Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

aspenboy sierociniec rezyserowal Juan Antonio Bayona, guillermo jest tylko producentem (dlatego film byl reklamowany jako Guillermo del Toro przedstawia, taki chłyt marketingowy) podobnie jak hostel i tarantino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanki: racja :) zasugerowałem się jakoś nazwiskiem Del Toro. Klimat filmu przypominał mi nieco nastrój "Labiryntu...", stąd pewnie zakodowałem Guillermo jako reżysera. Ale ogólnie - hiszpańskie horrory wyrabiają sobie solidną markę (wspomniany wcześniej [REC] również był świetny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Lagoon...

Wyjechane anime polecam wszystkim fanom bajek :D Jak nigdy nie oglądam takich rzeczy tak to mnie straszecznie wciagnęło :> A skoro już mowa o anime to polecam jeszcze Elfen Lied dla ludzi o spaczonym guście takim jak ja xD :D

 

Ps. Normalnie extra ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana 4 - Musze powiedzieć że odżyłem po tym filmie. Czysty fun + chyba najlepsza niezapomniana muzyczka filmowa ever, która w dodatku pojawia się w takich momentach że aż coś rozsadza od środka :D

 

Kurcze, w kinie jest coraz wiecej i wiecej reklam (reklam nie trailerow) i zaczyna mnie to mocno denerwowac. Przeciez nie po to , do jasnej ciasnej, się ruszam z domu i płacę 20 zeta, żeby ogladać ten sam shit i gospodynie dostające orgazmu na widok nowego proszku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, przychodz ok 30min po wyznaczonej godzinie seansu:) Reklamy faktycznie denerwuja, zwlaszcza, jak za kazdym razem leci ta sama seria, ale trailerki to prawde mowiac az chce sie obejrzec na duzym ekranie. Dla mnie to jest niezly smaczek przed glownym daniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Man -> Szczerze mówiąc film mnie mile zaskoczonył ... spodziewałem się kolejnej bardziewnej ekranizacji komiksu a tutaj zdziwko ... miło się oglądało :) ... chyba najciekawsza ekranizacja komiksu jaką widziałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, przychodz ok 30min po wyznaczonej godzinie seansu:) Reklamy faktycznie denerwuja, zwlaszcza, jak za kazdym razem leci ta sama seria, ale trailerki to prawde mowiac az chce sie obejrzec na duzym ekranie. Dla mnie to jest niezly smaczek przed glownym daniem.

 

 

Taaa tylko czasem nie ma reklam :!o

 

E: a co do trailerów to byłbym skłonny zapłacic te dwie dychy za bilet zeby sobie półtora godziny poogladac same zwiastuny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cloverfield - na plus, co prawda pomysł niby odgrzewka (praca kamery, monster w mieście), ale skojarzenie z half-life (im bliżej końca, tym silniejsze) musiało sprawić ze podobało się :)

 

PS: orientuje sie ktoś jak wygląda poprawa wizji przy przesiadce z kabla kompozytowego na hdmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie obejrzałem Most do Terabithii... dziecięce marzenia, które potrafią pokolorować zupełnie przeciętne miejsca, a do tego bardzo przemyślane i mądre odnośniki do "tu i teraz". Podobało mi się :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

John Rambo IMO wcale nie był taki zły :)

Sierociniec - 9/10, bezapelacyjnie godny polecenia.

The Eye - moja młoda daje 9/10 bo się strachała. Ode mnie tak 8/10, ale dlatego, że spadła nam na podłogę teczka na rysunki w pewnym pełnym napięcia momencie. Była schiza przez chwilę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod da Vinci - do połowy filmu zgodność z książką całkiem dobra, dalej to już chyba inna powieść... monotonny i w porównaniu z książką nieciekawy. (wiem, że mam niezły zapłon, ale akurat to leciało w TV, i jak to bywa, był to pewnie i tak najciekawszy film dnia). 5/10 (byłoby 6, ale dostałem kaszlu pod koniec :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z anime ja osobiście polecam Soul Eater.

Nowa pozycja. Ukazuje się od niedawna. wyszło dopiero 6 odcinków ale moją uwagę przykuła Bardzo dobra animacja i dość dziwaczny styl/klimat...taki lekko Butronowski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Lagoon...

Wyjechane anime polecam wszystkim fanom bajek :D Jak nigdy nie oglądam takich rzeczy tak to mnie straszecznie wciagnęło :> A skoro już mowa o anime to polecam jeszcze Elfen Lied dla ludzi o spaczonym guście takim jak ja xD :D

 

Ps. Normalnie extra ^^

 

Elfen Lied - takze polecam, dobre gore :D :P, a do tego jeszcze z anime Lain - daje w garnek fabuła i ten cały "wired" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło - dostałem mniej wiecej tego czego spodziewałem się po reżyserze, film b. dobry, praaawie rozwalił mnie po ścianach ;) . Tematyka zajebista, 90% filmu człowiek analizuje sporo w głowie, i mam wrażenie że film jest tak zmontowany, żeby właśnie to umożliwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Into the Wild - mógł wyjść z tego całkiem dobry film, wyszedł po prostu niezły. Pewne rzeczy wolałbym widzieć inaczej zrealizowane. Nie był to w każdym razie, moim zdaniem, popis umiejętności reżyserskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanishing Point - w końcu obejrzałem, bardzo przyjemny choć żeby go całkiem pojąć trzeba było jarać zioło z hipisami z lat siedemdziesiątych:)

Już trwają prace nad nowym renderem dodga chellengera;D

 

EDIT: kolegaalek zmień tego posta bo Cie zjedzą za spojler jak poprzednika:)

Edytowane przez FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana Jones i klatwa krysztalowej czaszki? nie zawiodlem sie:D czuc dobry, stary smak przygody, dobre stare zarciki:) Tylko skoro mysleli nad fabula 20 lat to mogli lepiej dobracowac watek finalowy z kosmitami, bo nijak sie to nie uklada w solidną calosc. Ale za to najostatniejsza scena z kapeluszem, mistrzostwo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana Jones- jak zwykle świetne śmieszne akcje z biczem itp. Konicówka i wogóle fabuła......................................kosmici.......................n/c 7/10

 

Iron Man- Bardzo fajny, z tego co pamiętam kreskówka była średniawa, Film bardzo fajny fabuła niezła. Końcówka fajna. Ciekawe ile wzieli pomysłów z trailera Starcrafta 2(Hell, its 'bout time) 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spojlerami i tak się super oglądało Indianę. Jest taki jaki powinien byc Indiana. Dużo fajnych efektów, zwłaszcza sama końcówka. No i co ważne w Cinemacity rozdają tictaci i maszynki do golenia Wilkinsona. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha tez dostalem maszynke do golenia i potem z kolegami sie golilismy w ubikacji w arkadii:D

I jeszcze do popcornu mozna dostac prawdziwy bryloczek indiany jones'a, polecam!

Ostatnio ogladalem jeszcze "Horton slyszy ktosia". Troche takie dzieciece i w ogole ale bardzo milo sie oglada(strasznie powalone, widac ze tworcy maja solidne schizy) no i cg na super poziomie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana 4: Ech.. leciała jakieś dwa tygodnie temu w telewizji Ostatnia Krucjata i tak sobie myślałem ze akurat super obejrzę po raz nie wiem który, przypomnę sobie klimaty żeby byc przygotowanym na najnowsza część. Niestety na to co zobaczyłem w kinie nic nie mogło mnie przygotować...

Ja rozumiem ze akcja, przygoda i ze na niektóre rzeczy sie przymyka oko ale no OMG! Co to było?? Az mi sie miejscami wstyd robiło ze taki film oglądam! Zero interesującej fabuły, klimat jakiś taki jak z innego filmu, wszystko nachalne prostackie i oczywiste - liiitooosssciii. Gdzie ta przygoda, gdzie te zagadki, gdzie ten mistycyzm?? Film miał momenty, szczególnie sam początek w magazynie i pościg przez dżunglę (oczywiście zepsuty małpkami) ale poza tym - niestety muszę to powiedzieć - był bezdennie głupi :/ Zamiast tracić kasę na kino lepiej z przyjaciółmi poszukać Arki lub Grala, na pewno bedziecie sie lepiej bawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jestem w szoku po tym co piszecie o "Indiania Jones 4" Jakim cudem możecie mówic ze ten film przypomina poprzednie :mad: jest bezdennie głupi, nudny, i w niczym nie przypomina poprzednich. dla mnie Indiana się skończył na Ostatniej Krucjacie. i mam nadziję że niepowstanie już kolejny :/ bo kolejny to bedzie indiana jones na marsie

dla mnie ta część to zupełna klapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się zawiodłem na Indiana Jones. Film jest po prostu naiwny. Wiele motywów jest strasznie naciąganych i niewiarygodnych. Rozumiem, że to nie dokument i chodzi głównie o dobrą zabawę ale bez przesady. Niestety niewypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem na indiana jones, chyba z 3 dni temu i w sumie tak średnio mi się podobał. Tomdv ma rację, np. walka na miecze (cokolwiek to było) na maskach rozpędzonych samochodów jadących po nierównej ziemi, ale jakoś to przeżyłem.. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności