Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Rzym? Pierwszy sezon rewelacja ale drugi to gniot kompletny, podobno w efekcie tego że musieli z 2 planowanych sezonów zrobi jeden. Czuje się nienaturalne przeskoki w czasie a fabuła wypchana została sensacyjnymi intrygami i wymysłami że aż kipi. Zupełny brak tej przemyślanej od pierwszego do ostatniego odcinka struktury którą prezentował sezon pierwszy. Zmiana Oktawiana na piknego lalusia i chybotliwy jak stokrotka Vorenusa dobiły całośc.

 

Powtórka z V jak vendetta, nu i zacne to. Swoje wady ma a jednak powtórka się nie dłużyła. Nu ale komiks legenda wstyd było by to spaprac:) Ocean 13 dla blondynek, no, mądry to ten filmik nie jest:) ale ogląda się świetnie i to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diuny obie są dobre szczególnie że ten mini serial ciągnie wątek dalej niż film. Dine przede wszystkim treba przeczytać, szczególnie że własnie Rebis rozpoczął reedycje. Ridick ogólnie fajny. niestety kroniki ridicka w wersji aktorskiej to jakaś masakra jak dla mnie to raczej film klasy "B". film animowany jest całkiem dobry a najlepszy jest pitch black.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacja Jasia Fasoli -> Troche późno ... ale polazłem ... film zabawny ... warto go oglądnąć jeśli ktoś lubi taki humor ... ja nie lubie za bardzo ale miałem zaproszenie do kina za free więc poszedłem ... i przekonałem się, że nie kupiłbym biletu na to choć muszę przyznać, że film zaczął mi się naprawdę podobać od momentu gdy Pan Fasola trafił na plan filmowy - czyli od połowy :eek:... wcześniej myślałem o wyjściu z kina :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

God forgives - I, Don't -przed chwilą obejrzałem, świetny [wiekowy bo wiekowy] film z Terence' m Hill' em.

A Riddick' a uwielbiam w każdej postaci a Chronicles of the Roddick... cóż może to i nie to co Pitch Black ale i tak oglądałem z zadowoleniem... lobię głos Dizla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utomlyonnye Slontsem (Burnt by the Sun) - co tu dużo pisać - absolutne arcydzieło. Spokojnie można postawić na półce obok najwspanialszych filmów wszechczasów. Montaż co prawda nie powala, ale w tym wypadku można to odłożyć na dalszy plan. Chciałoby się oglądać w nieskończoność. I ten język - prawie jak nasz ;)

 

Sibirskij tsiryulnik (Barber of Siberia) - również cudowny.

 

Jak w końcu skończę z Kubrickiem (po długiej separacji ;]), trzeba będzie się zająć właśnie Michałkov'em. Po tych dwóch filmach aż szkoda nie zobaczyć pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Szklana pułapka 4 poprzednie części zdecydowanie lepsze, chociaż scenariusz jest dość realny i faktycznie gdyby terroryści uderzyli w wirtualny świat to człowiek wrócił by do epoki kamienia łupanego :)

totalnie przegięli w scenie z myśliwcem,

myślałem że będzie lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklana pułapka 4 poprzednie części zdecydowanie lepsze, chociaż scenariusz jest dość realny i faktycznie gdyby terroryści uderzyli w wirtualny świat to człowiek wrócił by do epoki kamienia łupanego :)

totalnie przegięli w scenie z myśliwcem,

myślałem że będzie lepszy

ee Raffaello przesadzasz ;) jasne ze totalnie przegięte taka idea filmu ja sie dobrze bawiłem porostu dobra przygodowa z świetna rola Bruca Willesa masa efektów i przech** człowiekiem na którego nie ma mocnych choć oczywiście nie do porównania do jedynki czy dwójki.. koniecznie do oglądania w kinie

Nexte- dobry film z dobrym jak zwykle Cagem

Shrek3 - hm jak już ktoś robi zadziory na kubraczku Shreka to jest to chore ale bardzo pozytywnie chore :) od strony technicznej miodzio scenariusz nie powala ale tez w paru momentach nie da sie nie uśmiechnąć

Bad Santa - może być ale nie rzuca na kolana

Big Blue - klasyk który przypomniałem sobie z chęcią kto nie widział niech nadrabia zaległości

Prison Break S1 - S2 mam nadzieje ze mnie fani nie zabija (jest ktoś fanem ;) ale gdyby ten serial skończyli po planowanych 12 odcinkach był by to niewątpliwie jeden z najlepszych seriali które widziałem (rola W.Millera jest naprawdę godna szacunku) a tak uciekanie przez 40 odcinków to trochę przesada no nic zobaczymy co amerykanie wymyśla w sierpniu wraz z 3 seria

Bones - S1 - S2 ciekawy serial o pani antropolog (czy coś z tej dziedziny) pani mogla by być ładniejsza ;) generalnie za dozo kości jak dla mnie :D

LItle Miss Sunshine -polecam

Four Rooms - mniej znany (chyba) film Tarantiono jak najbardziej godny polecenia

CSI Las Vegas S7 - naprawdę wciągająca sprawa zwłaszcza ze tym razem twory wpletli bardzo ciekawy watek miniatórkowego zabójcy w cala serie

Big Nothing - w sumie fajny film z Rosem z przyjaciół ;)

Hard Candy - ciekawy sposób ujęcia problemu pedofilii, naprawdę polecam ten film

Monk S1-5 czym dalej tym gorzej pierwszą serie ogląda sie naprawdę świetnie, później już troszkę gorzej ale i tak dobry wciągający serial (aż chce sie posprzątać własne biurko ;)

A na dzisiejsze dobranoc idzie Bad Boys - genialny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość draconus

Witam wszystkich :) to mój pierwszy post na forum.

Jeśli ktoś jeszcze nie widział to polecem film Crank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) to mój pierwszy post na forum.

Jeśli ktoś jeszcze nie widział to polecem film Crank.

 

Witamy na forum - ja jestem z Okonka :D to jakies 18km od Ciebie.

 

Tak crack jest dobry - motyw z plazma na poczatku najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość draconus
Witamy na forum - ja jestem z Okonka :D to jakies 18km od Ciebie.

 

Tak crack jest dobry - motyw z plazma na poczatku najlepszy.

 

No to faktycznie mamy blisko:D

Cranka mialem na dysku jakies pół roku i nawet nie wiedziałem że leży tam sobie taka perełka:)

Fajnie było obejrzeć w niedzielny wieczór po pół dnia spędzonym w maxie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość draconus
to pokaz co tam wypociles w tym maxie:)

i witam na forum:)

pozdr

 

Pewnie będzie sporo krytyki ;) ale ta jast chyba najlepszym sposobem na naukę :) Jest to scena przedstawiająca Lamborghini Gallardo stojące przed domem (na dziedzińcu). aktualnie jest to WIP i na pewno pokażę ją jak będzie już ukończona.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklana pułapka 4.0 - dobre kino akcji. Miejscami komiczne :D

 

BTW Widziałem jeszcze trailer The Simpsons (yeah!) - zdubbingowany. O zgrozo... Jak nie bedzie wersji z napisami to się potnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartacus - trochę tandetnie wyszedł wątek miłosy, reszta na bardzo dobrym poziomie.

 

Dr Strangelove... - w świetny sposób Kubrick wyśmiał, obśmiał i ukazał głupotę wojskowych w czasach zimnej wojny.

 

Urga - cudowny klimat, piękna muzyka i życie prostych ludzi na mongolskich stepach w czasie "transforamacji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szklana pulapka 4, w sumie tylko jedynka byla naprawde super, 2 srednia, 3 dobra, a 4 obejrzalo sie nienajgorzej tylko nie jestem pewien czy nie byl to film na jeden raz.

 

ps. u mnie trailer simpsonów był z napisami tak wiec jestem dobrej mysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The X-Files - uff, wreszcie skończyłem. Po tylu miesiącach... :D

Serial mojego dzieciństwa. Pamiętam jak kiedyś wieczorami z bratem sidaliśmy przed TV by zobaczyć Scully i Muldera prowadzących śledztwo. Każdy odcinek trzymał w napięciu...

 

Teraz, gdy sobie to przypomnę, trochę śmieszne mi się to wdaje, gdyż przez ostatnie miesiące oglądałem sobie epizod po epizodzie i jakoś nie było takich emocji co dawniej - człowiek się zmienia najwyraźniej... :>

 

Ad rem. Pierwsze sześć sezonów całkiem w porządku. Później się trochę psuje, gdy już nie ma Muldera, a w Archiwum pracują inni agenci... Ósmy, a szczególnie ostatni, dziewiąty sezon to była, można powiedzieć, katorga...

Czekałem tylko na ostatni epizod, ostatniego sezonu, by się wreszcie skończyło wszystko. O ile ostatni sezon jest beznadziejny, to jego ostatni epizod nadrabia wszelkie rozczarowania. Wreszcie się wszystko wyjaśnia - wszystkie zagadki pojawiające się na przestrzeni całego serialu, na które nie ma odpowiedzi, wyjaśnione.

 

6-7/10 dla całej serii, chociaż zdarzały się epizody, które można by ocenić na -10/10 (zwłaszcza w ostatnich sezonach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shrek trzeci -> eee... w porównaniu do poprzednich części kiepskie ... nie licząc grafiki, animacji i kilku śmiesznych scen to nic specjalnego ... nawet Osioł nie dawał takiego czadu jak w poprzednich częściach ... według mnie fabuła chaotyczna, naciągana i opisana w bardzo krótkim czasie - przypominało mi to streszczenie :( ... wszystko tak szybko się działo ... zawiodłem się i to ostro :( ... nie spodziewałem się po filmie czegoś wyjątkowego ale zeby był taki słaby? :(:( ... częściej w czasie oglądania filmu się krzywiłem niż śmiałem ... w ogóle bardzo mało się śmiałem ... najbardziej śmieszny był motyw ze spotkaniem Merlina :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shrek 3 istotnie słabszy od Poprzednich częsci. Dwójka była dużo lepsza. Ogólnie sam film troche jakby to powiedzieć rózni się od poprzednich. Z gagów słownych więcej jest raczej tych takich sytuacyjnych...tak mi sie wydaje. Ale przyjemnie sie ogląda...animacja, grafika Super! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wrocilem do Pulp Fiction, bez napisów i dubbingu (lata temu obejżałem ten film tyle razy że dialogi znalem prawie na pamięć :) ) i musze przyznać że jak ogląda się ten film bez polskiego tłumaczenia to ma o wiele więcej smaczków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklana Pułapka 4 ... hmmmm ... czasem miałem myśli w czasie oglądania filmu, że to przerost formy nad treścią (ale to nie dotyczy całego filmu - tylko kilku scen), a bohater radził sobie z opryszkami częściej dzięki szczęściu niż doświadczeniu ... ale gdy film się skończył stwierdzam, że był bardzo dobry i mogę go polecić bez problemu każdemu co lubi filmy akcji ... polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności