Skocz do zawartości

Wiz 3D:Sky Tower (13.06.2008 update)


Gość Cornelius Scipio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cornelius Scipio

W związku z tym ,że na razie nie zapowiadają się poprawki w projekcie pozwoliłem sobie zaprezentować wizualizację Sky Towera.Dla tych co nie wiedzą ma to być najwyższy biurowiec w Polsce,obecnie wylewane są już fundamenty.Zmiany były wprowadzane na bieżąco i nie mogłem pozwolić sobie na większe szaleństwo z ustawieniami ze względu na czas.Proszę nie wiązać innych wizualizacji Sky Towera z moją osobą.Jak na razie wykonałem tylko tą wizke,ale na tym nie koniec icon_wink.gif

Będę wdzięczny za wszelkie komentarze i uwagi icon_smile.gif

 

Soft: Cinema 4D + Vray 1.0876 + PS CS3

Sprzęt: 3x (IC2Q 6600 2,4GHz + 3GB RAM + GF 8500 GT + MAXTOR 250 GB)

Czas renderu: ok.1h (wyjściowa rozdziałka sięgała 5kx4k px)

 

Wesołych Świąt !! :)

 

Pozdrawiam:

Cornelius Scipio.

 

 

 

skytower2ye6.jpg

Edytowane przez Cornelius Scipio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

we Wrocławiu przy ulicy Powstańców Śląskich:> w tamtym miejscu stał "złocisty" klocek o nazwie poltegor:> aż żal było patrzeć jak go rozbierali... przed rozbiórką odbył się na jego dachu koncert comy ;] można było bilecik wygrać (ja nie lubię comy)

Nie wiedziałem że ten Sky Tower będzie taką kobyłą oO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Bardzo mile jestem zaskoczony Waszymi wypowiedziami :)

 

Siwy: THX :)Tak dysponuję innymi zdjęciami,niestety na razie nie mogę ich udostępnić,być może w przyszłości :)Hmmm raczej polecenie ;)

 

Black Mamba: Fajno fajno,ale z Lisowskimi to chyba przesadziłeś :P

 

GRiPi: Tak zdjęcie zostało zrobione na dachu arkad wrocławskich, natomiast "dziury" to miejsca na drzwi i okna ;)

 

SEPER_OkO: Sam się dziwię gdzie to wszystko ma się zmieścić.THX :)

 

Xiz0r: Dziękować :) Co do compositingu to głównie działałem na levelach,saturacji,photo filter,curves.

 

Bielo^: THX :)

 

Pionix: THX :) Odbicia to fotka zrobiona z poltegoru na piętrze równym mniej więcej dachowi arkad.Chyba że chodzi o samo ułożenie odbić i linie horyzontu,wcześniej ją ustawiałem i było git,lecz na śmierć zapomniałem o dolnej części podstawy całej konstrukcji i trochę wyjechało,a na poprawki nie było już czasu :(

 

Obo: THX :) Odpowiedź już uzyskałeś gdzie ;)

 

Demigod: Pierwszy raz dostałem ***** gwiazdek, bardzo się cieszę :)

 

SWRSC: super!! :) THX :)

 

Grigoriob: Obecnie pracuję nad inną częścią projektu, podejrzewam że kolejne wizualizacje powstaną w kolejnym miesiącu :)

 

Michalklim: THX :)

Makbol: THX :) co do odbić j.w.

 

Tutomash: THX :) Nie chcę robić reklamy, więc proszę w "goglach" jest całe info co do projektu i jego realizacji.Poltegor to długoletni symbol Wrocławia i na pewno pozostanie Wrocławianom długo w pamięci,osobiście cieszy mnie fakt,że w jego miejscu narodzi się "taka kobyła" :P

 

Wesołych Świąt!!

 

Pozdrawiam,

Cornelius Scipio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Odświeżam temacik :)

 

Niestety nie mam czasu na długie dłubanie przy wizualizacjach.Wrzucam wcześniejsze zbliżenie na fasadę oraz dzisiejszy speed.

 

Soft:Cinema 4D + Vray 1.0876 + PS

 

Będę wdzięczny za komentarze :)

Pzdr.

 

Cornelius.

 

 

fasadaskytowerzp5.jpg

 

13062008ui3.jpg

 

roboczy31306qo9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że znowu zmienił się plan zabudowy w tym miejscu wrocławia i poza SkyTower nie powstanie tam nic wyższego niz chyba 8 pięter...

 

wiec generalnie to będzie taki "kloc" na stole :)

 

ale wizki 1 klasa tak czy tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności