiazkowa

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

littleN-> wlasnie sie ciagnie ten education for death :) zobaczymy

 

butterfly effect-calkiem fajny film, podobal sie mi chociaz faktycznie zapowiadal sie lepiej niz w koncu wygladal... bylo duzo fajnych motywow ale tez duzo syfiastych (np przeslodzone lata szkolne kolesia wygladaly jak kiepska kopia american pie...) ale ogolnie ogladalo sie bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze widzialem trailera shreka 2 i normalnie nie moge. To jest kompromitacja dla dobrego CG, film nie ma jakiegos stylu, takiej jednolitosci wygladu. Nie twierdze ze to jest cos bardzo zlego ale tu akurat jest obrzydliwe :/. Moja glupia siostra sie tym filmem podnieca i moze tez dlatego nie lubie go tak bardzo ale luuuuuuuuuudzie - SHREK sux - nie polecam (mimo ze 2 jeszcze nie wiedzialem ale i tak nie polecam :>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty -> wiesz moze masz racje skoro z jednej strony krytykuje SHREKA a z drugiej czekam na GIRL NEXT DOOR. Troche sie to ma do siebie nijak :P. W sumie czekam na jakies fajne romantyczne komedie :P i moze tez sie tym tak nie jaram maxymalnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

littleN-> wlasnie obejrzalem, jestem pod wrazeniem..WOW... przyklad idealnej propagandy.. w tym wypadku slusznej... i pomyslec, ze taki Disney od Krola Lwa czy innych Sarenek Bambo robil takie kwiatki w przeszlosci...spox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio i wlasnie wrocilem z kina: TROJA - duze oczekiwania niestety zbyt duze... film na szczescie nie okazal sie wielkim niewypalem ale mogl byc lepszy (znacznie lepszy)... ale co tu wiele pisac...

za to wczoraj widzialem SHAOLIN SOCCER... i... glupszego filmu w zyciu swoim nie widzialem ;-D ale ogladalo sie swietnie ;-p... opisac go mozna krotko: kapitan howk (jakos tak sie ta bajka z cubasa nazywala) w wersji nie animowanej ;-p ... dobra mykam do skryptow bo zostaly mi niecale 2 tyg do sesji a jeszcze nic nie zrobilem a po drodze sa kola ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z kina z ZAGINIONE (Missing) i musze przyznac ze calkiem przyjemny film. Postanowilem zaczac ogladac jakies cos bardziej ambitnego wiec od westernow zaczynam. Jednak kolejny film z rzedu ktory nie ma rozwiniecia i zakonczenia akcji (i co za tym idzie filmu). Pewien niedosty pozostaje jednak mniejszy niz po TROI (a wczesniej) Van Helsingu (a wczesniej) Kill Bill vol 2. (z tych 3 to Van Helsing chyba najbardziej godny polecenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troi nie widziałem, ale \"van helsinga\" (niestety) tak.... Tak idiotycznego zakończenia dawno nie było w żadnej produkcji kinowej... Zresztą \"środek\" filmu też nie powalał. Ot bieganie/skakanie za potworkami z wykorzystaniem ciekawych pukawek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzeliście Butterfly Effect? Super film. każdy ale to każdy z was musi go zobaczyć. Dawno nie było takiego filmu. Scenariusz bije na glowe wszystkie tegoroczne. Nie bede wam zdradzał treści bo popsuje ogladanie. Polecam, polecam polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej rozmawialiśmy o tym filmnie :)... Każdy kto go widział to stwierdził, że jest naprawde świetny ( no prawie każdy) hehe... A co do ostatnio obejrzenych filmów to widziałem :

Girl With A Pearl Earring

Station Agent ...

Żaden z nich nie był szczególny, toteż nie będe sie rozpiszywać na ich temat. A teraz ścią... tfuuu... ide do kina :), na Kill Billa 2 :P...

 

Edit: Przeczytałem post DruG\'a i ide oglądać Monstera :) ( mam ten film z 2 tygodnie i nie widziełem )

 

Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem takiego doła że teraz unikam jak ognia mrocznych i poważnych klimatów... to straszne. To moje ulubione kino, a teraz po prostu nie mogę strawić filmów tego pokroju. Nawet początek \"Gdzie jest Nemo\" był dla mnie niezjadliwy. Już pół roku tak mam. Niech ktoś mi pomoże!

 

A tak bym sobie obejrzał \"Monster\" i \"Cube`a\".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec panowie: Troja - jakos mnie nie wzruszyla, faktycznie pojedynki Pitta to jedno z ciekawszych rzeczy (pomijajac jego klaczory pod pachami i zel na wlosach ;-P ) Hektor tez facet niczego sobie, za to co kobietki widza w tym Parysie?? --> to tak z kobiecej perspektywy bylo. Wczoraj w nocy lecial Fight Club --> ciekawy, ciekawy, nawet zaskakujacy momentami --> jako typowa blondynka (byla) dalam sie wciagnac w ta podwojna osobowosc ;). Film warty obejzenia.. Na co by tu do kina?? Pojutrze --> czyzby kolejny amerykanski film o kataklizmie z masa efektow specjalnych (+moze watek romantyczny tez bedzie :-P ) --> boriiing (ale nie uprzedzajmy faktow). Shrek 2 mam nadzieje ze druga czesc tez rozbawi mnie do lez ;] (no i te mondrosci zyciowe ;])

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio obejrzane przeze mnie:

1. Kill Bill 2

2. Rzeka tajemnic

3. 21 gramów

4. American Splendor

5. Zaplata

6. Starsky & Hutch

 

i po kolei moze :-)

1. calkowita zmiana klimatu i super film

2. Ten film jest super, normalnie niesamowity klimat, nawet sie tego nie spodziewalem po Clincie chociaz juz wczesniejszy \"Chłopięcy świat\" był niezly

3. Film skłania do myslenia i jest fajnie skrecony, ale jak dla mnie mystic river lepsze

4. American Splendor, ciezko opowiedziec o czym jest ten film bo jest o niczym, a mimo to jest swietny i polecam jak ktos ma mozliwosc ;-)

5. No coz nigdy nie lubilem filmow Johna Woo ani Bena Afflecka, wiec film mi nie przypadl do gustu, jedynie pomysl na historie jest swietny (w koncu na podstawie ksiazki K. Dicka)

6. Taka tam lajtowa komedyjka o disco, obejrzec i zapomniec. Ma kilka niezlych momentow, ale nic szczegolnego.

 

no i musze obejrzec monstera teraz, skoro drug tak chwali ;-) heh

ale czasu malo, sesja idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy zachwalali film Butterfly Effect więc postanowiłem się w niego zapopatrzyć... i muszę przyznać, że to jeden z najlepszych filmów jakie widziałem, polecam go każdemu a zwłaszcza tym, którym podobały się obie części Final Destination (w prawdzie to zupełnie co innego, ale jednak są podobieństwa)... jeszcze raz zachęcam do obejżenia, naprawdę warto :)

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe filmy no wiec

1.stare star warsy, nowe takie sobie

2.\"Chlopcy z ferajny\" mile mafijne kino

3.kill Bill (wiadomo)

4.pulp fiction ,najlepszy film tarantino kill sie chowa

5.A z komedi Zabujcze bronie rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos jeszcze nie ogladal to musowo filmy guya ritchyego: \'snatch\' i \'porachunki\'. jak dla mnie cos genialnego. snatcha widzialem chyba z 30 razy i za kazdym razem podoba sie tak samo zajebiscie. dla mnie bomba. szczerze? dla niektorych zabrzmi to jak swietokradztwo ale ritchie rozwala quentina. okey, obaj sa tak samo genialnie pojechani. stawiam snatcha na rowni z pulpem.

 

cheers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty: Tak filmy Ritchie mnie rozwalily poprostu, swietny klimacik maja, a co do porownan z Tarantino to coz, zupelnie inny rodzaj kina mimo ze gangsterka :) ale obaj panowie kreca swietne kino.

 

Z takich zupelnie innych klimatow to polecam filmy Terryego Gilliama:

12 małp i Fear & Loathing in Las Vegas (aka Las Vegas Parano) i inne jego produkcje, naprawde sa super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wam kochani obejrzalam dzis the butterfly effect. Jestem poprostu zachwycona tym filmem. jest naprawde super i nalezy do jednych z najlepszych jakie dane mi bylo ogladac! Ciesze sie ze takie cudenko mnie nie ominelo.. Goraco polecam wszystkim!!! Sweet dreams ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał dirty

littleN-> wlasnie obejrzalem, jestem pod wrazeniem..WOW... przyklad idealnej propagandy.. w tym wypadku slusznej... i pomyslec, ze taki Disney od Krola Lwa czy innych Sarenek Bambo robil takie kwiatki w przeszlosci...spox.

no teraz tu wpadlem to opowiadam...;)

co do tego filmiku to propaganda w czysciutkim wydaniu ...slyszalem o tym juz jakis czas temu ale dopiero niedawno udalo mi sie to zassac (ktos pytal skad no ja uzywam dc++ i sie szuka) mnie tez wgielo...najlepsze jest to ze disnej, co wcale nie jest dziwne wstydzi sie tego okresu jak, kurw.. swojego pierwszego loda;),....z innych smaczkow polecam tima burtona krotkometrazowka vincent, ten koles jest bogiem animacji kukielkowej, jesli ktos jeszcze nie widzial \"the nightmare before christmas\" to koniecznie koles robil to 2 lata ale efekt jest porazajacy ... to co ja widzialem u nas w poznanskim studju animacji z czego sa dumni to za przeproszeniem....za komuny takiego twardego papieru do podtarcia tylka bym nie znalazl

pozdrowka;)

 

........................................

aa vincent jest z 1981 tak dla ciekawskich:D

.......................................

co do killbila to moim zdaniem 2 zenada, 1 rozwala bez 2 zdan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie czekam na recenzje dirty ;)

i jesli macie, znacie jakies smaczki to chetnie tez sobie zasysne :D

 

napisał Batou

Ostatnio miałem takiego doła że teraz unikam jak ognia mrocznych i poważnych klimatów... to straszne. To moje ulubione kino, a teraz po prostu nie mogę strawić filmów tego pokroju. Nawet początek \"Gdzie jest Nemo\" był dla mnie niezjadliwy. Już pół roku tak mam. Niech ktoś mi pomoże!

 

A tak bym sobie obejrzał \"Monster\" i \"Cube`a\".

 

zaczniesz studja to ci przejdzie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem ogladac WONDERFUL DAYS :). Produkcja koreanska i ponoc najdrozsza w histori koreanskiej animacji. Musze przyznac ze CG wspaniale, muzyka bardzo dobra, fabula ciekawa a postacie barwne, niezla akcja. Troszke tylko tradycyjna animacja nie jest najlepsza oraz dzwiek momentami podupada ale i tak polecam to kazdemu :) Warte obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo, wonderful days jest baardzo fajne, tez sie mi podobalo

 

 

littleN-> vincenta sobie obejrzalem, super! ma to klimacik, nie powiem, strasznie lubie takie rzeczy. tego nightmare before christmas lykne chyba dzis wieczorem, zapowiada sie smakowicie;)

btw polecam miasto zaginionych dzieci jesli ktos nie ogladal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wonderful tez mnie scial, chociaz animacja postaci badziewna i moze fabula malo odkrywcza, ale calosc oglada sie przyjemnie i te zdjecia, dezajnerka cos pieknego

poki co jesli chodzi o animacje postaci (2d) to sindbad \"legenda 7 morz\" rzadzi, przynajmniej dla mnie

dirty.. no to sie ciesze ze nie jestem sam :D, nightmer bedzie o kilka klas lepszy pod wzgledem technicznym, w koncu pelnometrazowka, wiec warto poczekac ;)

.......................

co do miasta zaginionych dzieci az wstyd sie przyznac ... nie widzialem, ale poluje na to od dlugiego juz czasu

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności