Skocz do zawartości

Teczka 2d: Waldek!


oDD

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki wszystkim, zupdejtowalem portfolio pencilofdoom.com, jest tam trochę rzeczy z nowego Call of juarez. Jak coś nie tak ze stroną to dajcie znać jeszcze mam zamiar poprawić parę rzeczy. Pare przykładów.

 

aztec.jpg

 

saloon.jpg

Edytowane przez oDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 331
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Masz bardzo ładne prace, jednak zastanawia mnie jedna rzecz w ostatniej. Czy postacie są poprawnie rozłożone w przestrzeni? Może się mylę, ale wydaje mi się, że albo te na pierwszym planie są zbyt małe, albo te na dalszym (jak chociażby postać stojąca w czarnej kamizelce) są zbyt duże. Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić, ale wzrost postaci idzie chyba według perspektywy? W ogóle chyba perspektywa leży (patrząc na lampiony). Czy wszystkie przedmioty idą z punktu zbiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę lokacji więcej

 

65255828.jpg

Copyright Techland

 

59938042.jpg

Copyright Techland

 

70497080.jpg

Copyright Techland

 

ghosttown02.jpg

Copyright Techland

 

jakieś propozycje na kolorystyke etapu

 

zestawienie4a.jpg

Copyright Techland

Edytowane przez oDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziemna swiatynia: ogulny zarys, obiekty do niej i sufit

 

01b.jpg

Copyright Techland

 

02bj.jpg

Copyright Techland

 

85506053.jpg

Copyright Techland

 

54645134.jpg

Copyright Techland

 

szesc.jpg

Copyright Techland

Edytowane przez oDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dekiel

widze ze cale forum pracowalo nad ta gierka 0_o buhahahaha. tez fajne :) Choc ja czekan na red dead redemption :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja! Jezu, jaka szkoda, że nie mam czasu na granie. Wygląda niesamowicie! Gratuluję ogromnie. Dawno nie widziałem czegoś takiego! Piękne te testy klimatu dla enviro! 5***** to dużo za mało! Gratki fronta! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawal dobrych artow, wielki szacun dla calej ekipy koncepciarzy, a i teskturki i modeliki tez fajniutkie, ogolnie gra od strony graficznej prezentuje sie syto, szkoda, ze reszta to juz mega suchar (edit: no w sumie dzwiekowo tez jest elegancko, dobra muza..), a po pierwszej czesci czekalem na nia z niecierpliwoscia, chyba w techlandzie nie ma animatora dobrego, bo w cutscenkach to jest jakas zenada jak na dzisiejsze standardy, powinien ktos tam u was sobei heveanly sword wziac za referencje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za komentarze

 

W ogóle chyba perspektywa leży (patrząc na lampiony). Czy wszystkie przedmioty idą z punktu zbiegu?

 

masz racje zjebane jest

 

Ta świątynia jest malowana po 3d?

 

tak, miałem przeprojektować całe wnętrze zostawiając gabaryty i schody, malowane to jest na screenie z edytora

 

0823sketchman.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt został leadem, teraz jest przewodnikiem naszych udręczonych dusz, zawsze możemy na niego liczyc i mu się zwierzyć ze wszystkiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim postac ok, ale tło za to przyciagnelo moja wieksza uwage...moim zdaniem misztrzowskie, bo jak się patrzy szczegolowo, to nic nie widac- tylko fakturki i pociagniecia pedzla wlasciwie, a patrzysz na postac i tlo nagle zaczyna cos budowac.. podziwiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności