Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Porachunki - wyniki konkursu!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

bitwa3d_13_news_img.jpg

Kolejna edycja konkursu z serii Bitwa dobiegła końca. Znamy już zwycięzców. Myślę, że dobrym podsumowaniem 13-tej edycji konkursu Bitwa3D będzie komentarz Tomka Bagińskiego do jednej z finałowych prac:

 

"Ta edycja jest generalnie bardzo dobra. Brakowało mi wprawdzie jednej pracy ewidentnie zwycięskiej, bezdyskusyjnego lidera, ale także dlatego, że jeśli chodzi o drugie/trzecie miejsca, w czołówce było bardzo gęsto i ciężko było podjąć sprawiedliwe decyzje. W komentarzach dość często wytykam błędy, ale autorzy generalnie powinni czuć się nieźle. Ogólny poziom tej edycji jest bardzo wysoki, nawet 7, 8 miejsce to wciąż prace mocne."

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy do strony z wynikami. Gratulujemy oczywiście zwycięzcom!

sponsorzy_news.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No gratuluje jeszcze raz wszystkim. Naprawdę pojedynek był bardzo wyrównany.

 

Warto przyjrzeć się punktom i zobaczyć jak to wygląda.

 

Było 8 osób w jury. Lista na stronie z wynikami. Każdy ustawiał prace w odp. kolejności. Na tej podstawie przyznawane były punkt (od 1-14 (z racji teog, że było 14 prac w finale).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"Sorry, I can\'t understand what is going on. But it\'s fairly well done\"

no tego to sie nie spodziewalem :D

 

Ja też się nie spodziewałem bo przecież super pracka i wiadomo o co chodzi a jak ktoś nie czai od razu to niech sobie opis przeczyta po to jest.

Gratuluję wszystkim finalistom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snoo gratulacje, tak miało być.

Gratuluję też reszcie uczestników, było wiele dobrych prac.

Szkoda że Stahlberg biblii nie zna bo praca Tadka mogła być wyżej według mnie.

 

Bardzo się cieszę z drugiego miejsca :) Klicek muszę muszę, ale planuję dopiero następnym razem bo głupio byłoby wygrać tak niedopracowaną pracą jak tą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ta laurka od Tomka, ja mam zdanie dość odmienne. Ledwie kilka prac zasługuje na miano dobrych lub trochę lepiej niż po prostu dobrych, brakuje pracy zwyczajnie bardzo dobrej, takiej której trudno coś zarzucić i która jednocześnie \"chwyta\". Było kilka obrazków interesujących i świetnie zaczętych ale żadnego oszlifowanego a repertuar interesujących kończy się po 6tym miejscu. w skrócie - bywały znacznie lepsze bitwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności