Skocz do zawartości

Teczka 2D: RaVirr


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Nezumi napisał:

sam czesto pisze o Hudym, nie dlatego, ze chudo u mnie z ortografia, tylko w odniesieniu do nazwy softu. Celowo. Cos jak "Mortal Kombat" 🙂

To nawet nie to... przeczytałem po chwili zdanie, które napisałem i nie wiem czy za kilka dni sam bym zrozumiał co miałem na myśli xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, EthicallyChallenged napisał:

Tak ogólnie i na chłopski rozum, to "proceduralne" od "ręcznie" różni się tym, że zamiast pokazywać komputerowi jaki piksel ma być gdzie, np malując, używa się procedur, na przykład tekstur które są powtarzającymi się w nieskończoność wzorami. Mieszając te procedury na różne sposoby, sprawiając, że jedne wpływają na drugie, można zbudować sobie tekstury czy tam modele. Te tekstury i modele, w odróżnieniu od tych robionych ręcznie, można potem w prosty sposób modyfikować, używać przy różnych okazjach i tak dalej. Na przykład jak masz popękaną ziemię zrobioną ręcznie i chcesz poszerzyć pęknięcia, to musisz się męczyć z każdym pęknięciem osobno, a ta sama ziemia zrobiona proceduralnie będzie mieć pęknięcie które można poszerzyć na całej powierzchni jednym suwakiem. Nie wiem czy jasno mówię, czy to brzmi jak bełkot, ale ja to tak rozumiem 🙂

@EthicallyChallenged dzięki wielkie za wyjaśnienie . Bardzo klarowne to wytłumaczyłeś 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no! Panie co my tu mamy! Początkująca mówisz? Ma skilla ta początkująca. 

 

Fajny ciuch i anatomia. Kamienie takie se ale kto by na nie patrzył przy takich "ciuchach i anatomii" 😉

Może też coś się z dłońmi dzieje? ALe to detale. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RaVirr napisał:

Moja ukochana, początkująca, uczy się przesuwania pixeli. Dzisiaj skończyła prackę i jestem z niej bardzo dumny 🙂
Z racji powyższego wrzucam Wam do obejrzenia 😄 
zuzanna-sciepuro-magiczka.jpg?1643244759

Powodzenia dla Lubej ! Rozwaliła system ,dawaj ją tu na maxa niech teczke zakłada 🙂😉 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, michalo napisał:

Widzę, że tylko ja wlazłem na artstation zobaczyć co tam robi ta "luba" 

Wy wolicie szukać odpowiedniego mema w internetach. .shame on you! 

spacer.png

ja widzialem tylko cycki na obrazku 😄 nie zwrocilem uwagi na stopke 😄

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, michalo napisał:

Niech zakłada teczkę i powie coś o tym, bo widzę tam blender i ps. Zawsze ciekawi mnie taki workflow

nie no przejzalem obrazki na szybko, widac ze bazy sa 3d 🙂  tez z checia bym sie wincej dowiedzial 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalo dziękuwa, z kolejnymi pewnie uda się iść w stronę perfekcji 😄 
@Soulinka12 staram się namówić 😮 

@KLICEK Dzięki! Ona bazgrała średnio raz na rok od paru lat, ale DOSZLIŚMY DO POROZUMIENIA, że branża art jest całkiem fajna i w sumie przez ostatnie pół roku przysiadła bardziej na serio. Pomagam jej, ale nie nazwałbym tego "nauczaniem"- raczej podpowiem o podstawach, oświetleniu, moja jedyna zasługa to ekspresowe kursy blendera (bo gdyby miała oglądać videotutoriale z yt to by to pewnie rzuciła w pizdu...sam bym rzucił w pizdu xD)

@Destroyer 26, partnerka, nie córka- możesz być spokojny 😄 

A ogólnie to tak, baza 3d- to dla mnie ostatnio tak oczywiste, że nawet o tym nie wspominałem 😮 W sensie, nie że urabura kozaczek, ale no... 😄 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALKO,
W końcu nastały wolniejsze weekendy i mogę sobie ciągnąć dalej zakurzony projekt.
Pierwsze warianty łba do postaci z uniwersum. Potężna postać, władca czasu, który swoją moc czerpie z broni-artefaktu. Władcą czasu został z przypadku i dalej lubi walić ludzi po mordach.
Docelowo, w następnej kolejności będą ubrankozbrojka (mam w głowie fantasy wariację kozackich szmatek z elementami metalowej zbroi), broń (młot) i keyart- kiedy? Nie wiem.
Cossack_time_lord.jpg

Edytowane przez RaVirr
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KLICEK napisał:

zajebiste, z miejsca przypomina mi ejzio z mojego ulubionego trailera do asasyna w historii oczywiscie robionego przez digic pictures 🙂 

10 lat minelo, nadal najlepszy trailer ever 

 

Mozliwe ze to przez ich kaptury, oni maja zawsze takie pełne, głebokie zakrywajace poł twarzy

 

Dołączam sie do życzeń. Sto Lat! Niech żyje żyje nam! i niech sie w dziada nie bawi i flaszke postawi ;D

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tobiq4 napisał:

5 godzin? 😮 

Trochę tak, trochę nie- na całość pewnie z grubsza 20 godzin, ale lwia część poszła na modelowanie bazy rycerzyka i rigowanie (tak, żeby jeszcze na przyszłość został). Sam szkic+scena to rzeczywiście wczorajszy wieczór- tyle, że początkowy szkic zrobiłem z godzinę wcześniej przed wrzuceniem tutaj 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuwa ❤️ 
Właśnie te domki bym ugułem inaczej zrobił, ale to było z zastrzeżeniem, że mają zostać zniszczone (i generalnie tylko do tego miały być przeznaczone), nie być za mocno skomplikowane i niekoniecznie należało się zastanawiać nad "użytkowością" w takich normalnych, ludzkich warunkach 😄 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności