Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Się nie śmiej. Zawsze płakałem na nim :P

 

Transformers - taka zarąbista bajka dla dzieci (walka dobra ze złem itp). Niezły humor, muzyka i laska :D CG świetne.

 

nooooo na Lion Kingu też płacze :p

 

a w Transformersach laseczka mniam mniam :rolleyes: ahhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezgodze sie:) Wg mnie to jest jeden z niewielu filmow o zombiakach ktore w tak drastyczny i pelen napiecia sposob ukazuja agonie i strach. Wiekszosc filmow o tej tematyce ktore wyszly wczesniej przypominaly raczej komedie a nie film grozy. 28 jak dla mnie broni sie bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezgodze sie:) Wg mnie to jest jeden z niewielu filmow o zombiakach ktore w tak drastyczny i pelen napiecia sposob ukazuja agonie i strach. Wiekszosc filmow o tej tematyce ktore wyszly wczesniej przypominaly raczej komedie a nie film grozy. 28 jak dla mnie broni sie bardzo dobrze.

 

nie zgodze sie;)

 

film generalnie do obejrzenia, ale nie umywa sie do jedynki.

 

rewelacyjne peirwsze 10 minut, potem coraz gorzej. jest pare dobrych scen, ale brakuje mi przede wszystkim klimatu opuszczenia i samotnosci. jest to imho przemieszanie 'land of the dead' z jakims 'resident evil'. za duzo bezsensownego biegania, strzelania, schematyczny i miejscami idiotyczny scenariusz.

 

ogolnie mozna zaliczyc, niezla muza i dobre zdjecia, niektore sceny bardzo ladne wizualnie. jak ktos lubi zombie movies to i tak zobaczy :)

 

1st 10 minut oceniam na 9/10, caly film na 6/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obejrzałem niedawno Fight Club. I bardziej zamiast recenzować chciałbym was zapytać o zdanie, oczywiście jeśli to oglądaliście. Co sądzicie o tym filmie? Ja mam mieszane uczucia, ale ostatecznie film oceniam in plus, choćby za samo to, że daje trochę do myślenia (choćby nawet te przemyslenia miały dotyczyć samego filmu jako takiego, a nie jakichś głębszych tematów). Soundtracka nie oceniam. Czemu? Bo poznałem go duuużo wcześniej niż film i po prostu się w nim zakochałem, jest świetny i traktuję go niemal jak osobny byt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fight Club... Swietnie przedstawia obecne podejscie do swiata, caly materializm hedonistyczny i wszytkie z nim zwiazane rzeczy. Pozwala {imo} znalezc swoje drugie ja i popatrzec na nasze zycie z innej perspektywy - czy tak naprawde potrzebne sa nam te meble z Ikei ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Fight Club pierwszy raz obejrzałem w zeszłym roku. I co by się nie rozpisywać napisze, że bardzo mi się spodobał. Film który ma coś w sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziem z koksem:

"sadysta"

-kolejny piłopochodny twor, naciagany, niby psychologiczny

a w rzeczywistosci tepy i przekombinowany, dla malo wybrednych

[+]- yyy.... nie ma (chyba ze plusem potraktujemy ladna aktorke;)

[-]- wszysko:)

Podsumowujac: 1/10 [DNO!!]

 

"28 tygodni pozniej"

-klon Resident Evil, czyli szalejace zombie usmarowane keczupem

na tle BigBena, z przesadna i bezsensowna iloscia krwi i przemocy,

mocno niesmaczny, dla amatorow keczupu i miesa mielonego

[+]- muzyka

[-]- cala reszta...

Podsumowujac: 0,5/10 [TRAGEDIA!!]

 

Nie potrafie uwierzyc w to, ze takie filmy powstaja...

Trace wiare w ludzi...po raz ENty...

pozdr;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"28 tygodni pozniej"

-klon Resident Evil,

(...)Podsumowujac: 0,5/10 [TRAGEDIA!!] Nie potrafie uwierzyc w to, ze takie filmy powstaja...

Trace wiare w ludzi...po raz ENty...

pozdr;)

 

Bez takich proszę:) To sequel 28 dni później, a zombiaki to nie patent twórców RE:)

Heh, lepiej obejrzyj jeszcze raz jak będziesz w lepszym nastroju, imo to jeden z najlepszych filmów o zombiakach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 dni pozniej byl bardzo dobry.

Jak narazie obejrzalem ok. 20min 28 tygodni pozniej i zapowiada sie na troche gorszy od pierwszej czesci {nie wiem co bedzie pozniej, ale na trailerze widzialem mnooooostwo zolnierzy, czolgi etc. - w jedynce byl jedynie maly oddzial zolnierzy, ktory schronil sie w dworku}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

van wilder2 - nie powiem długo czekałem na ten film pierwsza cześć oglądałem naście razy.. druga odsłona hm obejrzeć można ale nic zaskakującego

shooter- dobre kino akcji

the reaping-plaga, myślałem ze sie będę bał czy coś, ładna laska i tyle

rocky balboa-nie dotrwałem do końca po prostu nie na moje siły choć bardzo chciałem dokończyć sagę rockego

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sequel 28 dni później, a zombiaki to nie patent twórców RE:)

Heh, lepiej obejrzyj jeszcze raz jak będziesz w lepszym nastroju, imo to jeden z najlepszych filmów o zombiakach;)

Big spoko spoko;)

Chodzi mi o ten patent z wirusem ktory zamienia ludzi w zombie z Residenta.

Ilez mozna...

Nie bede ogladal znowu, bo po prostu takie filmy (jak sie okazuje) mi nie podchodza.

Bo ja rozumiem ze to film o zobniakach, ale killu/nasto sekundowa scena gdzie koles wbija kobiecie w oczy kciuki i naparza ja, krew sie leje wiadrami...jakos mnie to nie przekonuje, bardziej zniesmacza;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big spoko spoko;)

Chodzi mi o ten patent z wirusem ktory zamienia ludzi w zombie z Residenta.

Ilez mozna...

 

A ile możliwości mają reżyserzy w tym miejscu ? co miały się zmieniać babki po użyciu zakażonych tamponow? :D

 

28 dni pozniej - Klasyka !!!!!!!! ujęcia wgniatają...

 

-----------------------------------

 

Ja zadam bardziej pytanie - jakis film oglądałem tj trailer na cyfrze, nie pamietam kanału ale chodziło o jakiegoś chłopaka ktory mieszka w sasiedztwie i jego hobby to podgladywanie innych sasiadow, w momencie gdy wprowadza sie z boku jakas laska, okazuje sie ze maja wspolna obsesję na punkcie podgladania innych, i tak sie to nakreca az trafiają na odkrycie ze w poblizu mieszka jakis psychol ktory masowo modruje ludzi - wie ktos o jaki film chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONKEY ON YOUR BACK-Ja zadam bardziej pytanie - jakis film oglądałem tj trailer na cyfrze, nie pamietam kanału ale chodziło o jakiegoś chłopaka ktory mieszka w sasiedztwie i jego hobby to podgladywanie innych sasiadow, w momencie gdy wprowadza sie z boku jakas laska, okazuje sie ze maja wspolna obsesję na punkcie podgladania innych, i tak sie to nakreca az trafiają na odkrycie ze w poblizu mieszka jakis psychol ktory masowo modruje ludzi - wie ktos o jaki film chodzi ?

"Disturbia"-się zwie ten filmik można obejrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mogli sobie darować wiele filmow, bo wiekszośc sprowadza się do tego samego - jak by z takim podejsciem do tego podchodzili to musieli by zaprzestac produkcji bo wszystko już było.

 

A żeby nie było oftopa to napisze że podobał mi się Podziemny Krąg, niestety nie moge nigdzie dostac tego filmu a lubie czasami wracac do dobrych produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - w filmie o Zombiakach:)? było by to dość intrygujące:) Trudno też żeby nie było flaków i krwi:)

 

Ja nie twierdze że to mądry i ambitny film, przeciwnie, scenariusz jest wybitnie fatalny. Za to doceniam włożoną w to robotę, kadry, granie cieniem i światłem, pracę kamery, Greengrasowy montaż oraz zadziwiająco dobrą robotę aktorów jak na film tego typu, żona i dzieciaki i były świetne a ojciec rewelacyjny. Ta pierwsza scena ze światłem wdzeirającym się do mieszkania mnie poraziła:) Poprostu z ostatnich wypraw kinowych 28 tyg. było dla mnie zdecydowanie najbardziej pozytywnym zaskoczeniem, tyle o zombiakach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE OPANUJTA SIĘ DO CHORUBCI!- WSZYSTKIE FILMY O ZOMBIAKACH SĄ W Y Ł Ą C Z N I E "FOR FUN", nie mają przekazywać żadnych treści ambitnych, więc narzekanie ,że to żenada nie ma sensu-powiem wam coś w sekrecie- TO MA BYĆ ŻENADA-TAKIE JEST ZAMIERZENIE!

Więc kupcie sobie kratę browarków, zaproszcie co fajniejszych znajomych, siądżcie sobie wygodnie przed telewizorkiem i relaksujcie sę do woli wybuchając co sekunda gromkim śmiechem, oraz robiąc sobie niemiłorzebne jajca-MIŁEJ ZABAWY:)!

 

ps:

"11 września" o dziwo nie przepropagandowany- naprawdę dobry, mocy filmik :)"

"Od zmierzchu do świtu" -świetnie się bawiłam! (występują-Tarantino, Clooney, Zombiaki:D), możecie znaleść w wypożyczalniach pod hasłem "horror" albo "komedia" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donnie Darko widziałam-pociapany :D

 

Potter nowy- fajne efekty :)

 

Godziny Szczytu 2: wyśmienite! no dla mnie bomba Jackie Chan rules;) chyba trójka już jest, albo wchodzi czy coś, napewno się przejdę;)

 

Ivan Almighty - czy jak to się pisze- nie wiem jak zrobili niektóre efekty...

mniej gagów niż w Brusie- no nie oszukujmy się Carrey to Carrey;) Ale i tak sympatyczne:)

 

poradźcie jakiś goodi horror (taką grozę a nie zombiaki;)) bo dawno nic nie wchodziło nowego,ale może o czymś nie wiem...

ps: wszelkie piły,hostele, teksańskie masakry to już mam w jednym paluszku, a także ringi, darkwatery, Shutery czy Candymany...

ps2: najlepsza akcyjka (chodzi o niziznę scenariusza i reżyserki) w niby horrorze-niezła zabawa była- Silent Hill:

dochodzi do jakiejś połowy filmu, kobieta ucieka z jakąś policjantką przed stworkami róznej maści robactwem i straszydłami, po czym chyba przed bramą zatrzymują się w biegu i zamiast uciekać dalej, kobita, jedna czy druga stwierdza " Wydaje mi się,że ten dom jest chyba nawiedzony" -świetne! - przekrój intelektualny postaci: -10 IQ :D

ale efekciki fajne-tylko że durne jak but :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Silence oglądałem. Faktycznie niezły, mi się całkiem podobał. Lubię takie filmy ;)

 

purple a Godziny Szczytu 3 będzie w kinach u Nas 12 października. Czekam z niecierpliwością na ten film, bo jestem wielkim fanem Jackie Chan'a. Widziałem chyba z 95% jego filmów. Nawet tych co grał rolę drugoplanową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności