Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jesteśmy przy anime to moje klasyki to (oprócz oczywiście tego co wszyscy wiedzą) Texchnolyze, L.A.I.N i- z zupełnie innej beczki- Ebichu the housekeeping hamster, chyba najbardziej pojechana komedia jaką widziałem o zboczonym chomiku który szuka faceta dla swojej właścicielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek - zobacz tutaj:

Samurai champloo:

http://www.neowing.co.jp/detailview.html?KEY=VICL-61453

http://www.neowing.co.jp/detailview.html?KEY=VICL-61454

http://www.neowing.co.jp/detailview.html?KEY=VICL-61411

http://www.neowing.co.jp/detailview.html?KEY=VICL-61412

 

ja tam swoich ulubionych anime nie mam co wymieniać, bo już je podaliście wcześniej :p

ale co do soundtracków, to mogę polecić wszystkie, których autorem jest pan Kenji Kawai

(czyli chociażby: GitS, GitS:Innocence, Fate/Stay night czy Avalon)

oraz pani Yoko Kanno (Cowboy Bebop, GitS:SAC(1, 2), GitS:SAC 2-nd GIG (3, 4), GitS:SSS)

Co do innych to jeszcze: Ergo Proxy(1,2), Mai-HiME, Armitage III (1, 2) i Serial Experiments Lain :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam Harry całkiem podobał, nie jest to jakiś super film, ale na pewno jest na przyzwoitym poziomie. 5 część póki co najlepsza :)

 

Wreszcie wybrałem się na Simpsonów, którzy nota bene są moją jedną z ulubionych amerykańskich kreskówek. Film b.fajny, choć spodziewałem się więcej jeszcze po nim, na szczęście u mnie można pójść na wersję z napisami, z dubbingiem to sobie nie wyobrażam tego filmu. B.spodobał mi się pomysł i wykonanie wstawek na koniec filmu, szczególnie ostatnia scena, mam nadzieję, że tak nie skończę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttaaddeekk gupoty gadasz :P tzn wiem że do książki to się ma raczej nijak (wiem bo każdą książke serii czytałem po 2-3 razy), ale generalnie muzyka i efekty są przednie.

 

tez czytalem 1 czesc :]

moze mi zepsul dabbing tego HP:)

 

 

Munich- swietny film, co za rezyser, co za muza, boskie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transformers ... w pewnych momentach fabuła kuleje ... nie wiadomo na przykład co się stało z transformersami stworzonymi przez sześcian w czasie walki ulicznej ... chyba trzy powstały. Czasem tyle się działo, że się "gubiłem" ... ale te wady film nadrabia efektami i specyficznym aczkolwiek przyjemnym humorem ... choć troche mi szkoda Megatrona :( ... nie wiem czy będzie kontynuacja ale końcowa scena gdzie jeden ze złych odlatuje w przestrzeń kosmiczną przynajmniej mi sugeruje, że to nie koniec, a jeśli tak będzie to nie umiem sobie wyobrazić kontynuacji bez Megatrona :p

 

 

Ale się rozgadałem... polecam film ... chętnie bym jeszcze raz go oglądną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK -> LOL przeczytałem to Ebichu i nie mogłem tego z niczym skojarzyć mimo, że to oglądałem. Po przeczytaniu opisu od razu zajarzyłem o co chodzi i tak - doskonałe anime (w sumie jedno z pierwszych jakie widziałem ;) taki kontrast dla Evangeliona )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pewnie że mam, nawet mi się podobało, przynajmniej na tyle żebym nie wytykał głupoty tego filmu i mielizn scenariusza, naprawdę duży wysiłek z mojej strony jak na film M. eBaya:) I imo chyba nikt tego filmu lepiej od niego by nie zrobił. Zachwycać mi się tym trudno, ale włożony w ten film kawał dobrej roboty doceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transformery - duza dawka akcji, warto obejrzec ;) Dobra robota animatorow, naprawdę czuć masę tych maszyn. Sama transformacja byla moim zdaniem nieco zbyt skomplikowana, ale z drugiej strony proste rozwiązanie byłoby mniej widowiskowe. Bardzo udany film IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"9 Rota", Rosyjski film wojenny o wojnie w afganistanie, naprawde godny polecenia ;)

 

Zgadzam sie pierwsza klasa film ! Mogli pokazac naszym politykom ten film zanim wposcili nasze wojsko w maliny. Afganistanu w calej swojej histori nikt nie zdolal zajac, podbic lub kto co woli, na takie fakty przynajmniej powoluje sie w tym filmie.

 

Co do transformerow :) ogladalbym tylko i wylacznie dla efektow :). Jak bylem maly bajka mnie nie fascynowala niewiem do tej pory kto byl dobry a kto zly wiem tylko ze to ustrojstwo sie przemienialo :)... filmu jeszcze nie widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedLine - ładne samochody ładne dziewczyny nic poza tym tylko dla kochających samochody 3/10

Ghost Rider - fajny ogień i ładna aktorka moze to przez ten jej pieprzyk na policzku ale sam film raczej średni dobry na nudny wieczór 6/10

Transformers - super efekty to napewno, niezłe kino akcji oraz kilka zabawnych scen 9/10

The Bourne Ultimatum - 3 genialny film z tej serii, bardzo dobre sceny walki wspaniała gra Matt'a Damon'a 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Beach - bardzo fajna "przygodówka".

Kanał - jak to się mówi - cudze chwalicie, swego nie znacie... Początek bardzo zniechęcający, poźniej - jak najbardziej godne obejrzenia dobre kino. Mogliby dzisiaj w Polsce więcej kręcić filmów na takim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na rzecz nowej części Przygód Bourne`a zrobiłem sobie maraton:

 

The Bourne Identity

The Bourne Supermacy

The Bourne Ultimatum

 

Cudo, nie ma lepszej serii filmów o agentach. Takie kino lubie a same filmy są nakręcone genialnie :) polecam, oczywiście obowiązkowo trzeba zacząć od pierwszej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że nowe Bourne'y niewiele mają wspólnego z literackim odpowiednikiem. poza tym to dobre kino akcji :)

przymierzam się do obejrzenia "The Bourne Identity" z R. Chamberlainem (1988r.)

sądząc po urywkach, które obejrzałem, jest baedziej zbliżony do książki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

911 - Imo za dużo informacji na raz, wszystko to jakieś takie napakowane "faktami".

Borat - Wiem, opuźniony jestem, film średni, miejscami śmieszny, ale troche za głupi, a scena z "pościgiem" w hotelu szczerze przesadzona.... Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde takie te transformersy dobre "?? jestem szczerze zdziwiony :)

byłem ostatnio z moją "przyszłą" :P dziewczyną na Grindhouse : Death Proof; Tarantino.. nie polecam; owszem + za ciekawie wykreowaną postać "kaskadera"; dialogi w paru miejscach przezabawne; ale i tak film chyba tylko dla fanów Quentina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conquest of Paradise - film przeciętny, spodziewałem się czegoś lepszego.

Najbardziej podobała mi sie scena, w której widać, gdy człowiek z oceanu wychodzi na nowo odkryty ląd - robi wrażenie, zwłaszcza muzyka (utwór "Hispaniola"), choć nie zbyt doskonale nadawała się akurat do tej sceny. Wcześniej ten utwór kojarzyłem raczej z jakimś obrządkiem, misterium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transformers> byłem w kinie, nie żałuję, przeszedłbym się jeszcze raz, bo leci jak po mydle ;) Świetne efekty, ale myślenie trzeba wyłączyć na czas filmu i najlepiej nie zaprzątać sobie głowy pytaniami typu: "dlaczego ten transformers jest 6 razy większy od samochodu z którego powstał". IMHO Bay mógłby reżyserować Ghost Ridera ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prestiż - do momentu kiedy iluzjoniści zaczęli rywalizować ze sobą film nudny ... ale to trwa około kwadrans ... potem wciąga bardzo :) ... aż się nie mogłem doczekać następnych scen co dalej będzue :) ... ale moim zdaniem ostro przesadzony był wynalazek Tesli ... za dużo SF się pojawiło pod koniec i według mnie film na tym troche stracił ... co nie zmienia faktu, że film jest super :D

 

 

Co do transformersów zastanawiam się czemu Ci źli nie kupili okularów :o ... może to dziwne ale po co tyle burdelu? ... :D ... przecie symulowali ludzi w pojazdach ... mogli podjechać ... dać kase (zdobyli by ją bez problemu) i zabrać okularki ... a tu nie ... lepiej robić jadke ... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności