Skocz do zawartości

Model 3D: zbiór modeli[uwaga golizna!;)]


mafida

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne. Podoba mi się że nie kolejna anorektyczna modelka. Ale ze stopami kolega przesadził. Są zdecydowanie za duże i to jest jedyny element który mi nie pasuje.

 

Hej dzięki:)Kurde jak tak teraz spojrzałem to faktycznie troche Bigfoot wyszedł,chyba mi się niechcący przy pozowaniu stopy powiększyły:) bo przedtem zmniejszyłem i były normalne.

 

Pozdr:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne. Podoba mi się że nie kolejna anorektyczna modelka. Ale ze stopami kolega przesadził. Są zdecydowanie za duże i to jest jedyny element który mi nie pasuje.
Nie no większe ma Uma Thurman ;)

Bardzo fajna postać z charakterem, dobrze, że nie kolejny schwartz charakter na sterydach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze:)Fajnie że się spodobała moja bidulka:)

incorect-ano bywa:)

eco-dzięki:)Może kiedyś wytworzę jakiegos krótkiego videotuta.

peter_f-dzięki bardzo:)

vrocker-Dzięki:)

duff-:)

1A czemu nie?:P

2.Bo mi sie takie podobają

3.For fun:)

 

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny modelik:)

 

Lekko tłustawe nóżki są spoczko, jeno stopy coś za duże mam wrażenie. (o, Hynol mnie uprzedził z tym, ale się zgadzam z nim, bo to całkiem dobry rym:D )

Brwi mi się nie podobają, jakieś ostre są, jakbyś ją złapał za głowe i kciukami je zciągnął w dół:)

 

Jak masz nagie ciało bez ubrań to zapodaj:D

Jeśli nie to chyba powinieneś sculptować najpierw na golasa a później ubranko.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levus-dzięki:)wiem że stopy są za duże,coś mi się przy transpose rozjechało.Brwi wyglądały normalnie to chyba ten cień na zbrushowym renderze tak je wyostrzył.

Masz świntuszku;)

nudea.jpg

 

cycuszkiminiaturki.jpg

 

 

 

Niedopracowane bo i tak miało byc ukryte:)

Pozdro:)

Edytowane przez mafida
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że pupa obwisła zbytnio, no ale ludzie są różni, to i można uwierzyć.

 

Na tym etapie ciężko coś pomarudzić już, jednak można jeszcze szukać bardziej seksownych obłości (łopatki, biodra, brzuszek i łono jakby skromne trochę).

 

Wałkujesz anatomię czy rzeźbisz tak jak widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze koledzy prawią, pupa obwisła ale tylko na nodze na której utrzymuje ciężar ciała, pośladek na niej powinien być bardziej napięty. Poproś koleżankę żeby zademonstrowała i wybadaj co i jak ;)Powstanie w ten sposób fajna dynamika. Drugi pośladek powinien być chyba ociupinke mniejszy, ale tak jak Jaras powiedział, kawał dobrego mesha.

Troche mi Kaczyńskiego przypomina

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzieki za komentarze:)

peter_f-dzieki stary:)

bbandi-che,che dzieki

jaras-faktycznie troche ogrem zalatuje,dzieki:)

mookie-dzieki,zgadzam się że troche obwisła

wizz-;)

dac77-nie ma żadnej konkretnej refki,to taki składak,concept car;)

Tomala-dzieki,może kiedyś skoncze ale narazie zawieszam bo mi sie troche znudziło...

Levus-zgadzam sie,mozna by dopracować ale to wieszak pod ubranie miał być.Swoją drogą ubranie też by trzeba dopracować jeszcze:)

KLICEK-Dzięki;)

ttaaddeekk-Dzięki,masz racje z tyłkiem.Z tym Kaczyńskim to prawda,nie wiem czemu tak wyszło.Jak bawiłem sie transpose i niechcący cofnąłem podbródek to całkiem Jarosław wyszedł:D

 

Pozdr:)

Edytowane przez mafida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdziłem, że się obijasz :P, ale jednak się myliłem. To teraz teksturki + render ;]

Fajnie, że widać kości m.in. w zbliżeniu ręki.

 

Pozdr.

 

PS: Ja na razie stoję w miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indian:dzięki:)Masz bazę.

VegA92-do roboty;)

 

grubo sie musiales narobic nad tymi :P zspherów 2 uzywales do tego ? ;>

 

Uchowaj panie,nowe zsphery to dla mnie black magic:)

 

 

Bassa:

 

bazawodoaza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej maf:)

 

Jakoś mi się nie widzą proporcje tego czegoś, tak jakby nieciekawe, może to po częsci wina bardzo jednolitego detalu, wszędzie jakby takie same te pnącza. Oko tak bładzi i nic.

 

Na klatce takie, na nogach i rękach takie, na plecach takie, a ogółem jakoś to nie współgra jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,masz rację Levus ale co dalej:)

Co bys zmienił w proporcjach?Dłuższe łapy?A może tułów?Może dołożyć kolce gdzieniegdzie,kolce sa cool:).Proporcje łatwo zmienić tylko na jakie?

 

Mini update:

wippozippo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo mafida, super gostek jakbym takiego zobaczył za oknem to zawał :D

Nie widziałem konceptu ale te palce u dłoni mi nie podchodzą, są takie glutowate. Wiem że to spójne zresztą postaci ale ja bym wolał te końcówki palców takie bardziej drapieżne :D

Plecki super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mafida: jestem ciekaw ile poly bo coś w tym stylu dziergam i ciągle walczę o to by nie tracić szczegółu na siatce, która rozciąga mi się gdy robię tego typu przeplatające się gałęzie (liany, żyły czy co to jest tam :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocisnąłeś pana z makaronu :)

Super są te nawiązania do ludzkiej anatomii. Z "makaronem" leciałeś z refki jakiegoś korzenia, czy całkiem z głowy i jeśli z głowy to jak sobie wykoncypowałeś wzór w jaki mają się rozchodzić i oplatać w poszczególnych miejscach :) ?

 

Z critsów mam jedynie taki: bardzo mi się widzi sposób w jaki zrobiłeś tył całej ręki - niby makaron, ale taki mięśniowy. Brak mi podobnej metody na kolanie, tak jakby już pomysłu było nieco mniej.

 

Jak zasłoni się nogi to jest kapitalny, a jako całość jest tylko bardzo super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo mafida, super gostek jakbym takiego zobaczył za oknem to zawał :D

Nie widziałem konceptu ale te palce u dłoni mi nie podchodzą, są takie glutowate. Wiem że to spójne zresztą postaci ale ja bym wolał te końcówki palców takie bardziej drapieżne :D

Plecki super.

Hej,Tomala dzieki:).Ja jak bym jakiegokolwiek zobaczył za oknem to zawał-mieszkam na piętrze:D

Z łapkami masz racje,zmieniłem,lepsze?

 

vrocker-3,7 miliona.Na końcu dołożylem jeszcze 1 subdiv na 15 mln-ale to już tylko w paru miejscach detale poprawiłem rozjechane...

 

ArTooRo-Dzięki:)Leciałem z refki z anatomią,same korzenie z głowy.Masz racje że nogi slabsze.Nogi zrobiłem pierwsze,dopiero wypracowywałem metodę w trakcie:)

 

Zmieniłem dłonie i kilka detali:

 

apkicapkil.jpg

 

Pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

very very nice:) bardzo przekonywujacy model, i po tych poprawkach ciagle sie polepsza... popiescisz go jeszcze troszke i naprawde bedzie klasa:)

edit: Ofak:O...to jest kompletnie bez mirrora...ktos tu masz za duzo czasu wolnego:]:]...w tym sensie Levu napewno bym nie zrobil:]

Edytowane przez Kirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafida, nie o proporcje modelu mi chodziło, o proporcje detalu.

 

Zobacz na nogi, jest taka plątanina, nie przypomina to nawet układu mieśniowego, nawet troszeszczkę, taka sama grubość tych splotów, nuda.

W przegubie pod kolanem nawet nie ma sugestii, że w tym miejscu się zgina.

Na dup.e pdobnie, krzyżyk.

 

Na rękach jest trochę fajniej niż na nogach, dłonie są fajne, grube paluchy i delikatne witki na nich, to samo też jest na stopach, też jest całkiem spoczko.

 

Pod czaszką, na klacie te pionowe witki są też imo nieciekawe, proste, jednakowa grubośc, jakość tam się niby przy tym okrągłym zawijają, ale nie wiem dlaczego.

 

To nie tak że ja mam widzimisię i mi się coś nie podoba i to jest źle i powienieneś poprawić, przeczytaj, zanalizuj, dokonaj wyboru. Może spojrzysz na niektóre elementy inaczej nieco, dostrzeżesz coś nowego bo to ciężko czasem się robi z obiektywizmem jak się człowiek lampi dłuższy czas na własny model:)

 

O widzę, że Artooro podobnie kombinuje z tymi mieśniami.

Tylko wiesz, uważam, że również w drugą stronę, czyli redukowanie roślinności na potrzeby mięśni zbyt mocno też nie jest wyjściem.

 

pozdrawiam!

jak już pisałem, wątek daje radę:D

 

PS:

very very nice:) bardzo przekonywujacy model, i po tych poprawkach ciagle sie polepsza... popiescisz go jeszcze troszke i naprawde bedzie klasa:)

W życiu byś takiego nie zrobił:P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Hej,dzięki za komentarze:)

 

Kirian-cześciowo jest zmirrorowane bo mi sie znudziło.Łapki np. są identyczne.

 

Levus-Proporcje modelu też nie leżały,troche poprawiłem.

Wiem że nogi są najsłabsze,ale akurat mięśni nie miały pnącza za bardzo przypominac.O ile mięśnie na łapach się nadawały do zroślinnienia to na nogach nie bardzo wychodziło,poza tym jak już napisałem najpierw zrobiłem nogi a rączki na końcu i to widać,niestety:)

 

W przegubie pod kolanem nawet nie ma sugestii, że w tym miejscu się zgina.

Na dup.e pdobnie, krzyżyk.

Bo to gałęzie,sie zginają bez sugestii:P.Krzyżyk na dupie to mój głupi żart,zakaz wjazdu:)

 

Tylko wiesz, uważam, że również w drugą stronę, czyli redukowanie roślinności na potrzeby mięśni zbyt mocno też nie jest wyjściem.

Masz rację,cieżko wyważyć...Obawiałem się że detal przytłoczy ten modelik,a nie chciałem też żeby całkiem wyglądał jak model anatomiczny układu mięśniowego.

 

 

Pod czaszką, na klacie te pionowe witki są też imo nieciekawe, proste, jednakowa grubośc, jakość tam się niby przy tym okrągłym zawijają, ale nie wiem dlaczego.

Ja też nie wiem dlaczego,tak było na koncepcie,mniej więcej...:)

 

Dzieki Levus że Ci się chciało skomentować.Ogólnie się zgadzam w 95%:) ale i tak całkiem nieżle wyszło jak na taki trudny concept:) i jestem całkiem zadowolony.

 

Pozdro:)

 

Ps.Teraz go chyba pomaluję:)

Edytowane przez mafida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z reguły jak jest co komentować to mi się chce, chyba, że mi się nic nie chce, wtedy by mi się nie chciało komentować:D

I liczę, że kiedyś się zemścisz:)

:)

Wiem że byś chcial żebym sie zemścił,zauważyłem że przyjmujesz krytyke chyba nawet lepiej odemnie,dlatego w ramach zemsty będe Ci tylko pisał Awesome!!! ;)

 

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności