Skocz do zawartości

Obiekt3d: Nokia3110c


Tomb

Rekomendowane odpowiedzi

Walcze z polymodelingiem i z renderem w mentalu.

Wiem, ze jest sporo bledow ale niestety nie mam juz sily patrzec na ta prace ;]. Konstruktywna krytyke przyjme z otwartymi ramionami ;]

 

6623371c3fc50bd6.jpg

 

215829ca234abb11.jpg

 

Imageshack:

http://img403.imageshack.us/my.php?image=nokia3110c01zi8.jpg

http://img376.imageshack.us/my.php?image=nokia3110c02hw0.jpg

 

3dDrut ;]

 

b8db310da1d8dc7f.jpg

 

d7270b9ffd9a0f31.jpg

 

b570549e466063f9.jpg

 

0015c1d4440de152.jpg

 

9f019c8766dbcc64.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Xiz0r - niebieski faktycznnie troche za jasny, w czystym renderze byl ok, wiec najwyrazniej przekombinowalem w poście ;] a z tym zlotem to troche celowo, w sensie oryginalna miedz podobala mi sie mniej, myslisz za bardzo rzuca sie w oczy?

 

Bonifatz - skromnosc jak najbardziej na miejscu ;] tzn to nie jest jeszcze to, ale sie staram :) siatke wrzuce wieczorem

 

mastahcez - okrutnie dlugo. jakies 2 miesiace mniej wiecej po godzine dziennie. Ale niektore czesci robilem po 5 razy, bo staralem sie zrozumiec jak funkcjonuje poly, no a potem pierwszy raz na oczy widzialem Arch & Design a potem Mentala, a potem AO, sztuczny DOF i renderowanie w warstwach ;] wiec tak naprawde wiecej nauki droga prob i bledow niz prawdziwej pracy ;]

 

Hynol - wlasciwie to ja tu jestem zdecydowanie dluzej. dawno dawno temu kiedy vray jeszcze raczkowal rzadzilem scanlinem ;] ale to stare dzieje i wtedy grafika tylko sie bawilem, teraz jakgdyby chce wziac byka za rogi - marzy mi sie freelancerka ;] Tak wiec nowe podejscie, nowa jakosc, nowy nick ;] swoja droga nie moj, tzn ktos kto nie uzywal konta byl na tyle zyczliwy zeby mi je odstapic, a mi akurat zalezalo na tym nicku. Podsumowujac w MAXsie siedze od grudnia.

 

Lis - na plytce sa tylko te detale ktore widac, ale planuje za jakis czas zrobic z ta nokia scene w ktorej zniszcze ja na czesci ;] wiec wtedy pewnie bede musial dorobic wnetrznosci.

 

michalklim - dzieki ;] ale wlasnie na krytyce najbardziej mi zalezy bo prawde mowiac dopiero raczkuje w 3d i ciagle probuje ten stan rzeczy zmienic. + jak sie nad czyms dlugo siedzi to czlowiek traci perspektywe i przyznam sie szczerze ze tak mi ten telefon zbrzydl ze zastanawialem sie czy w ogole zamieszczac go na forum ;]

 

Tomuś - no wlasnie do imponowania dąże ;] ale jestem zaszczycony pozytywnym odbiorem :) mam nadzieje ze jak zamieszcze siatke to zmieszacie mnie z blotem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarłem temat i widzę - następny telefon, nic specjalnego. Przewijam dalej, szczęka opada. Drugi render imponuje pod względem detali. Szykowna robota ;)

 

Zastawia mnie czy modelowałeś także te styki dla karty sim lub te wypukłości na tej srebrnej płytce (nad złotymi kulkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3D CREATIVE - jak mi sie rozleci komorka to zrobie wszystkie ;]

Xiz0r - Cheers! ;]

Georgas - narazie model, scenka bedzie pozniej ;]

Tomuś - nie moglbym wiedziec, w koncu poniekad jestem tu nowy ;]

makbol - wlasnie dolaczylem na poczatku watku AO z siatką, tak, wypuklosci na plytce sa modelowane. Styki dla karty SIM?

JohnZi - gratias senior ;] a skromnić przestane jak bede podejrzewal ze mam powod ;]

 

Jak obiecalem wczesniej, doeczepiam 3dDrut ;] (na pierwszej stronie watku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin_ps - bol to moje drugie imie ;] moglbys sprecyzowac z tymi materialami?

 

chudy - "najbardziej mnie rozwaliło wycinanie napisu NOKIA i znaczka USB chyba ;]" - mnie tez :D

 

Sebastian Ozga - nokie modelowalem 3 lata ;] a szczegoly... robie pojedynczy poly ktory dopasowuje do wczesniej rozrysowanych spalinow, wycinam quickslicem w miejscach kluczowych przeciec tak zeby powstal docelowy ksztalt. Dalej extrude tych plaszczyzn ktore mnie interesuja, reczne usuwanie niepotrzebnych edgow i staram sie "przesunac" wszyskie TRI poza extrudeowany ksztalt, tzn idealnie sa tam po tym same quady. Nastepnie w odpowiednich miejscach chamfer, a potem tne quikslicem obiekt na ktorym ma byc ten extrude. Na koncu attach, weld i po zabawie. Troche malo przejrzyscie to wyszlo ;] ale jakbys potrzebowal rozwiniecia to moge to zwizualizowac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności